Magister ranniku- ja merehalduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ranniku- ja merehaldus on rahvusvaheline, interdistsiplinaarne magistrikraad ressursside haldamise alal. Programmis rõhutatakse ökoloogia, sotsioloogia, majanduse ja ettevõtlusõppe ideid ja meetodeid. Programmi lõpetanud üliõpilastel on teadmised ranniku ja mere mitmekesistest ja väärtuslikest ressurssidest, nad mõistavad nende praegust olukorda ja on kogunud vahendeid ja teadmisi mereressursside säästva kasutamise edendamiseks.

1

Kursuse keel koos kogu õppetööga on inglise keel. University Centre of the Westfjords pakub seda programmi koostöös Akureyri ülikooliga. Õppetöö toimub Ísafjörðuris.


Riiki sisenemise nõuded
Vastuvõtmise peamine tingimus on see, et taotlejad on lõpetanud bakalaureusekraadi; kas BA, BSc või BEd. Rõhuasetus on taotlejal, põhjendades nende põhjuseid ja selgitades, kuidas nad loodavad programmi siduda oma eelneva hariduse ja kogemustega. Taotlusvorm on saadaval nii elektroonilises kui ka pdf-vormingus ülikooli keskuse veebisaidil.

3


Programmi koostis
CMM-i programm koosneb magistriõppes 120 EAP-st, millest 75 EAP-d teenitakse kursustelt ja 45 EAP-d lõputöö vormis. Kõiki kursusi õpetatakse järjest ja semestrid pole seetõttu selgelt tähistatud. Programm algab sügisperioodil põhikursustega ning kevad- ja suveperioodil pakutakse valikaineid. Kursuse ajakava .


Õpilased saavad spetsialiseeruda oma õpingutele valikainete kursuste ja lõputöö teema valimisel. Põhi- ja valikainete kursused kokku moodustavad 75 EAP.
Üliõpilastel on lubatud osaleda valikainete kursustel teistes ülikoolides, eelneval magistriprogrammi komitee nõusolekul.


Programmi pikkus
Ranniku- ja merehaldus on intensiivne programm, mis hõlmab ka suvist ametiaega. Kuna kursused toimuvad üksteise järel, on programm tihedalt pakitud ja manööverdamisruumi on vähe. Kursused on 2 EAP kuni 8 EAP ja igaühe läbimine võtab aega üks kuni neli nädalat. Õpilased peaksid võimaldama umbes 25-alt = "30 tundi tööd iga EAP-ga; see on 50-60 tundi nädalas. Pärast kursuste lõppu juuni lõpus / juuli alguses on aeg alustada 45 EAP-d. lõputöö. 45 EAP on võrdne 1,5 semestriga; nagu eespool öeldud. Õpilastel soovitatakse alustada lõputöid viivitamata pärast lõpukursust ja esitada need lõputööde lõpus sügisel. Sel viisil on võimalik lõputöö lõpule viia. kogu magistriprogramm 18 kuuga.


Õpilased saavad aga oma ajakava vastavalt oma vajadustele kohandada; kuigi individualiseeritud õppekavad tuleks välja töötada koos programmi direktoriga ja need peavad olema heaks kiidetud magistrikomisjoni poolt.

2


Lõplik kvalifikatsioon
Üliõpilased on lõpetanud Akureyri ülikooli MRM kraadiga (ressursijuhtimise magistrikraad), mille erialaks on ranniku- ja merehaldus.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University Centre of the Westfjords is a non-profit organisation established in March 2005. It has 40 founding members, including all of the country's institutions of higher education. The Centre ... Loe edasi

The University Centre of the Westfjords is a non-profit organisation established in March 2005. It has 40 founding members, including all of the country's institutions of higher education. The Centre began operations in Vestrahús in Ísafjörður in January 2006. The same building houses offices of the Marine Research Institute, the Icelandic Fisheries Laboratories, and the Icelandic Snow Avalanche Research Centre, among others. The Westfjords Regional Development Centre is also located here, and all of the organizations represented in the building share common reception facilities. Näita vähem