Magister rahvusvahelises tarneahela juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Võtke teadmisi logistikast

Logistika- ja tarneahelahaldur ei ole tarneahelas vaid ühe konkreetse valdkonna juht; ta on kapten kõigis valdkondades, sealhulgas hankimisel, kavandamisel, transpordil, levitamisel, ladustamisel, varude haldamisel, klienditeeninduses ja strateegilisel juhtimisel. Meie üheaastane intensiivne programm on loodud selleks, et pakkuda teile vajalikke teadmisi ja oskusi, et muuta ennast põhjalikuks logistika- ja tarneahelajuhiks. Olete osalenud intensiivses õppetöös klassiruumis, ettevõtete projektides ja ise juhitud projektides. Selles keskkonnas laiendate ja süvendate logistika teoreetilisi teadmisi

Pange tähele: see programm oli varem tuntud kui logistikahalduse magister.

Programmi struktuur

Kolm sammast

Tipptasemel logistika on kiiresti muutumas ettevõtete konkurentsieelise võtmeteguriks. Kogu maailmas kulutavad ettevõtted logistikale kuni 20 või 30 protsenti kogukuludest, logistikaoskust nõutakse aga kogu organisatsiooni juhtivatel kohtadel.

Nii mitmekesistes sektorites, nagu transport, tootmine ja pangandus, saavutab tarneahela juhtimise kraad teile koha otsustajate seas.

See magistriprogramm on üles ehitatud kolmele sambale:

 • Haridus koosneb põhi-, spetsialiseerumis- ja valikainetest. Saate suures osas ise oma kursuse kindlaks määrata, arendades samal ajal kõiki vajalikke teadmisi, oskusi ja pädevusi professionaalilt rahvusvahelises äris.
 • Meie programmide viimases etapis on tähelepanu keskmes teadusuuringud. Sa viid oma õpingud lõputöö uurimisprojektiga, mis võib keerduda teoreetilise aine või olemasoleva organisatsiooni jaoks läbiviidava projekti ümber.
 • Isiklikku arengut soodustatakse süsteemi kaudu, mis kutsub teid üles seadma oma konkreetseid õpieesmärke - ja neid valikuid pidevalt proovile panema.

Õppekava

Magistriõppe õppekava koosneb üldmoodulitest, spetsialiseerumismoodulitest ja külalisloengute tsüklist. Selle disainilahenduse eesmärk oli luua teadmiste, oskuste ja pädevuste kombinatsioon, mis kõigil ärivaldkonna spetsialistidel olema peab.

Õppeprogrammi kolm esimest plokki algavad üldmoodulite ja spetsialiseerumismoodulite kombinatsioonist. Üldised moodulid, mis keskenduvad juhtimisele ja teadustööle, loovad tugeva aluse magistrikraadile. Üldmoodulid on kriitiline mõtlemine

Pärast oma õppeprogrammi

Pärast kooli lõpetamist

Palju õnne! Lõpetasite just magistrikraadi rahvusvahelise tarneahela juhtimise alal ja saate tiitli magistrikraad.

Koos oma kraadiga saate lisa, DS-sildi. Selle ingliskeelse dokumendi abil saate näidata oma kraadi väärtust välismaal teistesse õppeprogrammidesse või tööle kandideerimisel.

Elukutse

Rahvusvahelise Tarneahela Juhtimise Magistriõppe lõpetajad tegutsevad edukalt sellistes valdkondades nagu:

 • Tootmise kavandamise ja ajastamise protsesside juhtimine.
 • Ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) süsteemide tõhus kasutamine, prognoosides nende mõju tootmisprotsessile ja varudele.
 • Planeerimine ja prognoosimine kliendi sisemiste ja väliste nõudmiste tõlkimisel.
 • Tarneahela juhtimine ja hindamine ning asjakohaste tööriistade, põhimõtete ja kontseptsioonide ning veebivõimaluste, näiteks e-äri, tõhus kasutamine.

Tarneahela juht

Tarneahela juhina kavandate, rakendate ja kontrollite kaupade, teenuste ja nendega seotud teabe tõhusat, tulemuslikku, edasi-tagasi liikumist ja ladustamist lähte- ja tarbimiskoha vahel, et vastata kliendi nõudmistele.

Vastuvõtutingimused

Rotterdami Ärikooli magistriõppesse astumiseks peate vastama järgmistele nõuetele:

Beneluxi akrediteeritud ülikooli bakalaureusekraadiga üliõpilased

 • Ettevõtlusega seotud bakalaureuse kraad.
 • Elulookirjeldus ja motivatsioonikiri.
 • Ettevõtlusega mitteseotud bakalaureusekraadiga ja vähemalt 2-aastase töökogemusega taotleja, kellel on lisaks kohustuslik vestlus, võib saada õiguse otse magistriprogrammi astumiseks.

Välisriigi diplomiga õpilased

 • Ettevõtlusega seotud bakalaureuse kraad.
 • IELTS Academic 6,5 * / TOEFL iBT 90 / Cambridge CAE: Hinde C skaala 180–184 | FCE: B-klassi skaala 176-179 | Hinne A skaala 180–184. (Eksamitulemid ei saa olla õppeprogrammi alguses vanemad kui kaks aastat)
 • Elulookirjeldus ja motivatsioonikiri.
 • Taotleja, kellel on ettevõtlusega mitte seotud bakalaureuse kraad ja vähemalt 2-aastane töökogemus koos täiendava kohustusliku vestlusega, võib saada õiguse otse magistriprogrammi astumiseks.

* Nõutavast üldskoorist võib olla maksimaalselt 0,5 punkti madalam kui 2 IELTS alamkoori.

Üliõpilaste jaoks, kes ei vasta alamkooride nõuetele, on võimalik saada täiendav vestlus, et saada kanne enda valitud programmi.

Erandid inglise keele test

Õpilased, kes on läbinud inglise keeles õpetatava bakalaureuseõppekava, on inglise keele testist vabastatud.

Õpilastele, kes ei vasta nendele nõuetele, pakume magistriõppe programmi. Pärast selle programmi lõpetamist saate registreeruda mõne meie ettevõtte meistri juurde.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Rotterdam University of Applied Sciences has more than 36,000 students and more than 3,500 employees. There are a wide variety of programs to choose from across all educational sectors, with the excep ... Loe edasi

Rotterdam University of Applied Sciences has more than 36,000 students and more than 3,500 employees. There are a wide variety of programs to choose from across all educational sectors, with the exception of the agrarian sector. Our education is closely connected to developments in the metropolitan region of Rotterdam. Näita vähem
Rotterdam , Rotterdam , Rotterdam , Rotterdam , Rotterdam , Rotterdam , Rotterdam , Rotterdam , Rotterdam , Rotterdam , Rotterdam , Rotterdam , Rotterdam , Rotterdam + 13 Rohkem Vähem