Keemia magister (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven keemia magistriõppe programm (Leuven) valmistab üliõpilast ette teadusuuringute läbiviimiseks akadeemilises või tööstuslikus keskkonnas . Õpilased rakendada värskelt omandatud teadmisi ja oskusi tuvastada uurimisküsimus, et kehtestada oma keemilise ja sotsiaalset konteksti ja disain Pathway tegeleda selle konkreetse küsimuse.

Struktuur

Magistriõppe täielik maht hõlmab 120 EAP, sealhulgas 18 EAP kohustuslike kursuste ja 42 EAP valikainete korral. Lisaks arendate praktilisi oskusi välispraktikal tööstuses või teadusinstituudis (30 EAP), ülejäänud 30 EAP-d eraldatakse magistriprojektile.

Valida on kolme põneva loo vahel: teoreetiline ja struktuurkeemia, jätkusuutlik keemia ja nanostruktureeritud materjalid. Iga pala on keemia teadus- ja arendustegevuse esirinnas.

Tugevused

  • Keemiaosakonna eesmärk on välja töötada uurimisprogrammid, mis on pühendatud ravimite, materjalide ja toodete kavandamise, sünteesi ja uute ühendite iseloomustamise valdkondade probleemide lahendamisele.
  • Õpilased õpivad säästva sünteetilise keemia ja hüdrometallurgia ning biomolekulide ja polümeeride keemiliste omaduste määramise ja teoreetilise ennustamise kohta molekulaarsel ja ka materjalide tasemel spektroskoopia, mikroskoopia ja muude tööriistade abil.
  • Õpilastel on käsutuses suured teaduskondade võrgu ressursid ja nad saavad jala ukse tööle või edasiste akadeemiliste huvide poole püüdlemiseks.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day.

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti