Keskkonnaalase magistri kraad

Üldine

Programmi kirjeldus

Keskkonnateaduste ja -poliitika magistriõppe eesmärk on laiendada õpilaste arusaamist keskkonnaküsimuste looduslikust, sotsiaalsest ja füüsilisest aspektist. Õpilased töötavad teaduskonna liikmetega sellistes valdkondades nagu metsa ökosüsteemid, hüdroloogia, kliimamuutused, keskkonnatehnoloogia ja maakasutuse planeerimine, et õppida teaduse ja poliitika suhet.

Meie multidistsiplinaarne lähenemisviis aitab õpilastel arendada võimet analüüsida keskkonnaküsimusi analüütiliselt ja loovalt, et mõista keskkonnaprobleemide teaduslikku baasi, samuti sotsiaalseid, poliitilisi ja majanduslikke tegureid, mis kujundavad asjakohast juhtimist ja poliitilisi lahendusi.

Programm on mõeldud paindlikuks, et rahuldada üksikute õpilaste erinevaid vajadusi. Kuigi enamus üliõpilasi on täistööajaga, on meie programm mõeldud osalise tööajaga üliõpilastele ja õpilastele, kes on huvitatud professionaalse arengu kursuste läbiviimisest. Kuni 12 ainepunkti saab võtta ilma matriculating programmi. Sõltuvalt kättesaadavusest võivad täiskoormusega kraadiõppe üliõpilased saada lõpetaja aspirantse, mis hõlmavad stipendiume ja õppemaksu. Lisateavet rahastamisvõimaluste kohta võtke ühendust programmi koordinaatoriga.

Keskkonna Keskus aitab kaasa selle kraadi programmis koos PSU keskkonnateaduste ja -poliitika osakonnaga. Osakond juhendab õppekava ja pakub üliõpilasetoetust. Keskus pakub oma teadmisi ja teadmisi partnerlussuhete ja ülikoolilinnakutega partnerite kaasamiseks, pakkudes õpilastele võimalusi uurimisprojektide läbiviimiseks.

Kasutage kursuse planeerimise maatriksit, et näha, millal pakutakse keskkonnateaduste ja -poliitika kursusi.

Kraadi nõuded

30-krediidiprogrammis on kaks põhilisi kursusi, Watershed Systems ja keskkonnaõigus, poliitika ja juhtimine, pakkudes üliõpilastele terviklikku vundamenti keskkonnateaduses. Lisaks õpilased võtavad kas teadusuuringute disaini ja andmete analüüs või keskkonnateadlikkus ja teavitustegevus. Samuti on vaja kuue-krediidi väitekirja või kolmekrediidi uurimisprojekti. Õpilased töötavad oma nõustajatega oma uurimisprojekti väljatöötamiseks ja läbiviimiseks.

Vastuvõtutingimused

Õppuritel soovitatakse 15. jaanuariks kanda sügisel. Sissepääsu otsivad üliõpilased peaksid saama põhiteaduste, sotsiaalteaduste ja kalkulatsiooni ja / või statistika alast koolitust. Meie tugevaimad üliõpilased tegelevad mitmes valdkonnas, kaasa arvatud üldine bioloogia, ökoloogia või biogeograafia, füüsiline geograafia või geoloogia, füüsika, keemia, sotsioloogia või antropoloogia, arvutusmeetodid ja statistika. Taotlejad julgustatakse pöörduma teaduskonna ja programmi koordinaatori poole, et tuvastada tulevase nõustaja taotluse esitamise ajal.

Keskkonnateaduste ja -poliitika poliitikaosakondade vastuvõtukriteeriumid eeldavad, et meie veebirakenduse kaudu esitatakse järgmised materjalid.

  • 3,0 või parem bakalaureuse kursuste puhul.
  • Ametlikud ärakirju mis tahes / kõik kolledži tasandi tööd.
  • Kolm professionaalset soovitust.
  • Praegune jätkamine.
  • Intressiaruanne.
  • GRE testi tulemused.
  • NH Residency kinnitusvorm (ainult NH elanikud).
  • $ 75 taotluse esitamise lõiv.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Plymouth State University is a regional comprehensive university offering a rich, student-focused learning environment with an enrollment of approximately 4,300 undergraduate and approximately 3,000 g ... Loe edasi

Plymouth State University is a regional comprehensive university offering a rich, student-focused learning environment with an enrollment of approximately 4,300 undergraduate and approximately 3,000 graduate students. Näita vähem