Keskkonna muutuste bioloogia (BEC) magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Keskkonnamõjude bioloogia magistriprogramm (BEC) on uus teadustööga seotud programm, mille eesmärk on suurendada õpilaste teadmisi keskkonna seisundi bioloogilistest ja biogeokeemilistest aspektidest. Kaheaastane haridus pakub kõrgtehnoloogilisi teadmisi keskkonnateaduses, bioloogias, biogeokeemias, hüdrobioloogias, ökotoksikoloogias, keskkonnapoliitikas ja -õiguses ning keskkonnasõbralikus metsanduses.

BEC programmis on kaks peamist teemat: Keskkonnateadus Kuopio ülikoolis ja Bioloogia Joensuu ülikoolilinnakus. Õppekava koosneb 120 ECTS ainepunktist, mis hõlmab üldoskuste õpinguid, põhiettekande täiustatud kursuseid ja magistritöid ning alternatiivseid uuringuid teistes valdkondades, nt keskkonnaõigus ja -poliitika, statistika või jätkusuutlik areng.

Abikõlblikkus

Abikõlblik taotlejal peaks olema vähemalt madalam ülikoolikraad (BSc) keskkonna- või bioloogiateaduskonnas, mis on saadud rahvusvaheliselt tunnustatud ja akrediteeritud ülikoolis või kõrgkoolis.

Õppemaks

Selle programmi aastamaks on 8 000 eurot. Tasud kogutakse kodanikelt väljaspool Euroopa Liitu (EL) ja Euroopa Majanduspiirkonda (EMP) või Šveitsi. University of Eastern Finland pakub mitte-EL-i / EMP üliõpilastele õppemaksu, mis pakuvad laiaulatuslikku ja atraktiivset stipendiumikava.

Õppemaks hõlmab magistrikraadi (isikliku õpiplaani), õpingutega seotud järelevalve ja nõustamise ning ülikoolis pakutavate uuringutega seotud tugiteenuste tasu. Lisaks on üliõpilastel õigus saada Soome Üliõpilaste Tervishoiuteenuse teenuseid, makstes üliõpilasesinduse liikmemaksu. Ülikool abistab õpilasi majutuse leidmisel.

Stipendiumid

University of Eastern Finland on suur hulk stipendiume üliõpilastele, kes peavad maksma õppemaksu inglise keeles pakutavatel magistriõppekavadel. Stipendiumid on kättesaadavad kõige andekamatele tasulistele õpilastele.

Lisaks pakub ülikool kõigile õpilastele - olenemata sellest, kas nad peavad õppemaksu tasuma või mitte - mitmesuguseid teenuseid, mis vähendavad üliõpilase finantskohustusi. Näiteks üliõpilastel on tasuta juurdepääs Ülikooli Raamatukogu kogudele, õpilastele on saadaval arvutid ja tasuta WiFi, samuti paljud teised tugiteenused, mis on kavandatud meie õpilaste igapäevaelu hõlbustamiseks. Tudengiliidu liikmetena on kõigile õpilastele palju kasu. Tudengiliidu liikmetena on kõigile õpilastele palju kasu.

Soomes peavad üliõpilased suutma katta kõik oma elukulud. Omamaised rahalised vahendid on ka üks Soome elamisloa nõudeid ja rahalised vahendid peavad olema pidevalt kättesaadavad õpilase pangakontol kogu loa taotlemise ajaks. Soome tööl viibimise ja õppimise rahastamine ei ole võimalik.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Loe edasi

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Näita vähem
Joensuu , Kuopio + 1 Rohkem Vähem