Tervishoid - edukalt oma tervist juhtida

Haigla, ambulatoorse ravi, terviseturismi või tervise- või pikaajalise hoolduse kindlustus - arstid, meditsiiniõed ja kogu tervishoiutööstus muutuvad üha rahvusvahelisemaks. Seetõttu vajab juhtimiskarjääri tervishoiusektoris häid võõrkeeleoskusi ja terviklikke tööstusharu teadmisi.

IUBH-i magistrikraadi ajal tegelete nii strateegiliste otsustusprotsesside kui ka tervishoiu juhtimise komplekssete protsessidega ning omandate oskusteabe tervishoiutööstuses vastutaval ametikohal.

andmed

Millistes karjäärivõimalustes on teil tervishoiu juhtimine?

Tervishoiutööstuse ülesanded on mitmesugused, olenemata sellest, kas töötate ettevõtte tervishoiu konsultandina ülemaailmses ettevõttes, kliinikute kontohalduris ärikonsultatsioonina või tervishoiuasutuste strateegilise äritegevuse arendajana.
Tervishoiutöötajate magistrikraadiga omandate spetsialiseeritud teadmised, mis on vajalikud tervishoiutööstuse edukaks juhiks. Tervishoiu- ja hoolduskindlustus, meditsiiniasutused, farmaatsiaettevõtted või terviseturismi asutused on teie jaoks potentsiaalsed tööandjad!
IUBH lõpetajad on kõrgelt hinnatud nii riiklikes kui ka rahvusvahelistes ettevõtetes. Meie "Karjääripäevadel" on teil juba õpingute ajal võimalus alustada tulevasi tööandjaid.
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 11 kursust IUBH University of Applied Sciencesis »

Viimati uuendatud April 6, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 - 4 semestrit
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date