Magister suurtes andmetöötluses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Big Data poolt volitatud rahvusvaheline juhtimisoskus

Olgu see siis esinduskaupluses või veebipoes, finantssektoris või lennunduses, reisitööstuses või telekommunikatsioonis; andmed mõjutavad äriedu igas tööstusharus. Kogutud suurt hulka struktureerimata andmeid tuleb mitte ainult säilitada, vaid ka analüüsida ja tõhusalt kasutada.

Suure andmehaldurina on teie kohustus luua andmetest strateegiline kasu. Te koordineerite vastavaid projekte ja toimite liidesena tippjuhtide, andmeinseneride ja andmeanalüütikute vahel. Te mõistate teabehalduse ja tehisintellekti põhimõtteid. Teil on tunne uute tehnoloogiate ja nende rakenduste üle ärikeskkonnas. Ja saate need tegevused ettevõtte strateegiaga vastavusse viia, mõistes oma juhtkonna vajadusi.

Lõpuks kasutate oma teadmisi valdkonna praeguste edusammude kriitiliseks analüüsimiseks, lühiajaliste suundumuste ja realistlike lahenduste eristamiseks ning tippjuhtide nõustamiseks.

Faktid ja arvandmed

Kraad: Õppemudel: Kestus:
Magistrikraad (MA) ülikoolilinnakus 2 semestrit
Tarbimine: Õppemaks Sissepääs
Halb Honnef: märts, september alates 6 290 EUR semestris Bakalaureusekraad, vajadusel praktika,
inglise keele oskuse tõend
129841_meeting_analysis.jpeg

Mida sa õpid meilt

Magistriõppe programm Big Data Management valmistab teid ette karjääriks kõige olulisemas valdkonnas tulevases ärikeskkonnas.

 • Saate teada, kuidas andmeid eeltöödelda, kuidas seostada erinevatest allikatest pärit andmeid ja kuidas analüüsida nende seoseid.
 • Õpid tehisintellekti kohta andmete analüüsimiseks.
 • Hindate nende meetodite kasulikkust erinevates ettevõtte stsenaariumides.
 • Te vaatate kriitiliselt lahenduste pakkujaid ja mõistate suurandmete haldamisest tulenevaid eetilisi, sotsiaalseid ja turvalisuse mõjusid.
 • Te süvendate oma juhtimisalaseid teadmisi ja parandate analüüsioskust.

Õppekursus lühidalt

1. semester

 • Teenindussektori strateegilised aspektid
 • Suured andmed ja ärikeskkond
 • Andmeteadus
 • Andmete kasutamine
 • Rakendusstsenaariumid ja juhtumianalüüsid
 • Analüütiline tarkvara ja raamistikud

2. semester

 • Magistritöö ja kollokvium129840_guy_data.jpeg

Kuidas õppetöö kulgeb?

Meie kahe semestri magistriprogrammi jaoks vajate bakalaureusekraadi 240 EAP-ga. Kui teil on juba erialane töökogemus või võtate meie TASC-i praktikakoha, võib piisata 210 EAP bakalaureusekraadist.

Kus sa õpid

Saate jätkata meie suurandmete haldamise magistrikraadi meie Saksa ülikoolilinnas Bad Honnefis.

Karjäärivõimalused

Suurandmete teadlane

Andmeteadlasena töötate pärast õpinguid infotehnoloogia, matemaatika, juhtimise ja statistika vahel. Teie eesmärk on kasutada oma ettevõtte kogutud andmeid võimalikult kasumlikult. Te ei vastuta mitte ainult andmete analüüsimise eest, vaid ka nende paigutamise kohta ärikonteksti.

Big Data Engineer

Andmeinseneri töökohustused on väga mitmekesised. Üldiselt hoolitsevad nad kõigi andmete genereerimise, säilitamise, hooldamise, töötlemise, rikastamise ja edastamisega seotud protsesside eest. Oluline aspekt on siin riist- ja tarkvara infrastruktuuri seadistamine ja jälgimine - alustades kõigi vajalike komponentide väljatöötamisest, ostmisest ja installimisest kuni otsuste tegemiseni selle kohta, millist tarkvara ja teenuseid kasutatakse.

BI konsultant

BI (Business Intelligence) konsultandina valmistate ette, muudate ja muudate andmed analüüsitavaks. See võimaldab teil tuvastada trende, analüüsida klientide käitumist ja luua tugeva aluse ettevõtte edaspidiste otsuste tegemiseks. Te toimite lingina IT ja vastavate osakondade vahel.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... Loe edasi

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. Näita vähem
Halb Honnef , Berliin , München + 2 Rohkem Vähem