IPM on teise astme kraadiõppe programm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles ja mille eesmärk on olla politoloogia, rahvusvaheliste suhete, rahvusvahelise majanduse ja rahvusvahelise juhtimise ristumiskohas. Programmi edendab poliitika- ja sotsiaalteaduste osakond koostöös majandusosakonna ja University of Bologna juhtimise osakonnaga ning sellest saavad kasu nende osakondade tugevad rahvusvahelised maine õpetamisel ja teadustööl. IPM-programm võimaldab rahvusvahelistel institutsioonidel ja turgudel kõrgeima taseme karjääri, soodustades õpilaste võimet analüüsida riikide, valitsuse ja valitsusväliste organisatsioonide ning eraettevõtete poliitilisi ja majandussuhteid. See pakub valdkondadevahelisi teadmisi teemadel nagu maailmamajanduse poliitika, rahvusvaheline kaubandus, rahvusvaheline korporatiivne finantseerimine, globaalsed turud ja poliitilised riskid.

5 põhjust registreeruda kraadiprogrammis

  1. Uuenduslik õppimisvõimalus, sealhulgas politoloogia, rahvusvahelised suhted, majandus, rahandus ja rahvusvaheline juhtimine
  2. Lõpetajad on multidistsiplinaarsed eksperdid, kes suudavad hallata suhteid riikide, organisatsioonide ja ettevõtete vahel
  3. Forli ülikoolilinnak pakub suurepärast akadeemilist keskkonda, mis annab igale õpilasele vajalikku tuge
  4. Mitmed rahvusvahelised liikuvusvõimalused ja toetused
  5. Spetsiaalsed stipendiumid õppekavade praktikale

Vastuvõtutingimused

Iga õppekava jaoks on olemas spetsiaalsed registreerumisprotseduurid. Href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/InternationalPoliticsMarkets/how-to-enrol" leiate lisateavet taotlemise, õppemaksude ja tähtaegade kohta.

Õppetoetused ja toetused

Ülikooli üliõpilased võivad Emilia Romagna piirkonna, University of Bologna ja teiste väliskeskuste õpingute ajal saada majanduslikku toetust.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Vaadake meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid, et taotleda täielikke erandeid ja eritoetusi.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 49 kursust University of Bolognais »

Viimati uuendatud January 18, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
3,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date