Magister toiduainetööstuse taime- ja masinaehituse alal

Üldine

Programmi kirjeldus

  • Tüüp: magistrikursus
  • Kestus: 2 aastat
  • Klass: LM-33 - masinaehituse magistrikraadi klass
  • Autorid: 120
  • Juurdepääs: tasuta

Magistriõpe taimede inseneriteaduses ja toiduainetööstuses on mõeldud konkreetseteks eesmärkideks:

  • kindla ettevalmistusega näitaja loomine sektorites, mis iseloomustavad toiduainetööstuse masinate disaini, toiduainetööstuse projekteerimist ja juhtimist ning toiduainete tootmisprotsesside juhtimist;
  • täiendav rõhuasetus pakendite süvendamisele ja jätkusuutlikkusele, simulatsioonimudelid, mis toetavad toiduainetööstuse tehaste projekteerimist ja haldamist ning sellega seotud toiduga seotud tegevused.

Magistriõpe haridustee koosneb esimestest aastatest, mis on suunatud toiduainetööstuse teadusdistsipliinide valdkondadele, nagu näiteks toiduainete hügieen, põllumajanduslik mikrobioloogia, toiduaineteadus ja -tehnoloogia. Selleks, et süvendada põhiteadmisi toiduainetööstusest, mis ei ole tüüpiline kolmeaastasele inseneriteaduskonna lõpetajale, selleks, et asjakohaselt tegeleda järgmise aasta spetsialiseeritud ja rakenduslikuma sisuga distsipliinidega.

Esimene aasta lõpeb toiduainetööstuse, üldrajatiste ja toiduainetööstuse teenustega, samuti soojus- ja massivahetuse kursustega.

Teisel aastal pakutakse ühte õppekava, mis on seotud iseloomulike ja nendega seotud valdkondadega ning mille kursused on suunatud tootmise kavandamisele, automatiseerimisele ja juhtimisele, eesmärgiga uurida konkreetseid küsimusi ja pakkuda lõpetajale piisavat ettevalmistust oma tööde läbiviimiseks. edasist tööd või süvendada oma koolitust PhD ja magistriõppes.

Kursus viiakse lõpule valitud tegevuste ja muu tegevusega, kus on võimalik tegutseda laborites praktiliste kogemuste saamiseks ja praktika läbiviimiseks sektori ettevõtetes. Samuti on olemas test inglise keele oskuse kohta, et tagada üliõpilastele piisavad teadmised enne töömaailma sisenemist.

Magistritöö ettevalmistamiseks on jäänud palju ruumi, kus üliõpilane peab tegema märkimisväärseid jõupingutusi, et koostada kõrgetasemelise tehnilise ja teadusliku sisuga paber.

Sest Parmas

Selle masinaehituse magistrikursuse loomise eesmärk on kõige paremini omaks võtta sektori, näiteks toiduainetööstuse, eripära, mis ühendab väga interdistsiplinaarseid aspekte, mida on raske kohandada konkreetsete suundadega masinaehituses.

Toiduainetööstuse tehnoloogiline areng kohustab sektori inseneri- ja tehaste insenerifirmasid looma konkreetseid täiendkoolitusi või pakkuma välja magistriõppe, et täita lünki tehnoloogias, mikrobioloogias ja toiduainetes. Kursuse eesmärk on anda teile ülemaailmne arusaam toiduainetööstuse aspektidest, mida pole kunagi käsitletud, mis võimaldab teil otse siseneda toiduainetööstuse tootmisstruktuuri. Esimese astme aasta jooksul on teil võimalus leida tööd 100% ulatuses (lõpliku tööhõive määr Istat - tööjõud - AlmaLaurea).

See näitaja on isegi suurem kui masinaehituses riigi keskmine (riigi keskmine 73,7%)

Mis ootab teid pärast lõpetamist

Toiduainetööstuse taimede ja masinate lõpetajana, mehaanikuna leiate tööd mehaanilistes ja elektromehaanilistes tööstusharudes, energiatootmise ja -muundamise ettevõtetes ja asutustes, tehaseehitusettevõtetes, automatiseerimis- ja robootikatööstuses, ettevõtetes masinate, tootmisliinide ja osakondade ning keeruliste süsteemide tootmine, paigaldamine ja katsetamine, hooldus ja haldamine üldiselt.

Peamised ülesanded, mida saate täita, on toiduainete tootmise juhtimine, toiduainetööstuse masinate ja seadmete projekteerimine, toiduainete tootmise planeerimine ja programmeerimine, keeruliste süsteemide haldamine, projektijuhtimine seoses toidutööstuse tellimuste haldamisega, abi andmine toiduainetööstusele. komplekssete toiduainete müümine ning toiduainete pakendite kavandamine ja kontrollimine

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public.

The University of Parma is a State University. As such, it is self-governing and has administrative, organizational, and accountancy autonomy, providing services to the general public. Näita vähem