Keemiainstituudi magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

On oluline mõista Texase A kraadiõppe aluseid

Kes sa oled?

Paljude protsesside ja menetluste võti sõltub sellest, milline õpilane olete. Texas A

College Station Student - kui teid võeti vastu põhikoolis, olete "College Station Student" (mõnikord teid nimetatakse "peamised ülikooli üliõpilased"). Peamine ülikoolilinnak osakond on lõplikult teie eest vastutav, kuid meie kraadiõppe büroo võib teid paljudes valdkondades abistada.

Katar Student - Kui teid lubati Katari ülikoolilinnakule, olete te "Katari üliõpilane". Praegu on ainult keemiatehnoloogia programm, nii et kõik meie Katari üliõpilased on keemiainstituudid. Katari ülikooli õppekava eest vastutab üliõpilane, kuid sellel on ka vastava koduosakonna peamine ülikoolilinnak. Ka siin võib kõrgkooliõppeasutus teile abistada paljudes valdkondades. Mõned protsessid ja protseduurid sõltuvad sellest, kas olete College Station või Katari üliõpilane.

Kes teeb mida?

Büroo Graduate Studies OGS (asub peamine ülikoolilinnak)
Olenemata sellest, kas olete College Station või Katari üliõpilane, langevad põhikoolis ülikoolilinnakute magistriõppe büroos. OGS määrab miinimumnõuded kraadile ja sellele, kuidas antud kraad määratakse. Need on teie kraadiõppurite ametlikud dokumendid ja kõik dokumendid (kraadiplaan, doktoritöö jne) jõuavad lõpuks oma kontorisse heakskiitmiseks ja esitamiseks.

Graduate Studies Services (asub Katari ülikoolilinnak)
See on Katari ülikoolilinnakus asuv büroo, mis hõlbustab kogu Katari ülikoolilinnaku ja siin asuvate akadeemiliste programmide vahelist suhtlust. Me aitame ja anname juhiseid kõigile kraadiõppe üliõpilastele Katari ülikoolilinnakus. Me kogume ametlike dokumentide edastamiseks peamist ülikooli, samuti pidame arvestust iga õpilase kohta. Samuti oleme vastutavad kõigi kraadiõppes või muudes tööhõiveküsimustes, mis on seotud kraadiõppe üliõpilastega. Et saaksime seda rolli teenida, peate meid ajakohastama kogu teie tegevuse kohta Katari ülikoolilinnakus.

Akadeemiline osakond / akadeemiline programm

Sõltuvalt sellest, millises õpilase kategoorias olete (vt eespool), olete üliõpilane akadeemilises osakonnas (peamine ülikoolilinnak) või vastavas akadeemilises programmis (Katari ülikoolilinnak). Osakonnad nimetatakse mõnikord koduosakonnaks. Need osakonnad / programmid võivad kehtestada rangemad nõuded ja protsessid astme edenemise ja auhinna määramiseks. On oluline, et mõistaksite, et on olemas OGS-nõuded ja osakond / programm, mida olete üliõpilane. Katari ülikooli õppekavad on otseselt seotud nende vastavate koduosakondadega.

Olulised kontaktid

Katari õpilased

  • Katari kraadiõppe büroo - kraad.studies@qatar.tamu.edu
  • Keemiatehnika programm - hamad.farooqi@qatar.tamu.edu

College Station'i üliõpilased

  • Keemiatehnika osakonna erialaõpetaja nõunik: Towanna Arnold
  • Elektri- ja arvutitehnika osakond Magistritöö nõunik: Tammy Carda
  • Mehhaanikainstituut Magistriõpe nõunik: Missy Cornett
  • Naftuehituse osakond Magistritöö nõunik: Eleanor Schuler
  • College of Science: See sõltub sellest, milline osakond kolledžis olete sellega seotud, nii et töötage otse teiega, teaduskonna nõunik Katari ülikoolilinnakust.

Kraadi nõuded

Nagu eespool märgitud, on ülikoolil (OGS-i vahendusel) ja teie vastaval osakonnal / programmil teatud nõuded, millele peavad vastama, ja piirangud, milliseid kursusi võite võtta ja mis veelgi olulisem, mida saate kasutada oma kraadiplaanis. Olenemata sellest, kas olete College Station või Katar õpilane, peate need nõuded järgima.

See on üsna oluline, et teate neid ja jälgite neid.

Ülikooli nõuded Ülikooli nõuded on miinimumnõuded, millele peate järgima oma kraadi omandamist. Saate neid leida Texas A-s

Tähtis märkus College Station MS õpilaste kaugõppe kursused MS ja Ph.D. üliõpilastel on lubatud kasutada kaugõppe kursusi kuni 25% ulatuses nende kursuste jaoks kasutatavatest kursustest. Kaugõppekursused on need, kellele on määratud 7XX sektsiooni number. M.Eng. õpilastel on võimalik sooritada kõik kursused kaugõppe kaudu alates M.Eng. Kaugõppe programm nafta inseneri on heakskiidetud programm.

Osakond / programmi nõuded Need nõuded on erinevad iga osakonna / programmi kohta, kus olete üliõpilane. Enamik osakondi omab infot internetis. Allpool on lingid, mis on praegu saadaval. Kui te pole selle kohta kindel või ei leia midagi, võtke ühendust oma teaduskonna nõustajaga.

Keemiatehnika osakond (College Station Campus)
Graduate programme veebileht
Ülikooliõpetaja käsiraamat

Keemiatehnika programm (Katari ülikool)
Graduate programme veebileht
Ülikooliõpetaja käsiraamat

Elektri- ja arvutitehnoloogia osakond (College Station Campus)
Graduate programme veebileht
Kraadiõppe nõuded

Mehaanikateaduskond (College Station Campus)
Graduate Program veebileht
Kraadiõppe nõuded

Petroleum Engineering osakond (College Station Campus)
Graduate Program veebileht
Kraadiõppe nõuded

Teaduskolledž
See varieerub sõltuvalt osakonnast, kus olete üliõpilane. Palun pöörduge otse oma teaduskonna nõustaja poole.

Kraadiplaan

Mis on teie kraadiplaan?

Teie kraadiplaan on palju asju, kuid kõige lihtsam mõelda sellele, et see on sõna otseses mõttes "mida te kavatsete võtta, kui olete oma kraadiga suunas liikunud." Mõistlik?

See on koht, kus Graduate Studies Office tõesti kaasatakse oma kraadiõppe. Need on teie akadeemilise rekordi ametlikud "valdajad", sealhulgas teie ametlik kraadiplaan (ja kõik muudatused, mida teete oma kraadide plaanile), lõputöö pealkiri (kui on kohaldatav) ja lõpetamine. Sisuliselt kõik paberitööd jõuavad OGS-i.

Esimene samm oma kraadiplaani täitmisel on koguda oma kraadiõppekomitee. See komitee juhendab ja nõustab teid kogu oma kõrgkooli karjääri vältel.

  • MS teie komisjon peaks koosnema vähemalt ühest õppejõust (eelistatavalt juhatusest), kelle teadustöö sobib täpselt teie uurimisvajadustega.
  • M.Eng. Teie komitee vastutus läheb tõenäoliselt teie konkreetse osakonna või programmi lõpetaja nõunikule.

Te peate konsulteerima komitee esimehe ja liikmetega, et otsustada kursused, mida kavatsete esimesel poolaastal teie viimseks saamiseks võtta.

Võite kasutada GSI-vormi, et kergemini kaardistada erinevad plaanid. Kui olete ja teie komisjon / nõustaja rahul oma kraadiplaaniga, peate esitama GSI vormi Katari kraadiõppe büroole. Seejärel aitame teid sisestada oma kraadiplaani online kraadiplaani esitamise süsteemi. Kui olete sisestanud ja esitanud, suunatakse teie online-kraadiplaan elektrooniliseks heakskiitmiseks teie komitee liikmete poolt, siis teie kodukursuse ja / või osakonna ning lõpuks OGS-i kaudu.

See pole tõesti nii keeruline, et teete oma parima, et saaksite seda teha oma esimese semestri lõpuks, või kui teil on registrisse kantud teie rekord ja sa ei saa kursusi, mida soovite võtta.

Kuidas kandideerida

1. Täitke rakendus veebis

2. Esitage oma sisselogimise ja parooli saamisel vajalikud dokumendid

3. Teatage oma GRE skooridest

4. Osakond vajab rahuldavat GRE-V skoori. Kui taotleja ei suuda GRE nõuet täita, nõustume TOEFLiga. Minimaalne internetipõhine testimise (iBT) skoor TOEFLi puhul on 80, kusjuures vähemalt 20 (i) rääkimises ja (ii) eksami kuulamises.

Kliki siia, et saada rohkem teavet Graduate Admissions kohta

Ülevaade lubab kõrgkooli osakond

Kraadiõppe vastuvõtuotsused teeb iga üksik Graduate Departments ja on konkurentsivõimeline; seega peaksite enne taotluse esitamist pöörduma konkreetse osakonna või programmi poole, et arutada oma kavatsust rakendada. Otsus lubada taotlejal õppekavasse, mille tulemuseks on kraadiõppekursus, on jagatud vastutus akadeemilise osakonna, vahekokkuleppe (kui see on asjakohane) ja / või kolledži eest.

Viimati uuendatud juuni 2019

Teave kooli kohta

Since the fall of 2003, Texas A&M University at Qatar has offered Bachelor of Science degrees in chemical engineering, electrical engineering, mechanical engineering, and petroleum engineering. Te ... Loe edasi

Since the fall of 2003, Texas A&M University at Qatar has offered Bachelor of Science degrees in chemical engineering, electrical engineering, mechanical engineering, and petroleum engineering. Texas A&M at Qatar also offers two graduate degrees in chemical engineering since the fall of 2011: a Master of Science (M.S.) and a Master of Engineering (M.Eng.). In addition to engineering courses, Texas A&M at Qatar provides instruction in science, mathematics, liberal arts, and the humanities. The curriculum offered at Texas A&M at Qatar are identical to the ones offered at the main campus in College Station, Texas. Courses are taught in English and in a coeducational setting. The reputation for excellence is the same, as is the commitment to training engineers equipped to lead the next generation of engineering throughout the world. Näita vähem