MA Tööstusdisaini

- Üks aasta magistrantuuri
- Alguskuupäev: oktoober 2011
- Akadeemiline haridus internatuuri

&nbsp

MA Industrial Design pakub üldist pädevust Industrial Design. See on suunatud probleemide lahendamisele, mis on seotud individuaalsete ja sotsiaalsete kohaldamist ravimi, selle vorm, tootmise muutujate ja tehnoloogiline protsess. Koos suurte kaubamärkide mööbli disain, olmeelektroonika seas teistega on eesmärk ümardamisest haridus läbi seminare, et arendada loovat disaini võimeid. Toote disaini teaduskonna koosneb tuntud disainerid Ülikooli õppejõudude ja teadlaste jaoks. Pidev võrdlus turu ja tootmise nõudmisi, koos kultuuri-ja metoodilise ettevalmistamise, luua tugev professionaalne madalikule. Õpilased saavad kasutada laborite joonistamine, modelleerimine ja arvuti projekteerimise varustatud kõige arenenum tarkvara. Valituks Master's tunnistab kandidaate kraadi Toote disain, arhitektuur, ehitus või samaväärne, ja üliõpilasi toote disaini kursustel või tarbekunsti koolides; kandidaadid, kes on saanud märkimisväärne töökogemus sektoris.

&nbsp

&nbsp

Kestus


Tööstusdisaini Master's kursus kestab ühe aasta (aasta oktoobrist kuni novembrini, mille suvepuhkust augustis). Seal saab vähemalt 20 tundi tundi nädalas. Osavõtt on kohustuslik ja täiskoormusega.

&nbsp

&nbsp

Internatuur


Lõpus lugu, õpilased hakkavad internatuuri äriühingute või stuudiod sektori

&nbsp

&nbsp

Keel


Master's kursus toimub inglise keeles

&nbsp

&nbsp

Õpetamine

&nbsp

Master's Kursus koosneb teooria tunnid, töötubade ja toote disaini klassid. Sel moel õpilased omandavad professionaalsed oskused koos metoodilise teadlikkust kogu projekteerimise protsess.

&nbsp

&nbsp

Professional avad


Tööstusdisainer rasestub ja kujunduse toodete tööstuslikuks süsteemi. Iga toode on suunatud mitte ainult potentsiaalset turgu, vaid ka ühiskonnas, mis on oma tarbija rituaale ja kombeid. Disainer on võime ette näha mõju tema toote avaldavad sotsiaalset ja keskkonna tasandil liiga. Õppimine tootekujundusele Milano on põnev võimalus: paljud võimalused elukutse on pakutud ettevõtted oma uurimiskeskused Muidu disainistuudiod, mis pindala on erinev väike neile, kes annavad tööd sadadele töötajatele. Itaalia on kahtlemata valitud maa inimestele, kes otsivad tööd selles sektoris, kuid kiiluvees kasvav huvi projekti arvukate ettevõtete on loodud peaaegu igas maailma osas. Isegi tööstusdisainilahenduse taotluste on äärmiselt erinevad ning kutseala piires see viib sageli loomine spetsialistid, kes siiski säilitavad oma põhilised eklektika. Eesmärk tööstuslik disainer on suured ja lihtsalt anda idee, võib minna mööblidisaini projekteerimises instrumentides või massiturule tooteid.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Itaalia

Vaata veel 10 kursust Scuola Politecnica di Design SPDis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
15,900 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date