Magister tsiviilehituses

Üldine

Programmi kirjeldus

Ehituskonstruktsioonid (ehituskonstruktsioonide projekteerimine)

Lühend: N3607

Õppe tüüp: magistriõppe programm

Kraad: Ing.

Kvalifikatsiooni tase: magistriõpe (teine tase)

Antud kvalifikatsioon: Ing. valdkonnas "tsiviilehitus"

Õppeaasta: 2020/2021

Akrediteeritud alates: 25.7.2007

Akrediteeritud kuni: 31.8.2023

Programmi kirjeldus

Magistriõppe programm täisajaga õppevormis (jätkub) inglise keeles

Konkreetsed lubamise nõuded

Kandidaadid, kes taotlevad oma valitud valdkonnas järjestikuse magistriõppe programmi õppimist, peavad tõendama teadmisi ja mõistmist FCE dekaani asjakohase käskkirjaga määratletud piires järgmistel viisidel: nelja-aastase tsiviilehituse bakalaureuseõppe eduka läbimisega programm FCE BUT-is või mõnes muus ülikoolis (sel juhul peab programm pakkuma piisava aluse edasiste õpingute jätkamiseks valitud magistriõppe programmi tsiviilehituse magistriõppes); või mis tahes bakalaureuseõppe programmi läbimise ja järkjärgulise magistriõppe programmi raames tsiviilehituse magistriõppesse õppima asuda sooviva üliõpilase valitud valdkonna peamiste erialade piisavate teadmiste näitamise kaudu; või sooritades sisseastumiseksami loodusõppeainete (matemaatika, füüsika) ja ehitustegevuse üldise sihtasutuse õppeainetes, samuti peamistes spetsialiseeritud õppeainetes teaduse piires, mis on nõutav nelja-aastase bakalaureuseõppe lõpetajatelt tsiviilehituse alal FCE-s, või teistes ehitusteaduskondades Tšehhis või välismaal.

Peamised õpitulemused

Järjekordse magistriõppe programmi tsiviilehituse lõpetanud on omandanud oma erialal väga spetsialiseeritud (teoreetilised ja erialased) teadmised. Nad on võimelised neid teadmisi rakendama antud õppesuuna probleemide lahendamisel. Neil on õigus kasutada oma nime ees pealkirja "inženýr" (lühendatult ing.).
Nad on võimelised omandatud oskuste piires iseseisvalt lahendama isegi keerulisi spetsialiseeritud probleeme ja on seega ette nähtud tööstuseks insenerina töötamiseks. Kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistina suudavad nad hoida kõrgeid inseneri- ja juhtimisposte ning edukalt täita neilt nõutavaid funktsioone ning on varustatud eeldustega isegi keerukate tehniliste probleemide lahendamiseks, ja mitte ainult konstruktsioonide tervikliku kavandamise käigus, aga ka selliste struktuuride ettevalmistamise ja realiseerimise ajal.
Oma pädevuse piires (pärast vajaliku hulga töökogemuste omandamist) saavad järjestikuse magistriõppe õppekava lõpetajad tsiviilehituse omandada. Nad on võimelised juhtima keerulisi tehnilisi või spetsialiseeritud tegevusi või projekte ja vastutama nende kvaliteedi eest. Samuti on nad võimelised vastutama üksikisikute ja rühmade professionaalse juhtimise eest.

Juurdepääs täiendõppele

Lõpetajad saavad oma haridusteed jätkata doktoriõppe programmi kaudu, kus nad võivad saada doktorikraadi. Lõpetajate võõrkeelteoskuse osas oma erialal saavad nad doktorantuuri õppida kas Tšehhi Vabariigis või välismaal.

Kontrollimise, hindamise ja hindamise korraldus ning reeglid

Kursuse läbimise nõuded

magistritöö, lõpueksam

Õppe vorm

täiskoormusega õpperežiim

Programmi käendaja

ECTS koordinaator

Viimati uuendatud jaan 2020

Teave kooli kohta

Brno University of Technology (BUT) is the largest technical/engineering university in the Czech Republic (21 000 students, 8 faculties, 3 university institutes) and one of the leading teaching and re ... Loe edasi

Brno University of Technology (BUT) is the largest technical/engineering university in the Czech Republic (21 000 students, 8 faculties, 3 university institutes) and one of the leading teaching and research universities in central Europe. Näita vähem