Keemiatehnika ja apteekide suurim BIT kuulub keemiatehnoloogia ja -tehnoloogia esimese klassi teema, mis on tööstus- ja infotehnoloogia ministeeriumi peamine teema ning rakenduskeemia teise klassi teema, mis on ka riiklik võti teema.

See programm hõlmab traditsioonilisi suundumusi, haridusministeeriumi uusi suundi ja juhtimisteaduse ja -tehnoloogia, masinaehitus- ja keemiatehnoloogia ning -tehnoloogiaga ühendatud interdistsiplinaarset suunda.

Programmil on neli suunda: keemiatehnoloogia ja -tehnoloogia, farmaatsiainstituut, tootmisseadmed ja juhtimistehnika ning keemiatehnoloogia, mille keemiatehnoloogia ja -tehnoloogia on ühed ülikoolide seas ülikoolide seas ulatusliku tugevuse ja rahvusvahelise mõju poolest.

Programmi peamised teemad on keemiatehnoloogia, tehnoloogia ja keemia. Selle programmi eesmärgiks on arendada kvaliteetseid ja mitmekülgseid andeid, millel on kindel keemiakatsetöö tegutsemisoskus, uusimad teadmised piiriarengu kohta keemia valdkonnas, innovatsiooni vaim ja teadusliku uurimistöö väljakutse ning suutlikkus kohaneda ühiskonna arenguga.

Pärast lõpetamist saavad õpilased tegeleda peenkemikaalide tootmise, uurimisarenduse, rakenduste ja juhtimisega.

Selle programmi peamised kursused hõlmavad arvutusmeetodeid, lineaarset algebat, füüsikat, ahelasid ja elektroonikat, anorgaanilist keemiast, orgaanilist keemiast, füüsikalist keemiat, analüütilist keemiat, keemiatehnoloogia põhimõtet ja keemiatehnikat.

Kvalifikatsioonid

  • Magistriprogrammi taotlejad peaksid olema ülikooli lõpetanud või lõpetama 31. juulil. Doktoriõppe taotleja peaks olema magistrikraad sama suur või suhteline huvivaldkonnas;
  • Tõhus hiina keele oskus * (4 klassi HSK) või TOEFL ja IELTS skoori.
  • Kahe professori soovitused.

* Märkus: Hiina (Mandarin) on peamine õpetuskeel. BIT pakub ka programme inglise keeles. Inglise õpetatavate programmide taotlejad ei pea omama hiina keele oskust.

Programmi õpetamise keel:
  • Hiina
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust Beijing Institute Of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date