Magister tööstusettevõtete juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Eesmärgid ja oskused

Seda programmi õpetatakse inglise keeles, mis on suunatud teadus- ja / või tehnikavaldkonna kraadi omanikele, kes soovivad õppida vajalikke oskusi, et laiendada oma tulevast karjääri ärijuhtimise ja halduse valdkonnas. See on suurepärane kombinatsioon oskuste omandamiseks, mida pead olema tehnilise ja äritööstuse täielik professionaal.

Tööstuse juhtimise magistrikraadi eesmärk on pakkuda selgelt kõrgkoolilõpetajatele tehnilise või teadusliku kraadiga täiendõpet, sest see on selgelt määratletud professionaalse olemuse tõttu. Oma tulevase ametialase karjääri korral võimaldab see kapten neile juurdepääsu töövõimalustele ärijuhtimises, juhtimises, eelistatavalt tööstusettevõtetes.

Kuna tööstuse juhtimise magistrikraad laiendab õpilaste äriteadmisi, on see võimalus rakendada bakalaureuseõppe käigus omandatud tehnilisi ja teaduslikke oskusi ärimaailmas.

Tänapäeva ärimaailmas vajavad ettevõtted töötajaid järgmistes kolmes peamises valdkonnas:

 • Üldine ala, mille jaoks on vajalik üldharidus. See hõlmab juhte, kes peavad omama globaalset visiooni ettevõttest ja selle ümbrusest.
 • Ühised teenused, nagu rahandus, äri, infosüsteemid ja inimressursid, mis pakuvad teenuseid kõigile ettevõtte osakondadele
 • Konkreetsed valdkonnad, sealhulgas konkreetset koolitust vajavad ülesanded, mis on seotud konkreetsete töökohtade või konkreetsete osakondadega

Tööstuse juhtimise magistrikraad süvendab õpilaste arusaamist nendest kolmest valdkonnast ja täiendab juba omandatud teaduskoolitust. See annab neile võimaluse kavandada, luua ja turustada uusi tooteid, kommertsialiseerida olemasolevaid tooteid või optimeerida tootmisprotsesse ja täiustada strateegiaid oma praeguse tööandjaga.

Töövõimalused

Tugeva professionaalse suunitlusega on õppe eesmärk valmistada üliõpilasi ette professionaalseks tegevuseks ärijuhtimise, juhtimise valdkonnas, peamiselt tööstusettevõtetes, nagu toiduainetööstus, autotööstus, elektroonika, telekommunikatsioon, kapitalikaupade tootjad, puit. metallide, tekstiili- või keemiatööstuses.

Lõpetajad saavad arendada oma kutsetegevust turunduse, rahanduse, inimressursside, juhtimise või kvaliteedikontrolli ja strateegilise juhtimise valdkonnas. Samuti saavad nad luua ja hallata väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid või töötada avalike organisatsioonide ärijuhtimise ja juhtimise osakondades.

Sissepääs

Taotleja profiil

Magistriõpe tööstusettevõtete juhtimisel IQS School of Management on suunatud tehnikavaldkonna lõpetajatele, nii et juurdepääsuks peab olema omandatud ülikooli lõpetaja või lõpetanud ülikooli struktuuri või litsentseeritud, inseneri- või tehnikakõrgkool. eelneva struktuuri insener Euroopa kõrgharidusruumi. Kaptenisse lubamine toimub ka EHEA klassidesse kuuluvate üliõpilaste või välisriigi üliõpilaste jaoks väljaspool EHEA-d seaduses sätestatud asjaoludel.

Erinevate juurdepääsuvõimaluste osas on kraadiõppega seotud eelistatud valikud need, mis vastavad teadmiste valdkondadele:

 • Teadused
 • Terviseteadused
 • Insener ja arhitektuur

Või vajadusel ka teadus- ja tervishoiuteaduste valdkonda kuuluvatele inseneri-, arhitektuuri- või tehnilistele kraadidele.

