„Keemiatehnika” on keemiliste ja naftatoorainete töötlemise meetodite kompleks majapidamis- ja tehniliseks otstarbeks. Sellised tooted on: nafta-, diislikütuse-, masinaõlid, pesu- ja taimekaitsevahendid kahjurite ja haiguste eest, pooltooted plasttoodete valmistamiseks, auto rehvid, ehitus- ja viimistlusmaterjalid.

Bakalaureuse-inseneride väljaõpet viivad läbi kõrgelt kvalifitseeritud professorid ja ka professionaalselt orienteeritud eriväljaõpe, nt. keemiatööstuse või naftatöötlemise tööstuse

Lõpetamisel kaitsevad õpilased oma kvalifikatsioonitööd. Magistriõpe neile, kellel on bakalaureusekraad, võtab aega 4 semestrit. Keemiatööstuse spetsialistidel on laialdased teadmised, mis võimaldavad töötada suurtes, keskmistes ja väikestes ettevõtetes, mis toodavad erinevaid keemiatooteid.

Koolituse ajal omandavad üliõpilased praktika juhtivatel keemiaettevõtetel, kus nad õpivad orgaanilise sünteesi kõige olulisemate suure koguste keemiliste toodete tootmist; tootmise juhtimine, majanduslikud ja ökoloogilised küsimused.

Nafta töötlemise spetsialistid on teadlikud kõigist kütuse- ja naftamaardla, gaaside töötlemise põhiküsimustest. Nad on hästi haritud keemiliste ja insenerküsimustega nafta ja gaasi töötlemisel; tutvuda kõigi nafta töötlemise põhiprotsessidega. Praktika toimub suurematel ja maailma tuntud naftatöötlemisettevõtetel, nagu „LUKOIL”, kus õpilased saavad õppida kõrgtehnoloogilisi naftatöötlemise tehnoloogiaid, mille on välja töötanud sellised maailma juhid nagu UOP, SHELL jne.

Ülikool on koolitanud programmi „Keemiline tehnoloogia” üle 2000 Venemaa spetsialisti ja 200 välisriigi inseneri ja meistrit 26 riigis. Välisriigi lõpetajad töötavad edukalt Afganistanis, Bangladeshis, Columbias, Indias, Liibanonis, Nepalis, Nicaraguas, Nigeerias, Süürias, Vietnamis ja teistes. Saadud haridus aitas mõnel lõpetajal alustada ja arendada oma keemiatööstust. Paljud rahvusvahelised lõpetajad õnnestusid teaduses - kaitsesid väiteid Venemaal ja mõnes teises Euroopa riigis.

Programmi õpetamise keel:
  • Vene
Viimati uuendatud Jaanuar 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
3,950 USD
SRÜ * kodanikud, Balti riigid ** kodanikud ja kaasmaalased: 3950 USD / Muud riigid: 4265 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date