Magister arvutitarkvara ja teooria

Üldine

Programmi kirjeldus

Master Arvuti Tarkvara ja teooria

&nbsp

Eriala "arvutiprogrammide tehnoloogiat" School of Computer ja tehnoloogia, Harbin Engineering University oli kvalifitseeritud andmise magistrikraadi 1983 ja kvalifitseeritud andmise doktorikraadi 1998. Nüüd see eriala, on 22 professorid, 34 dotsentide; on rohkem kui 400 kõrgharidusega magistriõppes ning enam kui 100 kõrgharidusega doktorikraad selles ülikoolis; on rohkem kui 700 magistrandi lõpetas ja sai magistrikraadi ja 19 magistriõppe lõpetanud ja saavutas doktorikraadi.


Peamised uurimisvaldkonnad on järgmised: arvuti võrgu tehnoloogia, arukad Control & intelligentsed robotid, Arvutijuhitavad ehitus ja CIMS, andmebaas ja Infosüsteemide Tehisintellekt & Knowledge Engineering, arvutivõrgu ja kohaldamine, võrgu-ja infoturbega. Rohkem kui 10 projekti, mida rahastatakse riigi-ja provintsi õpib nüüd, kui palju taotlusi firmad on välja töötatud.


Eesmärkide eriala on õpetada arenenud spetsialistid, kes oleksid võinud kindel taust põhiõiguste teooriad valdkonnas infotehnoloogia ja süsteemse erialased teadmised, millel on võime osaleda käsitlevad uuringud arvuti võrgu tehnoloogia, arukad tehnoloogia, andmebaasi tehnoloogia, teave turvatehnoloogia jne Lõpetajad peaksid olema tuttavad kaasaegse arvuti tarkvara ja riistvara platvormide ja tööriistu, on kvalifitseeritud võime kasutada arvutit, millel on võime teostada teadusuuringuid või vastutavad professionaalse tehnika töötab iseseisvalt, võib taotleda infotehnoloogia lahendada erinevaid liiki teadusuuringud / kohaldamise probleemid läbi lõikab teiste uuringutes on teaduslik suhtumine ja tööstiil täpsus ja factualism, võib kapten mingi võõrkeele f luently võiks hõivatud teaduse, inseneriteaduse projekti arengut ja hariduse teadusuuringute instituudid, tehased, ettevõtted ja ülikoolid.

&nbsp

&nbsp

Master Arvuti Tarkvara ja teooria uurimisvaldkonnad


(1) Intelligent Control & intelligentsed robotid
(2) Arvutijuhitavad ehitus ja CIMS
(3) Andmebaasi-ja infosüsteemide
(4) Tehisintellekt & Knowledge Engineering
(5) Arvuti võrkude ja rakenduste
(6) Võrgu-ja Infoturbeamet

&nbsp

Õppekava

&nbsp

Kraadiõppele

 • Hiina
 • Üldülevaade Hiina
 • Stohhastilise protsessi
 • Arvutivõrgud

&nbsp

Kohustuslikud kursused

 • Erialase kirjanduse lugemine
 • Arvutigraafika
 • Kaasaegne andmebaas Systems
 • Arvuti teatis
 • Infoturbe tehnika

Valikained

 • Object-Oriented Programming
 • Kunstlik Neuroverkkojen
 • Intelligentsed robotid ja süsteemid
 • Tarkvara arhitektuuri
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Harbin Engineering University is defining her distinctive position in the nation's development strategy by specializing in shipping industry, ocean exploration and nuclear application. By also leading ... Loe edasi

Harbin Engineering University is defining her distinctive position in the nation's development strategy by specializing in shipping industry, ocean exploration and nuclear application. By also leading a series of reforms in teaching, scientific research and informa-tion management systems, Harbin Engineering University is expanding her role as China's premier comprehensive international university now and into the 21st century. Näita vähem