Kaubanduse Ja Tehnoloogia Magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe kaubanduses ja tehnoloogias keskendub oma karjääri rikastamisele tärkavates ärivaldkondades, mis on loodud kiirete tehnoloogiliste muutuste ja globaliseerumisega. Uusi väljakutseid loob elektroonilise kaubanduse, uute toodete ja teenuste kasv ning küberkuritegevuse levik. Kaubandus- ja tehnoloogiaprogramm on üles ehitatud äri ja õiguse ristumiskohas, et lahendada arenevaid õiguslikke probleeme, millega seisavad silmitsi uue äri ja e-kaubandusega globaalses infoajastu majanduses.

Õpilased õpivad, kuidas USA ja välisriikide õigussüsteem võtab vastu infoajastu väljakutseid, kuna majandus, ühiskond ja meie igapäevaelu muudavad uued ja kujunemisjärgus tehnoloogiad. Õpilastel on paindlik võimalus valida kursusi sellistes valdkondades nagu intellektuaalomandi omamine ja haldamine, privaatsus ja küberturvalisus, blokeering ja selle õiguslikud tagajärjed ning tehisintellektiga täiustatud õigus- ja regulatiivsete otsuste tegemine. Ekspert teaduskonna rätsepa kursused praeguste sündmuste ja arengutega ning programm pakub paindlikkust, et see vastaks iga õpilase karjääri eesmärkidele.

Programm on saadaval elamuvormingus ainult täisajaga ja see tuleb lõpule viia 12 kuu jooksul. Tüüpiline kestus on august-mai.

Potentsiaalsed karjäärid

  • Tarbijaküsimuste analüütik
  • Küberkuritegevuse konsultant
  • Finantsregulaator
  • GDPRi täitmise eest vastutav ametnik
  • Globaalne ärijuht
  • Infotehnoloogia direktor

Üldnõuded

Magistriõpe taotlejad peavad olema lõpetanud akrediteeritud ülikooli bakalaureuse kraadi. Kõik rahvusvahelised taotlejad esitavad praegused tõendid inglise keele oskuse kohta. Aktsepteeritud tõend sisaldab: TOEFLi skoor 80 või rohkem, IELTSi skoor 6,5 või kõrgem või tõend selle kohta, et üliõpilase bakalaureuse kraadi õpetati inglise keeles. GRE ega LSAT pole sissepääsuks vajalikud.

Magistriõpe saamiseks tuleb kõigil kandidaatidel edukalt täita minimaalne ainepunktide arv, täita vajalik kursuste kogum, täita kooli elukoha või pideva registreerimise nõue, täita kõik rahalised kohustused UNH seaduse ees ja järgida UNH seaduse käitumisjuhendit.

Nõutavad krediidid

Magistrikandidaadid peavad edukalt läbima vähemalt kolmkümmend (30) ainepunkti valitud õppekava valikust.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law’s practice-based approach to legal education, along with its extensive and innovative curriculum, ensures that students graduate ready to ... Loe edasi

The University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law’s practice-based approach to legal education, along with its extensive and innovative curriculum, ensures that students graduate ready to become leaders in their field and stand ready to join the ranks of alumni who are global leaders in intellectual property, commerce and technology, and international criminal law and justice. As a technology-forward law school, we are proud to offer our top-ranked legal education in global innovation and our #5 IP program in the US in online, residential and limited residential formats. Näita vähem