Umbes

Keeleteaduse magister: Keeleõpetus ja keelealane dokumentatsioon pakub üldist keeleteaduse programmi, mis keskendub antropoloogiliste, tüpoloogiliste ja kirjeldavate lingvistide teadustöö traditsioonide teooria ja andmete vahelistele suhetele. Rõhuasetus praktilistele valdkondadele, kultuuriline pragmaatika ja antropoloogiline perspektiiv muudab selle programmi ainulaadseks Hollandis. Lõpetamisel on üliõpilasel teadmised, oskused ja asjatundlikkus paljudes seadetes keelekonsultandi või keeleteadurina tegutsemiseks, eriti tõlke, kultuuridevahelise suhtlemise ja keelealase dokumentatsiooni puhul:

  • teadmised tüpoloogilise, kirjeldava ja antropoloogilise lingvistika valdkonnas toimuvate arengute kohta;
  • võime kritiseerida nende valdkondade teaduslikke väljaandeid;
  • oskused viia läbi lingvistilised uuringud välitööde ja kultuuridevaheliste keelealaste nõustamisteenuste jaoks metodoloogiliselt piisavas ja süstemaatilises vormis;
  • oskus selgelt ja süstemaatiliselt edastada oma teadustöö tulemusi nii kolleegidele kui ka väljaspool akadeemilisi ringkondi esindavatele lingvistidele;
  • võime kirjutada alla dokumenteeritud keele grammatikat vastavalt kirjeldava ja dokumentaalse keeleteaduse rahvusvahelistele standarditele.

Õppekava

Esimesel semestril on kolm erialaekskurssi: eritsionaalne foneetika

Tuleviku väljavaated

Programm võimaldab teil töötada keelekonsultatsiooni, keelelise dokumentatsiooni või (Piibli) tõlke valdkondades nõustaja või uurija rollides.

Vastuvõtmine ja rakendamine

Sissepääs põhineb rangetel valikumenetlustel. Pärast teie täieliku veebipõhise avalduse hindamist otsustab teaduskonna vastuvõtukomisjon teie vastuvõtu. Kui olete lugenud allpool toodud vastuvõtukriteeriumid ja tunned, et teil on õigus osaleda õppimisel, palun võta oma avalduse esitamiseks järgmised toimingud. Pange tähele, et esialgne taotluste esitamise menetlus on täiesti võrgus ja teie asjakohaste dokumentide skaneerimine on vajalik.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud November 8, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 1, 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-i ELi üliõpilaste jaoks.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 1, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 1, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date