Kaptenid kindlustusmatemaatikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Meistrid Aktuaaride Science ISEG (Universidade de Lisboa) oli projekteeritud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele aktuaarile. Selle eesmärk on katta enamik Euroopa Liidus aktuaari akrediteerimiseks hädavajalikke õppeaineid, nagu on määranud Euroopa Aktuaaride Assotsiatsioon, samuti eksamite P, FM, IFM õppematerjale. Aktuaaride seltsi LTAM, SRM ja STAM.

Kolm VEE teemat (majandus, ettevõtete rahandus ja rakendatud statistilised meetodid), mida sponsoreerivad USA aktuaaride ühing (SOA), USA õnnetuse kindlustusmatemaatiline selts (CAS) ja USA aktuaaride instituut (CIA), saavad õpilastele automaatselt auhinna. kellel on bakalaureuse kraad ISEG ja kes otsustavad sooritada SOA kindlustusmatemaatilised eksamid. Vaadake SOA VEE kursusi. Ka meie meister on SOA UCAP-i loendis.

Meie magistrikraad kindlustusmatemaatilises teaduses on üks väheseid instituudi akrediteeritud erialasid

Meie meister on 50 parima kindlustus-, riski- ja kindlustusmatemaatika magistri edetabelis 13. kohal ja meie ülikool, Lissaboni ülikool , on SCImago toodetud Iberoamerika 2018. aasta edetabelis teisel kohal. ISEG on uue ärikoolide kindlustusmatemaatilise edetabeli kohal maailmas 26. kohal .

Programm pakub kindlat akadeemilist alust kindlustusmatemaatiliste teaduste, statistika ja rahanduse alal, pakkudes teile oskusi saada edukaks aktuaariks. Neljanda semestri jooksul võite võtta koolituse ametikohalt kindlustusseltsis või kirjutada lõputöö või projekti. Võimalik, et saate veeta semestri partnerülikoolis ERASMUS-programmi kaudu.

Lõpuks, kuid mitte ainult, Lissabon pakub erakordset ajaloolist pärandit ja ISEG asub selle südames. Elukallidus on teiste riikide pealinnades väiksem, mis annab sellele Masterile suurema eelise teiste akadeemiliste kindlustusmaakondade ees.

Edetabelid

123835_iseg_portais_master_ranking_mini.jpg

13. kohal maailmas
Top50 BestMasters kindlustusriski edetabelis

Ajalugu

ISEG kindlustusmatemaatika-alaste doktoriõppuste alased õpingud algasid 1990. aastal kindlustusmatemaatilise ja finantsriski juhtimise järgses kursuses, mille aluseks oli 1993/94. Aasta sama pealkirjaga magister. Aastal 1997/98 muudeti see ümber ja nimetati magistriõppes aktuaariates. Kuni 2007. aastani pakuti seda iga kahe aasta tagant. Aastal 2007/2008 kohandati seda Bologna režiimi suhtes ja seda pakutakse igal aastal alates sellest ajast. 2011. aastal akrediteeris kõrghariduse hindamise ja akrediteerimise agentuur A3ES.

Eesmärgid

Kindlustusmatemaatika magistri põhieesmärgid on järgmised:

 • Tudengite koolitamine kindlustusmatemaatiliste kutsealade jaoks, mis koosneb selle mitmest osast: elu-, kahjukindlustus-, finants- ja pensionifondidest.
 • Aidatakse kaasa akadeemikute haridusele, võimaldades ülikoolil mängida aktiivset rolli magistriõppe edasijõudnute õpingute tootmisel.

ActuarialScience101

Disainitud

Aktuaarialaste teaduste magister oli mõeldud matemaatilise analüüsi ja statistikaga seotud tugeva taustaga õpilastele, kes soovivad siseneda kindlustusmatemaatika erialasse ja püüelda selle rahuldava karjääri poole.

Võtame vastu kandidaate, kellel on bakalaureusekraad matemaatikas, matemaatikas majanduse või statistikaga ning osa bakalaureusekraadidega majanduses, rahanduses või juhtimises. Vastuvõetud kandidaadid on tavaliselt saavutanud Portugali süsteemis vähemalt 14 punkti 20-st vähemalt ühe kraadi või 2: 1 autasu Suurbritannia süsteemis või samaväärse (nt GPA 3.0).

Tööhõive

Tavaliselt on aktuaari nõudlus üle kogu maailma. Meie magistrantide peamised tööandjad on olnud:

 • Kindlustusseltsid (elu ja kahjukindlustus)
 • Pensionifondide valitsemisühingud
 • Konsulteerimisfirmad
 • Kontrolliasutused
 • Pangad
 • Ülikoolid

Mitmed meie üliõpilased tegid oma lõppmaatöö internetis Autoridade de Supervisão de Seguros e Fundos de Pensões, Liberty Seguros, Companhia de Seguros Allianz Portugal SA, Companhia de Seguros Tranquilidade, Axa Portugal, Fidelidade, Willis Towers Watson, KPMG, Optimind Winter , Ernst

Õppekava

1. aasta / 1. poolaasta

Aktuaaride arvutusriistad (4 EAP) IFoA: CS1 -10%
Finantsturud ja investeeringud (6 EAP) IFoA: CS1 -40%
Finantsmatemaatika (6 EAP) IFoA: CS1 -45%
Tõenäosus ja stohhastilised protsessid (6 EAP) IFoA: CS1 -15% CS2 -30%
Riskimudelid (6 EAP) IFoA: CS1 -35%

1. aasta / 2. poolaasta
Üldistatud lineaarsed mudelid (4 EAP) IFoA: CS1 - 30% CS2 - 10%
Kahjumi reserveerimine (4 EAP) IFoA: CS1 - 10%
Riskiteooria (8 EAP) IFoA: CS1 - 15% CS2 - 20%
Ellujäämismudelid ja eluga seotud olukorrad (8 EAP) IFoA: CS1 - 55%
Ajasari (6 EAP) IFoA: CS1 - 20%

2. aasta / 1. poolaasta
Finantsmudelid (8 EAP) IFoA: CM2 - 40%
Solventsusmudelid (4 EAP)
Valikaine nr 1
Aktuaarsed teemad (6 EAP) IFoA: CS2 - 25%
Pensionifondid (4 EAP)
Hinne ja kogemuste reiting (4 EAP) IFoA: CS1 - 10%
Valikaine nr 2
Varade ja kohustuste haldamine (4 EAP)
Rahandus ja finantsaruandlus (6 EAP) IFoA: CB1 - 100%

2. aasta / 2. poolaasta
Magistritöö (30 EAP) - praktika / väitekiri / projekt

Õpilased peavad valikainetes läbima kokku 18 EAP, valikaine (1) ja 8 EAP (2).

Neljanda semestri jooksul võite asuda koolituspunkti kindlustus- või konsultatsioonifirmas või kirjutada lõputöö või projekt.

ActuarialScience103

ISEG kindlustusmatemaatilise teaduse ISEG kümme põhjust

 1. ISEG , Lissaboni majandus- ja juhtimiskool on Portugalis ainus teaduskond, mis pakub aktuaaride teaduse ülikooli kraadi.
 2. ISEG on kuulunud Lisboa ülikooli (ULisboa), mis on nüüd Portugali suurim ülikool.
 3. Magistriõpe in Actuarial Science on üks väheseid mitteharjaste programme, mille on täielikult akrediteerinud Ühendkuningriigis asuvate aktuaaride instituut ja teaduskond.
 4. See kuulub ka USA aktuaaride seltsi UCAP-i loendisse. IFoA uus 2019. aasta õppekava on vastu võetud alates 2018/2918 kooliaastast.
 5. See programm pakub põhjalikumat teavet kõige ajakohasemate kindlustusmatemaatiliste teadmiste ja nõutavate pädevuste kohta ning pakub lühikese bakalaureusekraadi. See on EDUniversali parimate meistrite edetabeli kohaselt üks 50-st parimast kindlustusmagistrist maailmas.
 6. Juba teist aastat järjest grupp ISEG 's Master Kindlustusmatemaatilised Science jõudnud TOP3 Challenge Contest edendada SOA
 7. ISEG il on rühm õppejõude, kelle rahvusvaheliste teadusuuringute saavutused on võrreldavad parimate rahvusvaheliste kindlustusmatemaatiliste koolidega ja mõned neist on praktikute aktuaarid. Meie akadeemiline personal on pühendunud ja alati valmis õpilasi toetama ja nõustama.
 8. ISEG on suurepärased kaasaegsed rajatised, sealhulgas ulatuslik raamatukogu, mis on eriti täielik kindlustusmatemaatiliste teaduste alal. Õpilastel on juurdepääs õpperuumidesse, kuhu pääseb pikema tunni jooksul.
 9. Kuna edu professionaalses maailmas ei tähenda ainult eksamite sooritamist ja erandite saamist, aitab ISEG teil omandada muid oskusi. Teie käsutuses on ka teadusseminarid, seminarid tööstuses esinejatega, mida korraldab ISEG Aktuaariteaduste klubi, karjääriarendusprogramm ja nõustamisteenust pakkuv karjääriarendusmeeskond.
 10. See programm pakub palju praktikavõimalusi, mis annavad teile töökohale kandideerimisel eelise.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The first school of Economics and Management in Portugal, ISEG belongs to the University of Lisbon, the largest Portuguese University. ISEG Lisbon is internationally recognized and accredited by AACSB ... Loe edasi

The first school of Economics and Management in Portugal, ISEG belongs to the University of Lisbon, the largest Portuguese University. ISEG Lisbon is internationally recognized and accredited by AACSB and AMBA, complying with the best higher education standards. ISEG’s research centers are very well rated by the Portuguese research council (FCT). With an experienced and well prepared faculty, students from more than 70 countries contribute to an ever-increasing international academic environment, and take advantage of the school's excellence and location. ISEG Lisbon has excellent modern premises at the heart of Lisbon, right next to the Parliament and the river Tagus, in a vibrant neighborhood full of social life, business and culture. At ISEG, you will find a culture of excellence and achievement, alongside a climate of inclusiveness and cooperation. This is made by the mutual collaboration of students, faculty and staff. ISEG is a School prepared for the future: with a unique blend of quantitative skills and social contextualization of economic and managerial decisions, ISEG’s faculty, professionals, students and alumni are at the forefront of those who address the UN’s 17 Sustainable Development Goals (SDGs) with an entrepreneurial and collaborative mindset. Näita vähem