Magister saksa ja prantsuse filosoofias

Üldine

Programmi kirjeldus

Praha Karli ülikooli humanitaarteaduskond pakub saksa magistri- ja doktorikraadi. programmid saksa ja prantsuse filosoofias. Keskendutakse filosoofia interdistsiplinaarsele ja kultuuridevahelisele võrgustumisele. Fenomenoloogilise filosoofia, filosoofilise antropoloogia ja tänapäevase filosoofia põhiküsimuste taustal käsitletakse kursustel epokaalsete künniste, kultuuridevahelise filosoofia, kunstifilosoofia ja ökoloogilise filosoofia interdistsiplinaarse projekti analüüsi. Selle laia spektri tõttu pakuvad kursused huvi ka kõigile neile, kes tegelevad kultuuriuuringute ja kultuuriteooriatega. Keskseks mureks ei ole lihtsalt kultuuri mõistete eeldamine, vaid ka nende filosoofiliseks seadmine.

Prahas õppimise erilisteks eelisteks on väikesed töörühmad ja personali individuaalne lähenemine oma õpilastele. Kõiki tudengite pakutavaid teenuseid, näiteks töö- ja lõputöid (magistritöid ja väitekirju), saab koostada saksa keeles, mis on ka õppekeel. Samuti on võimalik osaleda tšehhi, prantsuse ja inglise keeles.

Töötoaseminaride ajal on õpilastel võimalus kohe alguses tutvustada oma projekte. Õpilasi toetatakse ka nende enda tööde avaldamisel. Teaduskond annab ka magistri- või doktoritöö raames stipendiume, mida saab kasutada teadustööks mõeldud välisreisireiside rahastamiseks. Põhireeglina julgustatakse õpilasi tegelema oma filosoofiliste huvidega, et nad saaksid neid maksimaalselt kasutada.


Kontrollimise ja hindamise kriteeriumide kirjeldus

  1. Saatke meile enne registreerimistähtaega motivatsioonikiri ja teie saksa keeles kirjutatud akadeemiline artikkel (nt bakalaureusetöö või juba avaldatud artikkel). Teksti pikkus peaks olema vähemalt 15 lehekülge ja see peaks tõendama teie teadmisi, võimeid ja annet filosoofia õppimiseks. Otsuse, kas esitatud taotlusdokumendid vastavad esitatud nõuetele, teeb teaduskonna dekaan.

  2. Saatke meile oma bakalaureusekraadi notariaalselt kinnitatud ärakiri. Kui olete kraadi omandanud väljaspool Tšehhi Vabariiki, peate laskma tal Tšehhi haridusministeeriumil seda ametlikult nostrifitseerida või saata oma dokumendid teaduskonna enda läbiviidavaks ametlikuks tunnustamiseks. Lisateavet äratundmise / nostrifitseerimise kohta leiate teaduskonna veebisaidilt .


Vastuvõtutingimused

Magistriõppesse vastuvõtmise tingimuseks on lõpetatud bakalaureuseõpe, mida kinnitab kooli lõputunnistus. Taotleja peab oma taotlusele esitama ka kõik asjakohased dokumendid.

Võite esitada Internetis taotluse meie Sisseastujale portaali enne tähtaega. Õppima asuda soovijatele tähtaeg 2020/2021 õppeaastal on 31. juuli 2020.


Karjäärivõimalused

Meie lõpetanutel on põhjalikud teadmised saksa ja prantsuse filosoofia ajaloost 18. ja 19. sajandil, klassikalisest ja kaasaegsest fenomenoloogiast Saksamaal ja Prantsusmaal ning muudest saksa ja / või prantsuse keeles esitatud kaasaegse filosoofia muudest olulistest vormidest. Nad on teadlikud nende filosoofiliste suundumuste tajumisest ja neile reageerimisest Tšehhi miljöös. See õppeprogramm valmistab meie lõpetajaid ette doktoriõppe järelõppeks ja seda saab asjakohaselt rakendada akadeemilistes ja teadusasutustes. Meie koolilõpetajad on oma spetsiaalse väljaõppe, suhtlemis- ja keeleoskuse tõttu kvalifitseeritud vastama riikliku ja valitsusvälise sektori kultuurilise ja poliitilise juhtimise konkreetsetele nõudmistele nii kodus kui ka välismaal, meedias ja kirjastamisel.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers some ... Loe edasi

Originally founded as the Institute for Liberal Education of Charles University in 1994, the Faculty of Humanities is the youngest Faculty under esteemed Charles University and as such it offers some pretty unique study programs and opportunities. Näita vähem