Kaptenid rahvusvahelises äris

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

Saate sügava, praktilise arusaamise globaalsest ärist, saate kohapealse rahvusvahelise kogemuse ja kohandage oma kraadi vastavalt enda huvidele ja eesmärkidele magistriõppekavale, mis põhineb meie auhinnatud globaalsel MBA-l.

Kuna ettevõtlus on keskmes, on teie kraad kavandatud nii, et õpite töötama kultuuridevahelistes meeskondades, arendama oma ainulaadseid juhtimisoskusi ja mõistma, kuidas saate tulevikku kujundada.

Õppekava

Arendada laialdast arusaamist kõigist rahvusvahelise äri valdkondadest ja saada ülevaade peamistest ärikontseptsioonidest. See üheaastane magistriprogramm valmistab teid ette töödeks mitmesugustel väljadel ja loob ideaalse aluse enne edasist spetsialiseerumist.

Iga üheaastane magistrikraad Hult järgib sama struktuuri. Igas etapis lähete kaugemale ettevõttest, et õppida tundma maailma, tulevikku ja iseennast. Uurige teemasid globaalse objektiivi kaudu, õppige tundma meie tulevikku kujundavaid tehnoloogiaid ja arendage enesekindlust tulemusliku juhtimise nimel.

Põhiprogramm: uurite oma kodukursuses oma põhikursusi, saades põhjaliku teadmise valitud ainevaldkonnast, rajades samal ajal oma juhtimisoskused praktilise ja praktilise õppe kaudu.

Nurgakivikogemus: teie põhiprogrammi nurgakiviks süvenetakse tulevase ettevõtte uuendusmeetoditesse ja tehnoloogiasse ning sunnib teid rakendama kõike, mida olete seni õppinud, oma nurgakiviks.

Valikained

Andmepõhine oskus: kasutades suurandmete analüüsi, et tuvastada oskused, mida tööandjad kogu maailmas otsivad, oleme nendesse programmidesse integreerinud nende kutse- ja tehniliste oskuste õpetamise, et saaksite tagada, et lõpetate soovitud rolli täitmiseks vajalikud oskused .

Globaalne ülikoolilinnakute rotatsioon

Alustage oma programmi San Franciscos, Bostonis, Londonis või Dubais ja võtke siis valikained nii palju Hult ülemaailmsetes ülikoolilinnakutes kui soovite. Õpid koos üliõpilastega enam kui 160 rahvusest ja lõpetad ülemaailmse võrguga.

122764__MG_6972.jpg

Kaks kraadi

Spetsialiseeruge oma teadmistele, kui teenite üheaastase magistriõppe rahvusvahelises äris ja teise magistrikraadi nii 18-kuulise kiirendatud õppe korral. Lõpetage kaks magistrikraadi ja eristuge veelgi veelgi tänapäeva tiheda konkurentsiga maailmaturul.

Teise magistrikraadi saamiseks valige meie ülikoolilinnakus mõni järgmistest:

 • Kaptenid rahvusvahelise turunduse alal (pakutakse Bostonis)
 • Magistriõpe rahanduses (pakutakse Bostonis)
 • Magistrid ärianalüütikas (pakutakse San Franciscos)
 • Kaptenid häirivas innovatsioonis (pakutakse San Franciscos)

Akrediteerimine

Hult on tunnustatud ettevõtlusõppe kolme mainekaima rahvusvahelise akrediteerimisorgani poolt: Ettevõtte Akadeemiliste Kõrgkoolide Assotsiatsioon (AACSB International), Magistrikraadide Assotsiatsioon (AMBA) ja EQUIS (Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem). Oleme esimene ärikool USA-s, kes saavutas selle kolmekordse akrediteerimise, mida omavad vaid 1% kogu maailma ärikoolidest.

Vastuvõtutingimused

Hindame kandidaate individuaalselt nende kogu profiili tugevuse põhjal. Teie püüdlus ja mõtteviis on siin teie edu olulised näitajad ning me hindame neid sama palju kui tõestatud saavutusi.

Abikõlblikkuse nõuded:

 • Bakalaureusekraad või sellega samaväärne õppeaine
 • Vähem kui kolmeaastane asjakohane töökogemus

Sobivad taotlejad peavad esitama:

 • Praegune CV / CV
 • Isiklik avaldus kui 400-500 sõna essee
 • Üks akadeemiline või ametialane viide
 • Koopia oma bakalaureuse kraadist või samaväärsest
 • Kõigist osalenud ülikoolide ärakirjad (inglise keeles)
 • Sisseastumiskatsete hinded *
 • Inglise keele oskuse tõend *
 • 150 USD rakendustasu

* Teie registreerumisnõustaja annab teile teada, kui teil on kohustus need esitada.

Rahastamine

Hult pakub abikõlblikele üliõpilastele nii teenetepõhiseid stipendiume kui ka vajaduspõhiseid stipendiume. Samuti saame teid aidata kodumaal rahalise abi programmide osas.

Õppemaks aastateks 2020-21

 • Boston: 47 500 dollarit
 • San Francisco: 49 500 dollarit
 • London: 34 000 naela
 • Dubai: 171 000 AED

Hult International Business School jätab endale õiguse muuta pakutavates kursustes, lõpetamise nõuetes, asukohtades, programmi tasudes ja majutuses igal ajal ilma ette teatamata. Veenduge, et olete tutvunud ja mõistnud meie nõudeid ja tingimusi, millega palutakse teil avalduse esitamise ajal nõustuda.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world.

Hult is not just a business school. It’s a global network that educates, inspires, and connects some of the most forward-thinking business talent from around the world. Näita vähem
London , Cambridge , San Francisco , Dubai , Shanghai , London , New York + 6 Rohkem Vähem

Akrediteeringud