Keemia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

132591_Chemistry_UmeaUniversity.jpg

Keemia magistriprogramm

Keemia magistriprogramm süvendab teadmisi valkude funktsioonist kehas, kemikaalide mõjust keskkonnale ja uute ravimite väljatöötamisele. Haridus on vahetult lähedal Umeå ülikooli kolmele tugevale uurimisvaldkonnale - ravimkeemia, keskkonnakeemia ja valgukeemia. Teie tulevane karjäär on teadlase, tööstuse või riigiasutuste juures.

Keemia magistriprogramm pakub teadmisi keemiaga seotud probleemide lahendamiseks ja kriitiliseks hindamiseks. Õpid, kuidas teadustekste ja enda andmeid koostada, analüüsida, kriitiliselt üle vaadata ja esitada.

Täiustatud analüüsimeetodid

Esimene aasta sisaldab nelja põhjalikku kursust, mis hõlmavad kaasaegse keemia tööriistu ja teooriaid ning viib teid järgmiste profiilikursuste jaoks vajalikule tasemele. Nendel kursustel pakutav koolitus keskendub peamiselt keemiliste analüüside täiustatud instrumentaalmetoodikale ning füüsikalis-keemiliste ja biokeemiliste nähtuste modelleerimisele ja tõlgendamisele. Need kursused pakuvad ka intensiivset laboratoorset koolitust, mis valmistaks teid ette edasijõudnumateks kursusteks ja töötaks magistritöö nimel teisel aastal.

Õpilasintervjuu: Keskkonnakeemia meelitas Alexandra Umeåsse

Tugevate uurimistööde lähedus

Magistriprogrammi kolm profiili vastavad keemiaosakonna tugevatele uurimisvaldkondadele; keskkonnakeemia, ravimkeemia ja valgukeemia. Teie õpetajad on teadlased ja projektid, mida teete oma hariduse ajal, on alati tihedalt seotud käimasolevate uurimisprojektidega.

Lisateavet profiilide kohta

Kõik õpetused on inglise keeles.

Lisateave programmi veebilehel

Kraad ja karjäär

Umeå ülikooli keemia magistrikraadiga on teil hea ettevalmistus kraadiõppeks. Koolitus loob hea aluse ka keemiatööstuses, sellega seotud tööstusharudes või avalikus sektoris toimuvaks karjääriks riiklikul või rahvusvahelisel tasandil.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society.

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society. Näita vähem