Umbes

Tere tulemast Texase A keemiatehnoloogia programmi
Lisateabe saamiseks pöörduge Texas A

Kraadi nõuded

Texas A poolt välja toodud üldised nõuded
Kaks kraadi kraadi, mida haldab Texase A keemiatehnoloogia programm
Kõigil allpool loetletud õppetööplaanidel peavad üliõpilased näitama minimaalset stipendiumiprogrammi, mis jääb magistriprogrammi. Seega on üliõpilane, kes jääb allapoole 3,0 GPR-i, ühe akadeemilise semestri, et tuua oma GPR üle selle väärtuse. Selle tegemata jätmine toob kaasa kõrghariduse programmi vallandamise. Samamoodi võib hinne alla C igal kursusel viia vallandamine kraadiõppe programmi.

Keemiatehnoloogia magistriprogrammid

Magistrikraad (MS) kraad

Master of Science vajab vähemalt 32 semestrit krediidi tundi kinnitatud kursused ja teadustöö. Vähemalt 25 krediidi tundi peab olema formaalne kursuste töö. Lisaks peab üliõpilane katma kaks krediidi tundi CHEN 681 (seminar), et vastata osakondade nõuetele. Ülejäänud krediit on mõeldud teadustööks.

Master of Engineering (M.Eng) kraad

Master of Engineering kraad nõuab vähemalt 30 semester krediidi tundi heakskiidetud kursused ja ei nõua teadus krediidi tundi.

Kuidas kandideerida

1. Täitke rakendus veebis

2. Esitage oma sisselogimise ja parooli saamisel vajalikud dokumendid

3. Teatage oma GRE skooridest

4. Osakond vajab rahuldavat GRE-V skoori. Kui taotleja ei suuda GRE nõuet täita, nõustume TOEFLiga. Minimaalne internetipõhine testimise (iBT) skoor TOEFLi puhul on 80, kusjuures vähemalt 20 (i) rääkimises ja (ii) eksami kuulamises.

Kliki siia, et saada rohkem teavet Graduate Admissions kohta

Ülevaade lubab kõrgkooli osakond

Kraadiõppe vastuvõtuotsused teeb iga üksik Graduate Departments ja on konkurentsivõimeline; seega peaksite enne taotluse esitamist pöörduma konkreetse osakonna või programmi poole, et arutada oma kavatsust rakendada. Otsus lubada taotlejal õppekavasse, mille tulemuseks on kraadiõppekursus, on jagatud vastutus akadeemilise osakonna, vahekokkuleppe (kui see on asjakohane) ja / või kolledži eest.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust Texas A&M University at Qataris »

Viimati uuendatud Juuni 6, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date