Magister Tarneahela Juhtimises (TriContinent)

Kühne Logistics University - KLU

Programmi kirjeldus

Loe ametlikku kirjeldust

Magister Tarneahela Juhtimises (TriContinent)

Kühne Logistics University - KLU

See ainulaadne Master Global Supply Chain Management kraadi programm lähenemisviise tarneahela juhtimise integreeritud perspektiivi, mis hõlmab ökonoomika, operatsioonide, logistika, riskijuhtimise, juhtimise ja infotehnoloogia. See tõeliselt ülemaailmne programm toimub kolmel kontinendil. Õpilased veedavad esimese semestri Hamburgis (Saksamaal), teises semestris Shanghais (Hiina) ja kolmandal semestril Knoxville'is (Tennessee, USA). Viimane semester on pühendatud praktikale ja magistritööle.


Ülemaailmse tarneahela juhtimise Tri-Continent'i magistrikraad on arukas karjääri kolimine - siin on miks:/>


Lisage "globaalne" tarneahela juhtimise juurde./>

Kui me ütleme "ülemaailmne tarneahela juhtimine", me mõtleme seda! See kraadi programm annab teile ainulaadse võimaluse kogeda tarneahela juhtimist maailma kolme suurima majanduse seisukohalt. See sunnib teid rahvusvaheliste äritavade maailmas ja te arutate globaalsete majandussuundumuste mõju kohalikele juhtidele ja akadeemilistele ekspertidele.


Võtke oma karjäärivõrgu järgmisele tasandile./>

Kogu programmi raames saavad kõik kolm partnerülikooli õpilased ühte integreeritud klassi. See viib teid võrku, mis hõlmab kogu maailma ja tarneahela äri, mis küpsetab teie tulevase karjääri. Ja kultuuridevahelised juhtimisoskused, mida te arendate inimestega kogu maailmaga suhtlemiseks, muudavad teid tõeliseks ülemaailmseks kodanikuks.


Õppige parimast, et saada parimaks./>

Kõigil kolmel partnerülikoolil on rahvusvaheline üliõpilaskond, suurepärased õppejõud, intiimne õpikeskkond ja laialdased äriringid. Nad kuuluvad logistika ja tarneahela juhtimise juhtivate akadeemiliste asutuste hulka oma vastavates piirkondades. Parimast õppimine annab teile konkurentsieelise tööturul ja edastab oma karjääri.


Trikontinent MSc Global Supply Chain Management on Kühne Logistics University , Tennessee Ülikooli ja Tongji Ülikooli koostööprogramm./>


Osalevad ülikoolid/>


Kõigil kolmel ülikoolil, kes osalevad TriinContinent'i magistrikursuses, on tarneahela juhtimise eriline tugevus ja igaüks saab tema enda üleriigilistel uuringutel oma teema tipptaseme. KLU on Põhja-Euroopa juhtiva logistikakeskuse metropoli ainus logistikakõrgkool maailmas. Tennessee Ülikooli magistriprogrammi (UTK) peetakse tänapäeva kõige laiahaardelisemaks ja kaasaegseks tarneahela programmiks ülemaailmsel tasandil. Tongji ülikooli majandus- ja juhtimiskool oli üks esimesi institutsioone Hiinas, kes pakkusid peamisi ja spetsialiseerunud tarneahela juhtimist./>


Vastuvõtutingimused/>

  • Tunnustatud ülikooli või kolledži bakalaureusekraad või samaväärne
  • TOEFL, IELTS või CAE / CPE, et näidata inglise keele oskust. TOEFL, IELTS või samaväärne sertifikaat ei tohi olla taotluse esitamise ajal vanem kui kaks aastat. Vastuvõtmise korral pidage meeles, et registreerumiseks on teil vaja ametlikku skooriaruannet (paberkandjal). Seega, kui võimalik, palun nimetage KLU kui registreerite eksamile (TOEFLi institutsionaalne kood on 7373).

* Bakalaureusekraad peab sisaldama vähemalt 180 ECTS. Me nõuame kraadi äri või majanduse, kuid kaalub ka teisi valdkondi, nagu tööstuse insener, äri informaatika ja matemaatika, kui teie bakalaureusekraad sisaldab piisavat hulka kursusi (vähemalt neli) ärijuhtimises või majandusteaduses.

Teil ei ole veel teie bakalaureuse tunnistust? Lihtsalt esitage dokumentide ärakiri ja saate oma bakalaureuse tunnistuse hiljem esitada.

Palun kontrollige https: //www.the- KLU .org / degree-programs / choose-your-program / master-in-supply-chain-management-tricontinent / lisateavet vastuvõtuprotsessi kohta või saatke e-kiri aadressile study @ the - KLU .org.

Soovitame tungivalt, et taotlejad ELi mittekuuluvatest riikidest kohaldataks 31. märtsiks, kuna viisataotlus kestab kuni kaks kuud.

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise


Viimati uuendatud March 10, 2018
Kestvus ja hind
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Alguskuupäev
Sept. 1, 2018
Duration
Kestvus
2 aastat
Täisajaga õpe
Price
Hind
7,475 EUR
Information
Deadline
Juuni 30, 2018
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Locations
Saksamaa - Hamburg, Hamburg
Alguskuupäev: Sept. 1, 2018
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Juuni 30, 2018
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Dates
Sept. 1, 2018
Saksamaa - Hamburg, Hamburg
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Juuni 30, 2018
Recommended application deadline, non-EU applicants: March 31, 2018
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Price
7 475 eurot semestri kohta
Videod

Study at KLU: Tri-Continent Master Global Supply Chain Management