Magister Human Resource Management

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Personalijuhtimise magistrikraad võimaldab kandidaatide juhtidel, kes tunnevad erilist huvi organisatsioonide "inimeste poole" vastu, omandada selles valdkonnas kutseoskused ja teadmised.

118917_IMG_8285JPG.jpg

See spetsialiseeritud magistriprogramm annab teile oskused luua uusi võimalusi ja kiiresti kohaneda muutuvate tingimustega töökohas. Te uurite struktuure, süsteeme, kultuuri ja juhtimist, sealhulgas kuidas rakendada organisatsioonilisi muutusi ja kuidas võimendada konkurentsieeliseid maailmaturul. Te arendate teadmisi ja oskusi sobivate töötajate värbamiseks ja valimiseks, nende töö tulemuslikkuse juhtimiseks, nende oskuste arendamiseks, tööohutuse tagamiseks ja töösuhte õiguslike aspektide käsitlemiseks.

2-aastase programmi jaoks võib seda kraadi ühendada teise magistrikraadiga Sydney Business Schoolis, UOW-s. Valige allpool olevast loendist teine magistrikraad:

- ärijuht

- ärijuhtimise magister

- finantsjuhtimise magister

- Inimressursside juhtimise magister

- Innovatsiooni magister

- rahvusvahelise äri kapten

- Juhtimise magister

- turunduse magister

- Tarneahela juhtimise magister

- Projektijuhtimise magister

118705_Sydney1.png

Sydney ülikoolilinnak

Kursuse õppekorraldus

Kursuse õpitulemused on õpitulemuste avaldused, mis väljenduvad selles, mida õppija eeldatavasti tunneb, mõistab ja suudab teha kursuse lõppedes. Õpilased, kes lõpetavad selle kursuse, suudavad näidata:

1

Näidake spetsialiseeritud teadmisi personalijuhtimisega seotud arenenud kontseptsioonide ja raamistike kohta.

2

Sünteesige olulised põhimõtted ja kontseptsioonid ärikontekstis

3

Pakkuge mitmesugustele probleemidele integreeritud lahendusi, kasutades teoreetilisi teadmisi, tehnilisi oskusi, kriitilist ja / või loovat mõtlemist

4

Planeerige ja viige läbi oluline ettevõtlusuuringute projekt

5

Rakendage sotsiaalse vastutuse põhimõtteid olukordade kriitilisel hindamisel ja äriotsuste tegemisel

6

Edastage keerukas distsiplinaarteave kavandatud sihtrühmale ja eesmärgile; a) suuliselt ja b) kirjalikult

7

Mõelge omavaheliste ametialaste oskuste üle, töötades koos teistega kokkulepitud väljundite saamiseks.

118706_Wollongong2.png

Wollongongi ülikool

Sisenemise nõuded

Personalijuhtimise magistrisse sisenemiseks on teil vaja tunnustatud bakalaureusekraadi, mille samaväärne keskmine märk on 50%, või lõputunnistust ettevõtluses. IELTS-i tulemus on kokku 6,5 (R: 6, W: 6, L: 6, S: 6).


Miks õppida koos meiega?

Pakume kolm tarbimist aastas ja paljud teemad on planeeritud sobima teie ametialaste ja elustiili kohustustega. Mõned klassid pakutakse iganädalaselt, enamasti õhtul, teised aga nädalavahetusel intensiivses režiimis, et minimeerida aega teiste kohustuste eest.

Üle 90% meie lõpetajatest töötab 4 kuu jooksul pärast lõpetamist ja meie kraadiõppurite keskmine algapalk on $ 108,800 AUD, 4% kõrgem kui riigi keskmine .

Vali, et uuriksite oma programmi ühest meie kahest ülikoolilinnast: Sydney CBD ülikoolilinnast vaatega uimastamise Sydney sadamale ja selle muljetavaldavale sillale või meie Wollongongi ülikoolile, mis asub maastikukujunduse vahel, mõne minuti kaugusel Vaikse ookeani äärest.

Pakume erinevaid stipendiume nii kodumaistele kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele, ulatudes 10% -lt 100% -ni, nii et teil on võimalik oma tulevikku investeerida.

Meie kursusi arendatakse pidevalt, teadustöö abil, mis on struktureeritud tööandjate poolt tunnustatud rakendatud tulemuste alusel, mille annavad kõrgelt kvalifitseeritud teadlased ja mida toetatakse täiendavate spetsialiseeritud õppimis- ja õppevahendite kaudu.

118913_0E6A5290JPG.jpg

Meie pühendunud tudengite tugiteenused on üles ehitatud vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. Meie nõustajad, akadeemilised töötajad ja karjäärinõustajad on igal nädalal konsulteerimiseks kättesaadavad. Teie edu tagamiseks käitatakse igal nädalal ka õpiraskuste töökojad. Pakume mitmeid sotsiaalseid ja poolformaalseid üritusi, mis annavad sulle võimaluse võrku oma eakaaslastega, kohaliku äriringkondade ja vilistlastega.

Rahvusvahelised üliõpilased võivad valida, kas valida valikainete, Global Workplace Practice, mis hõlmab praktilist tööotsimise tegevust ja juurdepääsu Austraalia tööjõule kas internatuuri, tööstuspõhise projekti või osalise tööajaga tööga.

QILT 2016-2018 Lõpetajate tulemuste uuring.

Viimati uuendatud juuli 2019

Teave kooli kohta

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive.

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive. Näita vähem
Põhja-Wollongong , Sydney + 1 Rohkem Vähem