Magister teaduse arvutusmeetodites

Üldine

Programmi kirjeldus

Teaduslike arvutusmeetodite magistriõppe eesmärk on tutvustada õpilastele ravi ja katseandmete analüüsi teadust, et STEM-i lõpetanud töötajad oskaksid hinnata kvantitatiivsete meetodite pakutavat jõudu ja oskaksid neid oma erialal kasutada

eesmärgid

Programmeerimiskeeled hõlbustavad eksperimentaalsetes distsipliinides saadud teaduslike andmete omandamist, korraldamist, tellimist, filtreerimist, töötlemist, täpsustamist, esindamist ja lõpuks selgitamist. Erilist tähelepanu pööratakse andmete arvutiga töötlemisele ja analüüsimisele ning enim kasutatud tarkvarapakettide käsitlemisele. Magistriõpe korraldatakse eksperimentaalse magistritöö (TFM) ümber konkreetsel uurimisteemal, mille on välja pakkunud osakond.

Õpetatavad kursused on silmapaistvalt metoodilised, protseduuride, algoritmide ja analüüsi osas formaalse iseloomuga, piisavalt üldised, nii et iga õpilane rakendaks seda valitud töö juhendaja juhendamisel. Kaalutakse valikulist moodulit, mis sisaldab kursusi spetsiifilisemate tehnikate või protseduuride kohta sellistel erialadel nagu bioinformaatika, füüsika ja rakendusmatemaatika, bioloogia ja keskkond või keemia.)

Profiil

Lõpetajad STEM-is (loodusteadused, tehnoloogia, tehnika ja matemaatika).industry, businessman, man geralt / Pixabay

õppekava

Sellel programmil on 4 põhisammast:

1. Magistritöö

Meistril on praktiline iseloom, mille keskmes on magistriõppe lõpuprojekti realiseerimine projektis, mis on seotud üliõpilase valitud distsipliini andmete analüüsiga.

Programmis on isikustatud juhendamisteenus, mis pakub nõuandeid sellise töö ja valikainete kohta, mis sobivad kõige paremini õpilase profiiliga.

2. Dünaamiline õppekava

Sellel programmil on 60 EAP, mis jaguneb 3 moodulina.

Esimene moodul on 30 EAP ja vastab ülalmainitud magistriõppe lõplikule projektile.

Moodul 2, mis hõlmab 18 EAP-d, viitab üldainete komplektile.

Ja lõpetuseks, moodul 3 sisaldab 12 valikulist ECTS-d, nii et tudeng saab oma õppekava seadistada vastavalt oma eelistustele

3. Professionaalsed väljumised

Lai tööturg ja mitmed töölt lahkumised, kuna seda magistrit õppivad tudengid saavad oma karjääri keskenduda järgmistele valdkondadele:

 • Akadeemiline Juurdepääs doktoriprogrammidele sellistes uurimissuundades nagu:
  • Farmaatsia- ja biotehnoloogia meditsiinitööstus
  • Bioloogilise tootmise tööstus
  • Keskkonnajuhtimine

4. Tarkvara

Põhiteljena koolitatakse õpilasi programmeerimisel R, Matlab, Python ja Labview abil (sõltuvalt valitud õppeainetest). Sel moel õpivad õpilased arendama magistrikraadil omandatud teadmisi ja saavad neid ka nendes programmeerimiskeskkondades praktikas rakendada.

Moodulid

Moodul 1: magistritöö 30 EAP

 • Teema 1.1: teadusprojekt

Moodul 2: Üldine 18 EAP

 • Teema 2.1: eetika
 • Teema 2.2: Programmeerimine
 • Teema 2.3: Andmete töötlemine ja analüüs

Moodul 3: valikuline 12 ECTS

 • Teema 3.1: valikuline

Viimati uuendatud jaan 2020

Teave kooli kohta

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the ... Loe edasi

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the academic, cultural and personal education of its students; promote academic research and healthcare activities; provide suitable opportunities for the development of its professors and employees, and carry out broad cultural outreach and social promotion work with a clear goal of service. Näita vähem
Pamplona , Madrid , San Sebastián + 2 Rohkem Vähem