Magister rahvusvahelise lennunduse juhtimises

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Virtuaalne avatud ülikoolilinnaku päev IUBH is 26. septembril!

„Kutsume teid soojalt meie virtuaalse avatud ülikoolilinnaku päevale . Kasutage võimalust tutvuda meie ülikoolilinnakuga Bad Honnefis ja meie õppeprogrammidega - hankige vahetult teavet. Praeguse olukorra tõttu toimub infosündmus veebis . Õpi meid tundma virtuaalselt !

Avatud ülikoolilinnaku päeva programm sisaldab informatiivseid ettekandeid, virtuaalseid giidiga ülikoolilinnaku ekskursioone, praktikaaruandeid ja palju muud. Sel päeval on meie professorid, töötajad ja üliõpilased saadaval, et vastata teie individuaalsetele küsimustele.

Neid, kes on huvitatud meie bakalaureuse- ja magistriprogrammidest, oodatakse soojalt ja nad saavad ennast meie kraadiõppekavadest teavitada. Sel päeval on teie huvid tähelepanu keskpunktis ning me nõustame teid hea meelega ka karjäärivõimaluste ja võimaluste osas. "

Stipendiumid saadaval 30. septembrini 2020

„Usume, et kõigil, kellel on soov ja kvalifikatsioon õppida IUBH peaks olema võimalus seda teha. Seetõttu saavad kõik taotlejad 30. septembriks 2020 2500-eurose stipendiumi IUBH University of Applied Sciences . Stipendiumide summa on piiratud ja saadaval ainult esimese 100 vastuvõetud taotleja jaoks. Kandideerige juba täna ja saate stipendiumi! ”

Seoses COVID-19-ga IUBH University of Applied Sciences kõik IUBH University of Applied Sciences loengud virtuaalses klassiruumis kuni edaspidise teavitamiseni. Meie eesmärk on tagada, et praegused erilised asjaolud ei tooks õpilasi oma õpingute ajal ebasoodsasse olukorda.

Lennake IUBH iga IUBH

Lennundussektor ennustab lähiaastateks reisijate arvu edasist kasvu. Selle tulemusel maanduvad lennunduse juhtimise eriala lõpetanud ülikoolil suurepärased positsioonid huvitavatel lennundusaladel - eriti juhtimistasandil.

Meie lennunduse juhtimise magistriprogrammis on teil võimalus ühendada oma olemasolevad teadmised valdkonnapõhise oskusteabega. Saate teada lennuettevõtte kasumlikkuse peamistest teguritest - võrgu planeerimisest ja tulude haldamisest -, omandate teadmisi keskkonnaküsimustes nagu müra ja heitkogused, süvendate oma teadmisi lennufirmade ja lennujaamade rahastamise kohta ning arutate aktuaalseid küsimusi erinevatest vaatenurkadest.

Faktid ja arvandmed

Kraad: Õppemudel: Kestus:
Magistrikraad (MA) ülikoolilinnakus 2 semestrit
Tarbimine: Õppemaks Sissepääs
Halb Honnef: märts / september
Berliin: aprill / oktoober
alates 6 290 EUR semestris Bakalaureusekraad, TASC-eksam (ainult taotlejatele, kellel on 3-aastane bakalaureus),
inglise keele oskuse tõend

Mida sa õpid meilt

Rahvusvahelise lennunduse juhtimise magistrikraadi programm valmistab teid spetsiaalselt ette väljakutseteks, millega seisate silmitsi lennundusettevõtte juhina:

  • Sa õpid, kuidas rakendada strateegilisi ja operatiivseid juhtimiskontseptsioone spetsiaalselt rahvusvaheliste lennuettevõtjate ja tarnijate jaoks.
  • Süvendate oma teadmisi lennunduses lisandväärtust andvate ärimudelite struktuuri ja edutegurite kohta.
  • Tegelete intensiivselt lennundustööstuse regulatsioonide ja meetmetega.

IUBH professori Leiboldi lühike selgitus

Lennunduse juhtimine | Lühike selgitus alates IUBH professor Leibold alates IUBH Vimeo.

Õppekursus lühidalt

1. semester

  • Teenindussektori strateegilised aspektid
  • Strateegiline tooteplaneerimine
  • Lennunduspoliitika
  • Lennunduse simulatsioonimäng
  • Lennundusseminar
  • Lennufirmade ja lennujaamade kontrollimine

2. semester

  • Magistritöö ja kollokvium

129246_pexels-photo-1098745.jpegSoumya Ranjan / Pexels

Kuidas õppetöö kulgeb?

Meie kahe semestri magistriprogrammi jaoks vajate bakalaureusekraadi 240 EAP-ga. Kui teil on juba erialane töökogemus või võtate meie TASC-i praktikakoha, võib piisata 210 EAP bakalaureusekraadist.

Kus sa õpid

Võite jätkata meie lennundusjuhtimise magistrikraadi kahes Saksamaa ülikoolilinnas Bad Honnefis ja Berliinis.

Karjäärivõimalused

Õhutranspordi hankejuht

Hankejuhina (või prokuristina) vastutate teie eeskätt kõige eest, mis on seotud materjalide või teenuste ostmisega ettevõttest. Planeerite tarnijatega protsesse, peate läbirääkimisi ja sõlmite lepinguid, jälgite kulusid, kavandate ja optimeerite tarneahelat, jälgite kokkulepitud tootmise vahe-eesmärkide saavutamise tähtaegu ning koordineerite ühe või mitme objekti transportimist ja ladustamist.

Teil peab olema täielik arusaam turust, alati olema kursis uute arengute või allhankevõimalustega ning vajadusel oskama muudatusi algatada ja juhtida.

Ettevõtte strateegia arendaja

Andmebaasi administraatorina vastutate andmebaasirakenduste kavandamise, kujundamise ja arendamise eest. Juurdepääsu tagamine ja andmeturbe säilitamine on samuti üks teie ülesandeid. Te kontrollite regulaarselt andmebaase ja nendega seotud programme, et tuvastada kõik parandatavad vead, tehtavad muudatused ja rakendatavad turvameetmed.

Protsessi juhtimise konsultant

Selgelt määratletud ja optimeeritud protsessid on lennunduses ülitähtsad, kuna see on ainus viis efektiivseks toimimiseks ja kõigi ressursside tõhusa kasutamise tagamiseks.

Protsesside juhtimise konsultandina pakute asjakohaseid konsultatsioone, analüüsite protsesse, võrrelge olemasolevaid protsesse parimate tavade näidetega ning pakute vajalikke ideid ja muutmisstrateegiaid protsesside optimeerimiseks, sujuvamaks muutmiseks või ümberkujundamiseks.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... Loe edasi

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. Näita vähem
Halb Honnef , Berliin + 1 Rohkem Vähem