Kaptenid häirivas innovatsioonis

Üldine

Programmi kirjeldus

Saadaval ainult kahe kraadi omandamise programmi osana. Selle kraadi eesmärk on varustada teid nii praktilise äritegevuse mõistmisega kui ka teadmistega selle kohta, kuidas inimesed, tehnoloogia ja digiteerimine kattuvad, et mõjutada otsuste vastuvõtmist ja korralduslikke muudatusi.

Hult San Francisco ülikoolilinnas, vaid mõne miili kaugusel Silicon Valley hiiglastest, kus alustati innovatsioonirevolutsiooni algusega. Ümbruses olid häirivad idufirmad ja ambitsioonikad ettevõtjad.

Õppekava

See väga praktiline õppekava varustab teid eesrindlike äri- ja digitaalsete teadmistega. Katkestused ja innovatsioon mõjutavad kõiki tööjõu valdkondi ning muudavad põhjalikult ettevõtete kasvu.

Kuna ettevõtted võistlevad muutuvas digimaastikul uuenduste poole, võimaldab see aste teil siduda edukad äriotsused tehnoloogia arenguga. Arendada arusaamist tekkivate tehnoloogiate võimalikust mõjust ja juhtida tähelepanu järgmise põlvkonna innovatsioonile.

Saadaval ainult kahe kraadi programmis, läbite oma põhikursused kuuekuulise kiirendatud õppe käigus. Valikained pole selle programmi jaoks saadaval.

122777_HULT_DayOfDis_Boston_Still-0383_rt_min.jpg

Akrediteerimine

Hult on tunnustatud ettevõtlusõppe kolme mainekaima rahvusvahelise akrediteerimisorgani poolt: Ettevõtte Akadeemiliste Kõrgkoolide Assotsiatsioon (AACSB International), Magistrikraadide Assotsiatsioon (AMBA) ja EQUIS (Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem). Oleme esimene ärikool USA-s, kes saavutas selle kolmekordse akrediteerimise, mida omavad vaid 1% kogu maailma ärikoolidest.

Vastuvõtutingimused

Hindame kandidaate individuaalselt nende kogu profiili tugevuse põhjal. Teie püüdlus ja mõtteviis on siin teie edu olulised näitajad ning me hindame neid sama palju kui tõestatud saavutusi.

Abikõlblikkuse nõuded:

  • Vahetult eelnenud Hult magistrikraadi edukas läbimine (võivad kehtida eeltingimused)

Sobivad taotlejad peavad esitama:

  • Praegune CV / CV
  • Isiklik avaldus kui 400-500 sõna essee
  • Üks akadeemiline või ametialane viide
  • Koopia oma bakalaureuse kraadist või samaväärsest
  • Kõigist osalenud ülikoolide ärakirjad (inglise keeles)
  • Sisseastumiskatsete hinded *
  • Inglise keele oskuse tõend *
  • 150 USD rakendustasu

* Teie registreerumisnõustaja annab teile teada, kui teil on kohustus need esitada.

Rahastamine

Meie tugevaimatele taotlejatele või vajaduse korral on saadaval mitu stipendiumivõimalust. Stipendiumid antakse õpilaste võimete alusel esineda dünaamilises klassiruumis ja nende jaoks, kes näitavad ettevõtte juhtimispotentsiaali.

Õppemaks aastateks 2020-21

  • San Francisco: 27 000 dollarit

Programmitasu Dual Degree on lisaks teie esimese Hult magistriõppe programmitasule.

Hult International Business School jätab endale õiguse muuta pakutavates kursustes, lõpetamise nõuetes, asukohtades, programmi tasudes ja majutuses igal ajal ilma ette teatamata. Veenduge, et olete tutvunud ja mõistnud meie nõudeid ja tingimusi, millega palutakse teil avalduse esitamise ajal nõustuda.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Hult pole ainult ärikool. See on ülemaailmne võrk, mis koolitab, inspireerib ja ühendab kõige tulevikku suunatud ettevõtte talente kogu maailmast.

Hult pole ainult ärikool. See on ülemaailmne võrk, mis koolitab, inspireerib ja ühendab kõige tulevikku suunatud ettevõtte talente kogu maailmast. Näita vähem
London , Cambridge , San Francisco , Dubai , Shanghai , London , New York + 6 Rohkem Vähem