Keeltehnoloogia magister

Keelehnoloogia magister (MLT) on programm õpilastele, kes soovivad arvutid kasutada ja mõista inimkeelt. See annab õpilastele praktilisi praktilisi praktilisi koolitusi, mis põhinevad hästi põhjendatud teoorial, võimaldades neil jätkata erialast karjääri keeletehnoloogia valdkonnas.

Programmi juhivad üheskoos Göteborgi ülikooli humanitaar- ja infotehnoloogia teaduskond ning Chalmersi tehnoloogiaülikooli arvutiteadus. Õpilased saavad ka juurdepääsu keeletehnoloogia keskusele, interdistsiplinaarsele keskusele, kus ideed ja projektid reaalsuseks muutuvad.

Keelehnoloogiaalast uurimistööd ja õpetamist Göteborgis iseloomustab keskendumine teoreetilise ja reeglipõhiste lähenemisviiside panusele, mida on asjakohaselt kombineeritud statistiliste meetoditega. Seetõttu saavad õpilased keeletehnoloogiale ja keeletehnoloogiale kaasaegse lähenemisviisi juhendamisel keeleteaduses.

Programm juhib õpilasi paljude erinevate taustaga, sealhulgas keeleteadus, infotehnoloogia, kognitiivne teadus ja filosoofia. Programm on suuresti orienteeritud praktilistele programmeerimismeetoditele, kuid me ei nõua, et programmis osalevatel õpilastel oleks kindlasti programmide taust. Siiski peaksid nad olema valmis õppima programmeerimise tehnikaid programmi intensiivsel sissejuhatusel, mis on programmi alguses ette nähtud.

Kursuse sisu

  • Programmeerimine ja formaalne keeleteadus
  • Looduslik keelte töötlemine
  • Kõne ja dialoogi tehnoloogia
  • Arvutuslik süntaks ja semantika
  • Masinõpe

Karjäär pärast lõpetamist

Keeltehnoloogia spetsialist võib töötada erinevate valdkondade arendajana, teadurina või projektijuhina, näiteks teksti analüüsi, teabeotsingu, automaatse tõlke, kõnetehnoloogia, kasutajaliidese disaini ja mängude arendamise.

Nõuded

Õpilased, kellel on vähemalt kolmeaastane täiskoormusega õppetöö keeletehnoloogia, arvutuslingvistika, infotehnoloogia või lingvistika (vähemalt 30 hek, mis vastab pooleaastasele täiskoormusega õppetööle ametlikus keeles või programmeerimises) .

3 põhjused selle programmi uurimiseks

  1. Ettevalmistused karjääri tegemiseks praeguste ja tulevaste väljakutsetega tehisintellekti
  2. Tõeliselt interdistsiplinaarne keskkond, mis ühendab keeleteaduse ja arvutiteaduse
  3. Õpetanud rahvusvaheliselt tuntud teadlased

Programmide rakendusperioodid, mis algavad sügisel

Rahvusvahelised üliõpilased, kellel ei ole ELi / EMP kodanikke
Rahvusvaheliste üliõpilaste peamine rakendusperiood on oktoobri keskpaigaks ja 15. jaanuariks kõigile programmidele, mis algavad sügisel. Rakenda aadressil href = "universityadmissions.se

ELi / EMP vaba liikumine / mittepartner üliõpilased ja Rootsi õpilased
Kui te ei vaja elamisluba, on sügisetaotlus avatud 15. märtsist kuni aprilli keskpaigani. Rakenda aadressil href = "universityadmissions.se või href =" antagning.se .

Õppemaksud

Õpilased, kes on ELi / EMP-väliste riikide kodanikud, peavad üldjuhul õppemaksu tasuma. Õppemaksud ei kehti ELi / EMP kodanike kohta. Õppemaksu kohta lisateabe saamiseks võtke palun ühendust filosoofiateaduskonnaga, keeleteaduse ja teooriaga.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust University of Gothenburg, Faculty of Artsis »

Viimati uuendatud October 20, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
- Õppemaks: võtke ühendust osakonnaga
Deadline
Võta kooliga ühendust
for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for international students
End Date

We like Humanities – Just like you