Sissepääs

Selleks, et üliõpilased saaksid magistrikraadi tööstusjuhtimises, peavad nad omandama üliõpilase ülikooli kraadi Hispaania institutsioonist või samaväärse kraadi, mille on välja andnud kõrgharidusasutus, mis on asutatud Euroopa kõrgharidusruumi (EHEA) raames. ), mis akrediteerib juurdepääsu magistrikraadi programmidele kvalifikatsiooni väljastanud riigis.

Õpilased, kelle kraad väljastatakse väljaspool EHEA-d, saavad ka magistrikraadi registreeruda ilma vajaduseta kinnitada oma bakalaureuseõppe kursust pärast IQS tagamist, mis on vastavuses vastava ametlikult tunnustatud Hispaania ülikoolikraadiga. Kvalifikatsiooni väljastav riik peab olema võimeline andma juurdepääsu kraadiõppe tasemele. Juurdepääs selle marsruudi kaudu ei nõua mingil juhul huvitatud isiku kvalifikatsiooni kinnitamist ja selle tunnustamist ei kasutata muuks otstarbeks kui magistriõppes osalemiseks.

Ülekandenõuded

Akadeemilise juhatuse alaline komitee, kes uurib iga taotlejat ja kehtestab ainepunktide tunnustamise, tegeleb üliõpilaste vastuvõtmisega mis tahes riiklikust või välismaisest ülikoolisüsteemist, kes on õppinud üliõpilaste tasemel EHEA raames.

ELi liikmesriikide üliõpilaste või riikide, kellega Hispaania on sõlminud rahvusvahelised lepingud, puhul peavad õpilased omama kvalifikatsiooni, mis võimaldab neil omandada kõrgkooliõpingud oma kodumaal. Väljaspool ELi asuvatest üliõpilastest või riikidest, kellel ei ole Hispaanial sõlmitud kokkulepet, peavad olema läbinud vastava ülikooliõppe eksami.

Täitmise nõuded

Õpilased peavad olema omandanud kõik magistrikraadi saamiseks tehtud krediit.

Õppeaastal on üliõpilastel tavaliselt kaks võimalust eksameid läbida: jaanuaris ja juulis - esimesel poolaastal - ja juunis ja juulis - teisel poolaastal või teemadel, mis kestavad kaks järjestikust semestrit.

Kui üliõpilane ei soorita teise katse eksami, on lubatud kaks lisavõimalust. Juhul, kui üliõpilane ei ole veel ainet läbinud, võivad nad taotleda akadeemilise juhatuse alalist komiteed lõpliku võimaluse eksami sooritamiseks, põhjendades oma seisukohta. Akadeemilise juhatuse alaline komitee vaatab üliõpilase juhtumi läbi ja võib seda teavet täiendada, konsulteerides kapteni koordinaatoriga. Kui üliõpilane ei saa täiendavat võimalust eksami sooritamiseks, siis peavad nad magistriõppest loobuma.

Õppekava

Õppekava magistrikraadi tööstusliku ärijuhtimise on struktureeritud viie moodulid: ökonoomika, raamatupidamine ja rahandus, turundus, ärijuhtimine ja üldharidus, samuti praktika ettevõtetes ja magistritöö. Iga moodul koosneb mitmest teemast, mis võivad sisaldada ühte või mitut teemat.

Magistriõpe tööstusjuhtimises koosneb 60 ECTS ainest:

 • Kaks akadeemilist semestrit 30 ECTS ainepunkti
 • Teise poolaasta jooksul on õpetamine seotud magistritööga.

Moodulid

 • Majandusanalüüs
 • Rahvusvaheline majandus
 • Finantsaruannete planeerimine
 • Kulude analüüs otsuste tegemiseks
 • Finantsanalüüs
 • Turundus
 • Äriseadus
 • Personalijuhtimine
 • Logistika ja protsessid
 • Strateegiline analüüs ja planeerimine
 • Kvaliteedijuhtimine
 • Innovatsioonijuhtimine
 • Eetika ja sotsiaalne vastutus ettevõttes
 • Internatuur
 • Viimane projekt

Magistritöö

Programmi alguses määratakse õpilastele juhendaja, kes juhendab üliõpilasi ja juhendab nende magistritööd. Magistritöö loetakse üheks oluliseks elemendiks magistrikraadi programmeeritud oskuste saavutamiseks. Uuringu eesmärk on õpilastele rakendada kõiki magistriõppekava jooksul omandatud teadmisi äriplaanile, uurides stardi- ja kasumiväljavaateid.

Praktika

Praktika ettevõtetes on kohustuslik ja toimub teisel poolaastal kestusega 7,5 ECTS ainepunkti. IQS haldab praktikaid ja enamikul juhtudel makstakse neid praktikaid. Magistriõpe alguses teavitab professionaalne karjääriteenistus õpilasi praktika läbiviimiseks vajalikest protseduuridest.

Kvaliteet ja akrediteeringud

IQS säilitab tugeva pühendumise hariduse kvaliteedile ja on pidevalt parandanud mitmeid protsesse; IQS School of Management'i kvaliteedikomisjon on üks selline meede.

IQS on asutus, mille on akrediteerinud AACSB (Advance Collegiate Schools of Business), esimene rahvusvaheline akrediteerimisorganisatsioon ettevõtluse ja raamatupidamise valdkonnas. Kõik rahvusvahelised akrediteeringud ja tunnustused on IQS School of Managementis kõikidel bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadiõpingutel.

AACSB akrediteerib kõiki IQS juhtimiskooli uuringuid

111021_aacsb_logo_0.png

On 18. juuli 2011 IQS School of Management ametlikult taotlenud liitumist auditikavale all pikendamise režiimis vastuvõtmisel SGIC (sisemise kvaliteedikontrolli süsteemi) käsiraamat IQS School of Engineering, mis oli esitatud aqu (University Quality Agency) kinnitamiseks AUDIT 2009-s ja võeti vastu 22. aprillil 2010.

13. detsembril 2012 IQS School of Engineering saanud heakskiitu aqu, millega võetakse vastu SGIC käsiraamat IQS School of Engineering.

Novembris 2014 külastas ülikooli süsteemi agentuuri hindamiskomisjon AQU, et akrediteerida IQS juhtimiskooli, mille jaoks tähtaeg oli hilisemates õigusaktides kehtestatud, rakendamiseks, mille tulemuseks oli soodne tulemus. , kõigi tõestatavate uuringute puhul.

111020_url_m_direccio_comercial_marqueting_internacional_en.png

Eesmärgid ja pädevused

 • Magistriõpe kvalifitseerib teid endale juhtimisülesannete ja -ülesannete täitmiseks ettevõtte mis tahes funktsionaalses valdkonnas ning juhtima teaduslike ja tehnoloogiliste alustega uute ettevõtete loomist.
 • Õppekava täiendab teie teadmisi ja võimaldab teil kavandada, luua ja turustada uusi tooteid. Sul on ka võimalik parandada ja optimeerida ettevõtte enda turustamis- ja tootmisprotsesse ning tulemuslikkuse strateegiaid.

See magistrikraad seisab välja:

 • Praktika sektori tunnustatud ettevõtetes
 • IQS ja professionaalse karjääri teenus
 • 100% inglise keeles

Lõplik magistrikraadi projekt

Magistriõpe lõpp-projekti eesmärk on rakendada kursuse käigus omandatud teadmisi ja oskusi, et näha, kas programmi kompetentsuseesmärgid on saavutatud äriplaani väljatöötamise, selle kasumlikkuse uuringu ja rakendamiseni.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

IQS (Institut Quimic de Sarria) is a Jesuit Institution and one of the most prestigious Universities on the national and international academic and scientific stage. With more than 110 years of teach ... Loe edasi

IQS (Institut Quimic de Sarria) is a Jesuit Institution and one of the most prestigious Universities on the national and international academic and scientific stage. With more than 110 years of teaching experience, IQS distinguishes itself by focusing on answering the dynamic social, economic and industrial challenges facing today’s society. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited