Keemiatehnika magistriprogramm

Üldine

Programmi kirjeldus

Tänapäeva ühiskonnas on ressursse vähe ja tootmisprotsesside keskkonnamõju on üha enam murettekitav.

Keemiatehnoloogia oskused on keskkonnale kahjuliku töötlemistehnoloogia arendamisel hädavajalikud. See võib hõlmata selliseid ülesandeid nagu energia- ja toorainetõhusate uudsete protsesside väljatöötamine või jäätmete ringlussevõtt väärtuslikeks toodeteks.

Keemiatehnika on inseneriteadus, mis ühendab keemiat, füüsikat, matemaatikat, bioloogiat ja majandust, et viia toorained keemilistesse toodetesse. Nende toodete hulka kuuluvad näiteks kütused, kaubad, spetsiaalsed kemikaalid, ravimid ja toiduained.

Keemiainsenerid töötavad tavaliselt tööstussektoris sellistes valdkondades nagu tootedisain, protsesside kavandamine, protsesside käitamine, teadusuuringud, turundus ja juhtimine.

Programm annab teile põhioskused, mis on vajalikud kaasaegses keemia- ja töötlevas tööstuses. Programm hõlmab ka paljusid teaduse ja tehnoloogia valdkondi, mis on olulised inimeste heaolu, puhta keskkonna ja loodusvarade säästva kasutamise jaoks.

Kavandatud õpitulemused

Selles magistriprogrammis saate piisavalt teaduslikke ja tehnoloogilisi teadmisi keemiatööstuse karjääriks töötleva tööstuse erinevates valdkondades.

Mitmekesised õpetamismeetodid ning mitmekultuurilised ja multidistsiplinaarsed õpperühmad tagavad, et teil arenevad head meeskonna- ja projektitöö, suhtlemise, keelte, esitluse, kultuuri ja juhtimise oskused.

Pärast kooli lõpetamist:

  • on keemiatehnoloogia põhiteemadel kindel teoreetiline taust
  • omama tugevat inseneri analüüsi ja probleemide lahendamise oskusi
  • neil on praktilise inseneri oskused, näiteks suutlikkus teha ebamäärasusi ja otsuseid ebakindlalt
  • on julgust luua uuendusi ja uusi tehnilisi lahendusi
  • omama projekti töö ja kommunikatsiooni oskusi, mida on vaja kaasaegses töökeskkonnas.

Õpingute ajal on teil võimalik luua uusi jätkusuutlikke lahendusi vastusena suurtele globaalsetele väljakutsetele. Õpid luua, kujundada, arendada ja edendada uuendusi ja uut tehnoloogiat ning töötada rahvusvahelises meeskonnas.

Lõpetajana on teil ainulaadsed oskused säästvate, keskkonnasõbralike keemiliste protsesside ja toodete loomiseks. Teist saab ka pädev spetsialist kiiresti arenevas, multidistsiplinaarses keskkonnakaitse valdkonnas ning teil on õigus jätkata õpinguid doktoriõppes.

Kraadi struktuur ja õpingud

Magistriprogramm keemiatehnoloogia kaheaastane programm. See viib magistrikraadi tehnoloogia alal, M.Sc. (Tehnika), mis on 120 ECTS ainepunkti.

Programm hõlmab spetsialiseerumist, alaealisi ja valikaineid.

Spetsialiseerumisõppes , 82 EAP mahus, saate teada üksuste toimingutest, vedeliku dünaamikast, protsesside simulatsioonist, toodete ja protsesside kujundamisest, bioenergiast ja biorafineerimistehastest.

Soovitatavad väikesed uuringud hõlmavad bioaluselist keemiatehnoloogiat, täiustatud veepuhastust ja kõrgtehnoloogiat.

120 ECTS ainepunkti saamiseks võite valida mis tahes LUT pakutavate kursuste oma valikainete õppes .

Double kraadiõpe üliõpilastele partnerülikoolist

Partnerülikooli tudengid saavad õppida LUT-is topeltkraadina. Kahekordse kraadiõppesse vastuvõetud üliõpilased saavad kraadiõppe kahes ülikoolis pärast seda, kui nad on täitnud mõlema ülikooli kraadinõuded.

Keemiatehnika programmi topeltkraadiga partnerülikool on Venemaa Peterburi kaevandusülikool.

Karjääri väljavaated

Keemia- ja tootmisinsenerid etendavad olulist rolli uuenduste tegemisel, mis võtavad meie maailma edasi.

Te omandate teadmised ja oskused töötamiseks erinevates tööstusharudes, keemiaettevõtetes ja seadmetootjates, tavaliselt teadusuuringute, arenduse, projekteerimise ja käitamise alal.

Muud võimalikud positsioonid hõlmavad uute tehaste ehitamise järelevalvet, ohutus- ja keskkonnaküsimuste hindamist, seadmete kontrollimist jne.

Töökoht võib olla keemia-, biomassi rafineerimise, toiduainete töötlemise või metallurgiatööstuses. Selle programmi lõpetanud on leidnud tööd sellistes ettevõtetes nagu Outotec, UPM, Stora Enso, Norilsk Nickel, Orion Pharma, Dow ja Kemira.

Lisaks on keemiainseneride oskuste järele üha enam nõudlust väljaspool traditsioonilist töötlevat tööstust, näiteks energiasektoris.

Sulle antakse ka kindel alus doktoriõppe õpingute jätkamiseks.

Kuidas kandideerida

Kas olete huvitatud kandideerimisest keemiatehnika magistrantuuri?

Tehke oma tuleviku jaoks üks olulisemaid otsuseid ja uurige koos meiega - lubame teha teie investeeringu väärt.

Igal aastal alustab LUT University õpinguid suur hulk üliõpilasi kogu maailmast.

Ole uudishimulik. Ole üks meist.

Võite taotleda selle magistriõppe programmi kas jooksva või regulaarse vastuvõtu protsessi:

  • Regulaarne vastuvõtt: 2. detsember 2019–22 jaanuar 2020
  • Kehtiv sisseastumine: 1. oktoober 2019-31 mai 2020
Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

LUT University is a pioneering science university in Finland, bringing together the fields of science and business since 1969.

LUT University is a pioneering science university in Finland, bringing together the fields of science and business since 1969. Näita vähem
Lappeenranta , Lahti + 1 Rohkem Vähem