Magister laevamootoritest ehitus

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Marine Mootor ehitus

&nbsp

Marine Mootor ehitus on sünteetiliselt distsipliin arenenud teaduse ja tehnoloogia, tsentraliseeritud kohta termilised, mehaanilised, elektri-ja automaatika insener koolitada suurepärased üliõpilased, kes tegelevad projekteerimise, hooldamise, haldamise ja uurimise laeva elektrijaamad. See distsipliini aluseks oli grupi sõjalaev sisepõlemismootor (1953) on Harbin Military Institute - HMI-, mere-ja gaasiturbiinid (1958 HMI) ja nii edasi.


Lubatud distsipliini Master Degree kiideti heaks ameti akadeemilise kraadi Hiina valitsus 1989. Meil on 19 õpetajat (15 professorid, 2 dotsentide ja 2 loengud, sealhulgas 12 PhD), kes uurib Marine Engineering pikka aega. Neli eri teadusvaldkondades on turgu valitseva seisundi Hiinas, keskendudes tulemuslikkuse ja süsteemi analüüsi eest laeva elektrijaam kogu, vibratsioon ja müra kontrolli laeva elektrijaamad, automaat ja mõõtmine laeva elektrijaamad ja eriline elektrijaamad. Nelja eespool nimetatud valdkondades on ka soodustada suunad Magistriõpe of Marine Engineering.

&nbsp

Seal on rohkem kui 50 teadusprojektide (sh 30 neist olid valmis, 20 neist olid auhindu valitsus ja 20 neist on läbi nüüd) ja kogu raha neist on 76,25 miljonit RMB. Kümnendas viie aasta kavas arendada, see distsipliin on stress ehituse erialal meie ülikoolis tegelevad teadusuuringute kohta sisepõlemismootor, gaasiturbiinmootorite ja kombineeritud elektrijaamad. Magistrantidele laevamootoritest osaleda need uuringud. On veel viis olulist laboreid: mere sisepõlemismootor lab, mere elektrijaama vibratsioon ja müra kontrolli lab, kombineeritud elektrijaam lab, auru elektrijaama lab ja erilist elektrijaama lab. Selle distsipliini, on olemas teatud rakendustarkvara ka. Need võimalused on teadus keldritesse koolituse meistrid.


Uurides kursused Õpilane peab valdama peamisi põhiõiguste teooria selle distsipliini, omada võimet kasutades teooria lahendada praktilisi insenertehniliste probleemide ja nõuetega kõrgharidust. Vastavalt 4 nimetatud valdkondades tehtud mõningaid vajalikke kursusi indicated.22 valikained on kättesaadavad üliõpilastele ja mõned teised kursused on esitanud teised kõrgkoolid on saadaval ka spetsiaalne teadusprojektide üliõpilastele. Aasta esimesel poolaastal esimese aasta üliõpilased peaksid läbima ühise teoreetilistel kursustel ja teisel poolaastal esimese aasta ja esimese semestri teise aasta üliõpilased peaksid läbima vajalikud kursused ja mõned valikained täita oma doktoritöö nõuetele. Kokku 32 loomulikult krediidi tuleb saada (16 akadeemilise kraadi kursused, 4 nõutavad kursused; 12 valikained) iga üliõpilane, kes on lubatud alustada väitekirja.


Eesmärgid Need kursused on järgmised: koolitada moraali, tarkust ja keha arendada skaala; omada võimet analüüsida ja lahendada probleemi iseseisvalt; omada võimet osale teaduses ja teadusuuringutes tööd. Pärast lõpetamist on õpilasel võimalik tegeleda õpetamise, projekteerimisel, teadus-ja juhtimine.


Erinõuded on järgmised: kapten peamine põhiõiguste teooria ja süsteemse erialaseid teadmisi selle distsipliini; mõista praegune seisukord, arendades suundades ja arenenud trendid selle distsipliini Hiinas ja välismaal; kapten ühes võõrkeeles; on mõned võime katsetamiseks, mõõtmiseks, andmete analüüsimiseks ja arvutiprogrammide samuti programmeerimine.


Koolituse Master õpilased on sügavam nii põhi-teooriad ja valitud kursuste kui bakalaureuseõppe üliõpilastele. Magistritöö Master õpilased on raskem, rohkem ainet ja kõrgemad nõuded. Võime lõpetas Master üliõpilastele seisukohti uuringute, projekteerimise, tootmise, õpetuse ja juhtimise Seda valdkonda on tugevam kui lõpetas bakalaureuse üliõpilastele.

&nbsp

&nbsp

Teadus aspektid

&nbsp

Tulemuslikkuse ja süsteemi analüüsi eest laeva elektrijaam kogu, vibratsioon ja müra kontrolli laeva elektrijaamad, automaat ja mõõtmine laeva elektrijaamad ja eriline laeva elektrijaamad.

Viimati uuendatud May 2011

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Harbin Engineering University is defining her distinctive position in the nation's development strategy by specializing in shipping industry, ocean exploration and nuclear application. By also leading ... Loe edasi

Harbin Engineering University is defining her distinctive position in the nation's development strategy by specializing in shipping industry, ocean exploration and nuclear application. By also leading a series of reforms in teaching, scientific research and informa-tion management systems, Harbin Engineering University is expanding her role as China's premier comprehensive international university now and into the 21st century. Näita vähem