Ülevaade

See õppeprogramm pakub interdistsiplinaarset lähenemist rahvusvaheliste suhete pidevalt arenevale valdkonnale. Meie õpilastele tutvustatakse mitmesuguseid kaasaegseid küsimusi rahvusvahelistes suhetes, globaliseerumise nähtusest, rahvusvaheliste organisatsioonide poliitika kujundamisest rahvusvahelisele õigusele ja Euroopa Liidu õigusele ning kuumad teemad, nagu hea valitsemistava ja terviklikkus juhtimine.

Programmi lõppedes saavad lõpetajate põhjalikud ja põhjalikud arusaamid tänapäeva rahvusvaheliste suhetest ning vahenditest, mis võimaldavad neil kriitiliselt hinnata, analüüsida ja vastata globaalsetele ja rahvusvahelistele probleemidele ja poliitilistele küsimustele. Programmi eesmärk on koolitada rahvusvahelisi ja ELi institutsioone ja asutusi, välissuhete, kaitsepoliitika ja õiguskaitseorganite ning valitsusväliste organisatsioonide või ettevõtjate rahvusvaheliste osakondade tööülesandeid täitvatel ekspertidel.

MIPuS on avatud rahvusvahelistes avalikes teenistustes esindavatele taotlejatele, välisriigi üliõpilastele, välisriigi riigiteenistujatele ja üliõpilastele, kes on Ungari kõrgharidusasutuses. Koolituse tipptaseme tagamiseks peavad kõik taotlejad vastama samadele kriteeriumidele: olema hea inglise keele oskus ja - vähemalt nõue - olema vastav bakalaureuse / magistrikraadi kraad või vähemalt 180 ECTS ainepunkti sooritamise kontroll. Osalemisele ja registreerimisele eelneb taotlejate keeleoskuse ja pädevuse testimine.

Magistriõpe rahvusvahelise avaliku teenistuse on kolme semestri programm, mis pakub magistrikraadi kraadi (90 ECTS). Programm käivitati 2015/2016. Õppeaasta kevadsemestril.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
3 semestrit
Price
390,000 HUF
Semestri jooksul.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date