Keemia Kapten (KTM)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

University of Antwerp keemia magistrikraad toimub (nafta) keemiatööstuse suuruselt teise klastri lähedal maailmas . Tänu sellele lähedusele puutub teid kogu magistriprogrammi jooksul kokku ärirakendus koos teadusuuringutega. Õppeprogramm keskendub teadus- ja arendustegevusele. Keemiatööstuse ja Antwerpeni sadama lähedus loovad ideaalsed tingimused rahvusvaheliselt orienteeritud magistriprogrammi korraldamiseks.

Programmi sisu

Tööstuse professorid ja külalisesinejad jagavad teadmisi ja kogemusi oma igapäevasest tööelust ettevõtluses ja teadustöös. Sel viisil saate otsese ülevaate, kuidas keemia on põimunud meie ühiskonna erinevate majandussektoritega ja milline võib olla teie roll .

Lisaks sellele kontaktile spetsialistidega on teil võimalus teha praktikavõimalusi, et tugevdada seost akadeemilise hariduse ja tulevase tööelu vahel. 128930_CampusGroenenborgerpreview_GebouwZ71.jpg

Laia valikuliste kursuste kaudu saate oma haridusliku õppeprogrammi keskenduda ühele keemia alamdistsipliinile. Teie magistritöö parandab teie analüüsi- ja töötlemisoskusi kõrgetasemelise uurimiskeskkonnaga kokkupuutumise kaudu.

Selle magistriõppe ainulaadsed omadused:

  • Üliõpilased koostavad õppekava oma huvidest lähtuvalt
  • Kursused toimuvad väikestes gruppides
  • Kursusi õpetavad tööstuse spetsialistid
  • Programm pakub suurepärase hariduse ja kõrgetasemelise teadustöö kombinatsiooni

Karjäär

University of Antwerp keemia magistrikraad pakub teile häid võimalusi ootustele vastava töö leidmiseks . Belgia on keemiatööstuse oluline ülemaailmne keskus. Täpsemalt on Antwerpenis Houstoni (USA) järel suuruselt teine (nafta) kemikaalide klaster.

Lisaks keemiatööstuses töötamisele on teil ka palju muid võimalusi. Ülikool võib olla ideaalne koht oma karjääri alustamiseks doktorikraadiga ühes meie uurimisrühmast . Lisaks otsivad valitsusasutused alati haritud keemikuid toidu- või veetõrjeprotsesside pidamiseks ning keskkonnakaitse või õhukvaliteedi seire suuniste kehtestamiseks.

Miks valida UAntwerp ?

Antwerpeni suured rahvusvahelised ettevõtted ning väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted palkavad paljusid keemikuid. 2020. aastaks vajavad need ettevõtted oma tegevuse jätkamiseks 16 000 uut andekat inimest . Keemia magistrant on palju ihaldatud vara ja enamik lõpetajaid leiavad selles sektoris kiiresti tasuva töö.

61331_cover.jpg

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Loe edasi

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Näita vähem