Keemiatehnoloogia Kapten (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven keemiatehnoloogia magister (Leuven) hõlmab mitmesuguseid erialasid. Lõpetamisel on teil oskused juhtida ja koordineerida tööstuslikke tootmisüksusi, samuti teadus-, analüüsi- ja sõeluuringute laboreid tehnilises-ärilises, haldus- ja hariduskeskkonnas.

Struktuur

Lisaks põhilistele keemiliste-teaduslike kursuste ühikutele sisaldab õppekava sotsiaalmajandusliku (ettevõtte juhtimine, majandus) ja keemiatehnoloogia (insener, eraldamistehnikad, keemilise protsessi tehnoloogia, tööstusprotsesside tehnoloogia, pinnakeemia, keskkonnatehnoloogia) kursused jne.).

Paindlik ülikoolilinnakutevaheline valikainete pakett (mitmekampaania moodul) ja magistritöö, mis viiakse läbi kas teadusuuringute-spetsiifilises või tööstuslikus kontekstis, võimaldavad teil keskenduda oma õpingutele vastavalt teie konkreetsetele huvidele ja karjääri eesmärkidele.

Jätkusuutliku protsessi- ja materjalitehnoloogia variandis pannakse rõhk usaldusväärsele tehnoloogiale, mis vastab tänapäeva vajadustele, ilma et see kahjustaks tulevaste põlvkondade heaolu. See tähendab, et materjale ja energiat tuleb kasutada tõhusalt, võttes arvesse nende mõju keskkonnale. Seega keskendub see võimalus ühelt poolt toodete ja süsteemide säästvale kujundamisele, arendamisele ja tootmisele ning teiselt poolt on see suunatud (uute) materjalide arendamisele, omadustele, iseloomustamisele, tootmisele ja töötlemisele.

Kombineerige oma kapten stardi- või meeskondlike projektiõppe kogemustega

Saate ühendada oma magistriprogrammi kraadiõppe tehniliste uuendustega ettevõtmistes ja meeskondades . Selle programmi ajal arendate ja rakendate ideed kas iseseisvalt või meeskonna osana. Teid julgustatakse uuendusteks, teadmiste edasiandmiseks ning tehniliste ja kutseoskuste arendamiseks. Meeskonna treenerite ja tööstusespetsialistide toel pakub see kraadiõppe programm teile ainulaadse ülevaate ettevõtlusmaailmast.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti