Keemiainstituudi magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

120635_icons8-bookmark-100.png

Kursuse sisu

Magistriõpe Keemiatehnika pakub inseneridele terviklikku koolitust, et omandada põhilisi keemiatehnoloogia põhimõtteid. Keemiatööstuse kapten peab tagama keemiatööstuse seadmete ja seadmete projekteerimise, ehitamise, parandamise ja hooldamise.

Lõpetajana olete kvalifitseeritud uuendusteks, kogu installatsiooni haldamiseks ning detailse ülevaate saamiseks üksikute osade toimimisest ja nende koostoimest. See eeldab abstraktse mõtteviisi ja tervet mõistust, mille eesmärk on praktiline rakendamine. Loomulikult õpetatakse teid ka teadus- ja arendustegevuse kaasamiseks ja juhtimiseks.

Tehnoloogia ja arhitektuuri teaduskond (FEA) pakub enamikku magistriõppe programme inglise keeles. See rõhutab teaduskonna rahvusvahelist ambitsiooni, samuti rahvusvahelise hariduse ja mitmekeelsete oskuste tähtsust õpilastele.120619_Picture_students.png

120637_icons8-name-tag-100.png

Karjäärivõimalused

Lõpetajana töötate tavaliselt keemiatööstuses. Lisaks pakuvad teised ettevõtted, kus tootmisprotsessis rakendatakse keemilisi muundumisi, nagu polümeeri-, tekstiili-, toidu-, farmaatsia- ja keskkonnahügieenitööstus, erinevaid karjäärivõimalusi.

Keemiatööstuse kapten juhendab (keemilise) tootmise eest vastutavat meeskonda ning keskendub protsesside ja toodete täiustamisele ja uuendamisele. Teised võimalused ilmuvad insenerifirmades, kus vastutate uute tootmisüksuste projekteerimise, ehitamise ja käivitamise eest. Lisaks kasutavad seadmete projekteerimis- ja ehitusettevõtted paljusid keemiainsenere. Viimaks, kuid mitte vähem tähtsaks, võtavad ülikoolid ja uurimisinstituudid tööle ka keemiatehnikud. Lühidalt öeldes on keemiatööstuse kaptenil tulevikus kaasaegne, mitmekülgne ja rahvusvaheline keemiatööstus, mis on tugevalt kinnitatud meie piirkonna laiendatud naabruses.

120644_icons8-inspection-100.png

Sissepääs (rahvusvahelistele kraadiõppuritele)

Üliõpilased, kes soovivad registreeruda keemiateaduse magistrikraadis, võivad programmis osaleda ilma eeltingimusteta, kui neil on järgmine diplom: akadeemiline diplom teaduse bakalaureuse (või magistrikraadi) kohta (ülikooli tase, vähemalt kolm aastat), keemiatööstuse ja / või materjaliteaduse peamine teema või sellega võrdväärne teema. Sissepääs antakse ainult pärast individuaalset taotlust. Õppekava komitee teeb lõpliku otsuse taotluse vastuvõtmise kohta või mitte. Õppekava komitee võib otsustada, et õpilased peavad järgima ettevalmistavat kursust või individuaalset magistriprogrammi, näiteks üliõpilastele, kellel on teine bakalaureuse- või magistrikraad.

Miks valida UGent?

120623_icons8-classroom-1001.png

Maailmatasemel teadlaste haridus
Haridust annavad professorid, kes lisaks silmapaistvale õppetööle ka silma paistavad Euroopa ja isegi kogu maailmas. Märkimisväärne arv professoreid on saanud maineka Euroopa Teadusnõukogu stipendiumi.

120622_icons8-guarantee-100.png

Akrediteerimine
Kõiki meie magistriprogramme, kursusi ja õppekavasid auditeeris CTI (Commission des Titres d'Ingénieur) osana EUR-ACE® kvaliteediauditist, mille viis läbi ENAEE (insenerihariduse akrediteerimise Euroopa võrk).

120621_icons8-student-male-100.png

Tugevad õpilaspeatükid
Õpilaste peatükid muudavad teid meie kogukonnas teretulnuks, nad korraldavad ka kursusi, mänge, sporditegevusi ja palju pidusid. paljudel neist on sõbraprogramm.

120624_icons8-city-100.png

Elav linnaelu
Nautige Genti linna, tudengilinna, kus on palju vaba aja veetmise võimalusi, kinod, muuseumid, näitused, baarid

120618_Picture_Ghent.png

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and arc ... Loe edasi

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and architecture fields. The faculty strongly focusses on international relations. It offers a wide array of master's programs taught in English and is active in all major exchange programs. Through research collaboration and educational links with top European institutions, the faculty strives to further enhance its international perspective. Näita vähem