Kaunite kunstide magister stuudiokunstis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

66433_still-life-562357_640.jpg

Tuftsi kaunite kunstide muuseumi kooli pakutav stuudiokunsti magistrikraad on range interdistsiplinaarne programm, mis valmistab abiturientideks ette professionaalse kunstniku karjääri, mille aluseks on kunstiline innovatsioon ja loovus. Stuudio õppekava ühendab praktilised ja kriitilised oskused erinevates keskkondades ja erialadel. MFA programm rõhutab intensiivset ja arenenud individuaalset stuudiopraktikat, loovat koostööd, mitteametlikku juhendamist ja ranget akadeemilist diskursust.

Akadeemiline lähenemine

Magistritaseme kraadiõppurid, kes käivad SMFis Tuftsis, arendavad visuaalse kunsti kõrgemaid erialaseid pädevusi, sealhulgas arusaamist nii praegustest kui ka ajaloolistest teemadest; nende ideede ja laiemate maailmaideede suhe; töö kogumi arendamine seoses ideede ja teooriaga; ja selle töö realiseerimine lõputööde näitusel. Samuti on rõhk erialasel praktikal, mis tähendab karjääri arendamiseks ja säilitamiseks vajalikke oskusi.

MFA kursuste loomine

Tuftsi ülikooli MFA stuudiokunsti SMFA on kaheaastane, 15 ainepunktiga kraadiõppe programm, mis on määratletud interdistsiplinaarse lähenemisviisi abil kunstide kaudu edasijõudnutele. Nagu ka BFA puhul, on õppekava kavandanud ja ellu viinud professionaalsete kunstnike ja teadlaste teaduskond.

Stuudiokursused

Stuudiokursused, mida magistriõppe üliõpilased võtavad, sõltuvad nende huvidest ja lõputöö ideedest. Läbi üks-ühele juhendamise ja tiheda akadeemilise nõustamise järgite oma kunstipraktikale interdistsiplinaarset lähenemisviisi, et oma oskusi veelgi arendada ja uusi omandada.

Õpilased uurivad traditsioonilisi või hübriidseid tavasid, mida toetavad mitmesugused ruumid ja ressursid meie ülikoolilinnakus. Näiteks võiksite graafilise disainerina uurida, kuidas graafika või animatsioon teie tegevust rikastavad.

Seminarid

Esimese õppeaasta jooksul võtavad MFA kraadiõppurid kaasaegse kunsti praktika (CAP) seminari. Nad uurivad ja analüüsivad paljusid kaasaegse kunsti teemasid ning hakkavad määratlema oma suhet nende ideedega rääkimise, kirjutamise, uurimise ja tutvustamise kaudu viisil, mis on nende enda kunstipraktika jaoks asjakohane. Õpilased õpivad dialoogi pidama seminari kontekstis; luua suhteid ja suhteid oma kolleegidega; ning parandada nende juhtimis- ja analüüsioskust. Ühise põllumajanduspoliitika seminar võimaldab õpilastel tutvuda oma kohordi, üksteise kunstiteoste ja teadusuuringute huvidega. Lisaks ÜPP-seminarile peavad MFA kraadiõppurid registreerima kahe täiendava seminari jooksul kahe aasta jooksul SMFA-s Tuftsis, et arendada edasi kokkupuudet kaasaegse kunsti praktika ja kunstiteooriaga.

Vabade kunstide ja teaduste kursused

MFA kraadiõppurid võtavad vastu kaks kraadi omandanud kunstiajalugu ja kaks kõrghariduse omandanud vabade kunstide ja teaduste valikaineid, valides laia valikut arenenud teemasid, rõhutades aine põhjalikku mõistmist ning edasijõudnute teadus- ja kirjutamisoskust. Soovitame õpilastel valida kursused, mis vastavad nende stuudiopraktikale, tulevikuplaanidele või kaasaegse kunsti maailmale.

Kriitika ja ülevaated

MFA üliõpilased osalevad ülevaatetahvlites oma esimese kolme semestri lõpus ja rühma- või üksikkriitikutes igal poolaastal. Kriitika annab õpilastele võimaluse osaleda oma töö aruteludes ja saada kaaslastelt väärtuslikku tagasisidet. Ülevaatetahvlid on kahe aasta jooksul kontrollpunktid, et hinnata edusamme ja anda veel üks võimalus läbimõeldud aruteluks oma töö üle.

Kollokviumid

Graduate Colloquia on foorum, kus arutatakse kaasaegse kunsti lavastuse mitmesuguseid teemasid, mida magistriõppe õppekavas ei käsitleta tingimata. Tavaliselt sisaldavad kollokviumid kutselistest kunstnikest, õppejõududest ja üliõpilastest koosnevat paneeli, mis uurib visuaalse kunsti ja kunstiteooria õigeaegseid ideid.

Lõputöö ja näitus

Teise aasta jooksul töötavad magistriõppe üliõpilased välja väitekirja ja esitavad selle magistriõppe lõputööde näituse ajal. See on nende kaheaastase programmi kulminatiivne sündmus.

Lõpetamisnõuded

MFA õpilased peavad läbima kokku 15 SMFA Tuftsi kursuse ainepunkti stuudiokunstis, sealhulgas vabade kunstide ja teaduste tundides. See hõlmab kohustuslikku MFA kaasaegse kunsti praktika (CAP) seminari ja kolme kraadiõppe seminari valikaineid. Pange tähele, et tudengitel on lubatud igal semestril registreeruda vähemalt kahele ja mitte rohkem kui kolmele SMFA-le Tuftsi krediidil.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-clas ... Loe edasi

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-class researchers, personal mentoring, collaborative laboratory facilities, and industry partnerships equip Tufts students with the skills to excel in their chosen specialties and pursue their careers with passion and commitment. Näita vähem