Magister suurtes andmetöötluses

Üldine

Programmi kirjeldus

Big Data Management - võti äri edu

Kas klassikalises kaubanduses või internetikaupluses, finantsteenistuses, lennunduses, reisimisel ja turismitööstuses või telekommunikatsioonis: peaaegu iga tööstusharu andmed määravad tänapäeval oluliselt ettevõtte edu. See ei puuduta üksnes kogutud andmete kogust, vaid eelkõige nende analüüsi ettevalmistamist ja kasumlikkuse kasutamist.

Suurte andmehaldurena on teie eesmärk luua andmetele maksimaalne strateegiline väärtus. Te koordineerite asjakohaseid projekte ja töötate tippjuhtkonna, andmeinseneri ja andmeanalüütiku vahel. Nad tunnevad teabehalduse põhimõtteid, mõistavad tehisintellektitehnikaid ning mõistavad uusi tehnoloogiaid ja nende eeliseid ärikeskkonnale. Samal ajal on teil teadlik ettevõtte vajadustest ja võib kombineerida andmete kasutamist ettevõtte strateegiaga. Lõpuks võite kasutada oma oskusteavet, et kriitiliselt kontrollida olemasolevate suundumuste suurt teavet, eristada puhast hüüpi teostatavatest lahendustest ja anda juhtkonnale asjakohaseid soovitusi.

andmed

75933_Immagine.jpg

Mitme ülikoolilinnak

Uuring, kolm linna, lugematuid kogemusi

Valitud magistriõppeprogrammides on teil õpingute ajal võimalus vaheldumisi uuringupaigadest Bad Honnef ja Dublin.

teie eelised

  • Õppides omandage väärtuslikke kogemusi välismaal
  • Laienda oma võrku rahvusvaheliste kontaktide kaudu
  • Täiendavat õppetööd pole
  • Muutmine on võimalik üks kord semestri (iga semestri lõpus)

eeltingimused

  • Nad õpivad täiskohaga mudelit
  • Teie õppeprogramm on pakutud soovitud ülikoolilinnakule

Millistes karjäärivõimalustes on teil suur andmehaldur?

Suured ja suure kasvuga ettevõtted investeerivad suuresti andmete haldamise süsteemide ja struktuuride loomisse. Kvalifitseeritud spetsialistidele on palju võimalusi. Suurel andmehalduse projektijuhtidel on peaaegu kõigis tulevikku suunatud tööstusharudes suurepärased karjäärivõimalused, sealhulgas kogu infotehnoloogia, meedia ja veebi, autotööstuse ja finantsteenuste tööstus ning turundus ja müük. Andmehalduse eest vastutava projektijuhina vastutate juhtimis- ja tehnilise rakendamise keskse liidese funktsiooni eest. Nad töötavad teie ettevõttele välja konkreetseid lahendusi, mis põhinevad klientide, turgude ja konkurentsivõimelistele andmetele ning jälgivad alati uusimaid arenguid, näiteks tehisintellekti valdkonnas.

IUBH lõpetajad on kõrgelt hinnatud nii riiklikes kui ka rahvusvahelistes ettevõtetes. Meie "Karjääripäevadel" on teil juba õpingute ajal võimalus alustada tulevasi tööandjaid.

Viimati uuendatud aug 2019

Teave kooli kohta

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... Loe edasi

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. Näita vähem
Halb Honnef , Berliin , München + 2 Rohkem Vähem