Kaptenid ärianalüütikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Uues teabe ülekülluse maailmas otsivad tööandjad aktiivselt kandidaate, kes suudavad andmed tõlkida praktilisteks lahendusteks. Hult 'i magistrikraad ärianalüütika alal asetab teid statistilise analüüsi ja äriteadmiste ristumiskohale, et saaksite teha mõtestatud ja mõjukat panust ükskõik millisesse ärisse.

Ärianalüütika magistrikraadi omandanud mitte-USA elanikud saavad pärast õpinguid USA-s praegu kuni kolmeaastase optilise õppe (vabatahtlik praktiline koolitus). Kõik kraadiõppurid saavad üheaastase valikuõiguse; Ärianalüütika tudengite magistrid saavad siis saada veel kaks aastat kvalifikatsiooni, kui nad töötavad kraadiga seotud tööl ja nende tööandja taotleb pikendamist.

Õppekava

Hult saate teada, kuidas kasutada sadade alustavate ettevõtete poolt ümbritsetud teabe jõudu ja läbimurdelisi kaubamärke, mis andmete nutika kasutamise kaudu häirivad terveid tööstusi. Peale selle lähete kaugemale äritegevusest, et õppida tundma maailma, tulevikku ja iseennast, nii et annate reaalse mõju, mis püsib.

Iga üheaastane magistrikraad Hult järgib sama struktuuri. Igas etapis lähete kaugemale ettevõttest, et õppida tundma maailma, tulevikku ja iseennast. Uurige teemasid globaalse objektiivi kaudu, õppige tundma meie tulevikku kujundavaid tehnoloogiaid ja arendage enesekindlust tulemusliku juhtimise nimel.

Põhiprogramm: uurite oma kodukursuses oma põhikursusi, saades põhjaliku teadmise valitud ainevaldkonnast, rajades samal ajal oma juhtimisoskused praktilise ja praktilise õppe kaudu.

Nurgakivikogemus: teie põhiprogrammi nurgakiviks süvenetakse tulevase ettevõtte uuendusmeetoditesse ja tehnoloogiasse ning sunnib teid rakendama kõike, mida olete seni õppinud, oma nurgakiviks.

Valikained

Andmepõhine oskus: kasutades suurandmete analüüsi, et tuvastada oskused, mida tööandjad kogu maailmas otsivad, oleme nendesse programmidesse integreerinud nende kutse- ja tehniliste oskuste õpetamise, et saaksite tagada, et lõpetate soovitud rolli täitmiseks vajalikud oskused .

Globaalne ülikoolilinnakute rotatsioon

Alustage oma programmi San Franciscos, seejärel võtke valikained nii paljudesse Hult globaalsetesse ülikoolilinnakutesse kui soovite; asume ka Bostonis, Dubais, Londonis, Shanghais ja New Yorgis. Õpid koos üliõpilastega enam kui 160 rahvusest ja lõpetad ülemaailmse võrguga.

122774__MG_6825.jpg

Kaks kraadi

Spetsialiseeruge veelgi oma teadmistele, kui teenite üheaastase magistriõppe ärianalüütikas ja teise magistrikraadi nii 18-kuulise kiirendatud õppega. Lõpetage kaks magistrikraadi ja eristuge veelgi veelgi tänapäeva tiheda konkurentsiga maailmaturul.

Teise magistrikraadi saamiseks valige meie ülikoolilinnakus mõni järgmistest:

 • Kaptenid rahvusvahelise turunduse alal (pakutakse Bostonis)
 • Magistriõpe rahanduses (pakutakse Bostonis)
 • Kaptenid häirivas innovatsioonis (pakutakse San Franciscos)

Akrediteerimine

Hult on tunnustatud ettevõtlusõppe kolme mainekaima rahvusvahelise akrediteerimisorgani poolt: Ettevõtte Akadeemiliste Kõrgkoolide Assotsiatsioon (AACSB International), Magistrikraadide Assotsiatsioon (AMBA) ja EQUIS (Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem). Oleme esimene ärikool USA-s, kes saavutas selle kolmekordse akrediteerimise, mida omavad vaid 1% kogu maailma ärikoolidest.

Vastuvõtutingimused

Hindame kandidaate individuaalselt nende kogu profiili tugevuse põhjal. Teie soov ja mõtteviis on siin teie edu olulised näitajad.

Abikõlblikkuse nõuded:

 • Minimaalselt üheaastane töökogemus VÕI bakalaureusekraad ettevõtlusega seotud erialal
 • GMAT või GRE

Sobivad taotlejad peavad esitama:

 • Praegune CV / CV
 • Isiklik avaldus kui 400-500 sõna essee
 • Üks akadeemiline või ametialane viide
 • Koopia oma bakalaureuse kraadist või samaväärsest
 • Kõigist osalenud ülikoolide ärakirjad (inglise keeles)
 • Sisseastumiskatsete hinded *
 • Inglise keele oskuse tõend *
 • 150 USD rakendustasu

* Teie registreerumisnõustaja annab teile teada, kui teil on kohustus need esitada.

Õppemaks aastateks 2020-21

 • San Francisco: 49 500 dollarit

Hult International Business School jätab endale õiguse muuta pakutavates kursustes, lõpetamise nõuetes, asukohtades, programmi tasudes ja majutuses igal ajal ilma ette teatamata. Veenduge, et olete tutvunud ja mõistnud meie nõudeid ja tingimusi, millega palutakse teil avalduse esitamise ajal nõustuda.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world.

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world. Näita vähem
London , Cambridge , San Francisco , Dubai , Shanghai , London , New York + 6 Rohkem Vähem