Ülevaade

Meie keskkonnaprobleemide, nagu kliimamuutused, reostus, õhu ja vee kvaliteet, lahenduste väljatöötamine nõuab inimesi, kes mõlemad mõistavad probleeme terviklikult ja suudavad neid mikroskoopiliselt lahendada. Stockholm University keskkonnateaduste magistrikraad annab teile need tööriistad hariduse kaudu kas atmosfääris, biokeemias või keskkonnas toksikoloogias ja keemias. Atmosfääriõppe ja biogeokeemia kursused annavad põhiteadmisi keskkonnakomponentide koostise ja toimimise kohta: atmosfäär - magevee ja ookeani - ja maasüsteemid. Samuti antakse keskkonnastandarditele arusaam, kuidas need ruumid toimivad transpordi, energia saldode, vee ja süsiniku tsüklite kaudu. Keskkonna toksikoloogia ja keemia kursused annavad teile põhjaliku arusaama kemikaalide reisi kohta, mis hõlmab analüüsi põhimõtteid ja rakendusi, füüsikalis-keemilist modelleerimist, toksikoloogiat ja keskkonna saasteainete riskianalüüsi.

Valiku põhjused

  • Väga interaktiivne rahvusvaheline uurimis- ja õpikeskkond
  • Klassid, mida õpetavad maailmatasemel teadlased, kellel on erinevates uurimisvaldkondades tegutsejad.
  • Haridus sobib paljudele karjäärivõimalustele
  • 2016. aastal oli Stockholm University III maailmasõja järgses kohas, kus Times'i kõrgharidusest keskkonnateadlikkust juhtis
  • Stockholm University keskkonnateadus on kõrgeima rahvusvahelise tipptasemega: kolmanda koha saanud ülikoolide maailm, kellel on suurim mõju keskkonnauuringutele (Times Higher Education), ja on kvaliteedi aluseks 5-ndal kohal maailmas keskkonnateaduste ja -tehnoloogia alal Shanghai edetabelis 8 eri kriteeriumist.

Programmi struktuur

Keskkonnauuringute magistriprogramm hõlmab kahte aastat ja algab kohustusliku kursusega, milles arutletakse ülemaailmsete keskkonnaalaste väljakutsete üle. See sõltub teie huvidest: kliimaga seotud teemad, biogeokeemia või keskkonna keemia ja toksikoloogia. Teisel aastal võite valida 30 ainepunkti kursustel oma valdkonnas või muudes valdkondades ja 30-krediidi, 45-krediidi või 60-krediidi väitekirja projekt.

Karjääri väljavaated

Stockholm University keskkonnateaduste magistri kraad valmistab teid ette edukaks Ph.D. haridus, teadustöö karjäär, samuti karjääride stimuleerimine keskkonnajuhtimis- ja nõustamisteenuste valdkonnas era- või valitsussektoris kõikjal maailmas. Keskkonnateadlasi on vaja paljudes ühiskonna valdkondades, näiteks erasektori ja valitsusväliste organisatsioonide (valitsusvälised organisatsioonid) keskkonna- või jätkusuutlikkuse spetsialistid ning valitsusasutused.

Miks Stockholm University ?

Stockholm University õppimine muudab vahet

Stockholm University on üks maailma 100 kõrgeima reitinguga ülikoolidest ja Rootsi suurim kõrgharidusasutus, kellel on kõrgeima kvaliteediga haridus ja laiaulatuslikud uuringud paljudes valdkondades. Meie ülikoolilinnak asub Royal Nationali linnapargis, vaid mõne minuti kaugusel Stockholmi kesklinnast. Stockholmis on hiljuti hinnatud Euroopas ohutumat kapitali ja see on tuntud paljude roheliste ja puhaste piirkondadega. Stockholm juhatab sellistes valdkondades nagu sotsiaalne heaolu, võrdsus, infotehnoloogia, jätkusuutlikkus ja innovatsioon. Rootsis on tuntud avatud ühiskonna tõttu sotsiaalse progressi indeksiga maailmas järjekorras ka teisel kohal ja on järjekindlalt kohal kümne kõige elavama riigi hulgas.

Abikõlblikkuse nõuded

Programmi saamiseks nõutavad meid loodusteaduste või inseneribüroo bakalaureusekraadiga samaväärseks, sealhulgas matemaatika või statistika alusel 15 kõrghariduse ainepunkti (ECTS). Kui olete huvitatud meie keemia- või toksikoloogia kursustest, peate bakalaureuse tasemel ka keemiatööstuses 30 ECTS. Lisaks peate näitama inglise keele oskust, mis vastab Rootsi keskkooli tasemele.

Taotlemine ja õppemaksud on vajalikud, kui olete Rootsis ELi / EMP kodanik või kellel on pikaajaline / alaline elamisluba (või ajutise elukoha tõttu muudel põhjustel kui uuringud).

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 9 kursust Stockholm Universityis »

Viimati uuendatud Oktoober 16, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
280,000 SEK
Õppemaks kokku: 280 000 SEK; ELi / EMP / Šveitsi kodanikud ei pea tasusid maksma
Deadline
jaan 15, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
Juuni 6, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
End Date
Juuni 6, 2021