Keemiatehnika magister (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven keemiatehnoloogia magister tagab teile kindla keemiatehnoloogia tausta, valides samal ajal ka tänapäevase ülevaate toote intensiivistamisest, energiatõhusatest töötlemisviisidest, tootearendusest ja biokeemilistest protsessidest.

Õpid mõtlema protsessikeskselt ja olema valmis füüsikalis-keemiliste süsteemide keerukusest aru saama. Lisaks saate teada protsessidest nano- ja mikrotasandil, mis on uute toodete ja tehnoloogiate väljatöötamisel üha olulisemad.

Programmi ülevaade

Programm koosneb põhiõppekavast, spetsialiseerumiskursustest ja üldkursustest, mis on koostatud mittetehniliste tugioskuste kogumist.

Põhiõppekava põhineb bakalaureuseastmel omandatud teadmistel ja hõlmab keemiatehnika aluseid. Keskendute nii klassikalistele kui ka uutele trendidele.

Teise aasta jooksul tugevdatakse üldist tuuma veelgi. Valite ühe kolmest spetsialiseerumisest: toote-, protsessi- või keskkonnatehnika. Programmiga hõlmatud valdkonnad on loodud selleks, et juhtida teid seotud tööstuste peamiste väljakutsete ette.

Magistriprogrammi viimases etapis viid läbi oma magistritöö. Teile määratakse magistritöö teemad ja valite asjakohaste uurimisvaldkondade põhjalikust loendist 5 eelistatud teemat.

Tugevused

Kui klassikalistel naftakeemiapõhistel tehnoloogiatel ja toodetel on endiselt oma väärtus, keskendub meie magistriprogramm rohkem protsesside intensiivistamise ja ringmajanduse (biopõhise) majanduse praegustele suundumustele.

Magistriprogrammis väärtustatakse koostoimet keemiatööstusega ja mõnda kursust õpetavad külalisprofessorid tööstuse siseselt. Osakond asutas esimesena tööstuse nõuandekomitee, mis oli loodud asjatundlikust ärivaldkonnast.

Inseneriteaduskonnas antakse üliõpilastele võimalus Erasmus + programmi raames läbida üks või kaks semestrit Euroopa ülikoolis või väljaspool Euroopat asuvas ülikoolis. Keemiatehnika magistriprogrammil on näiteks aastaringne edukas (kahe kraadi) koostöö Delaware'i ülikooli (USA) ja Montréali (CA) Ecole Polytechnique'iga.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti