Keskkonnaalase ruumilise planeerimise magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Linnaplaneerimise isa Patrick Geddes oli selle ülikooli botaanika professor, seega meie tugevaid ajaloolisi seoseid kavandava elukutsega. Dundee Ülikool on viieistkümne aasta jooksul kasutanud linnade ja piirkondade planeerimise programme koos oma lõpetajatest uhke nimekirjaga, kes hakkasid asuma seisukohtadele kvaliteetsete linnade ja ruumide arendamise kujundamisel kogu maailmas. Linn Dundee asub õppimise kavandamise idealistis.

See kursus meelitab õpilasi laiast riigivõrgustikust ja mitmekesistest tööalastest taustadest ning see on ainulaadne keskkond, mis võimaldab koostöös teiste õpilastega erinevaid kogemusi.

See programm on akrediteeritud Kuningliku Linnaplaneerimise Instituudi poolt ning pakub võimalusi keskkonnaalase hindamise, mereala ruumilise planeerimise, säästva linnaplaneerimise ja linnakeskkonna säilitamiseks. Meie akadeemilistel töötajatel on nende spetsialiseerunud valdkondades tugev teadustöö ja praktika taust. Programmil on tihedad sidemed praktikutega, nii et meie õpilastel oleks võimalus õppida osana "elavatest" projektidest.

Kursus pakub osalise tööajaga õppetöö võimalusi täistööajaga töötajatele.

Dundee idealistiline asukoht võimaldab õpilastel "elada mida nad õpivad". See on võimalik koostöösuhetega, mida programmil on Dundee'is ja selle ümbruses peamised planeerimisasutused, võimaldades seega õpilastel osaleda praktikutega läbi loengute, seminaride ja välitööde. Programmil on pühendatud õppe- ja IT-rajatised õpilaste õpikogemuse parandamiseks.

57397_pexels-photo-459728.jpeg

Kuidas sulle õpetatakse?

Seda kursust saab kas võtta täistööajaga (1 aasta) või osalise tööajaga (2 aastat). Õppimisviis on üldiselt läbi klassikursuste, külalisesinejate seminaride ja üliõpilaste juhitud seminaride. Aeg on lubatud julgustada üksikut uuringut raamatukogu ja muude rajatiste abil.

Kursus on tehtud kolme semestri jooksul. Esimene poolaasta hõlmab seadusandliku planeerimise, ruumilise analüüsi ja kinnisvara arendamise protsesside põhilisi mooduleid. Teine semester hõlmab kahte põhilisi mooduleid, kaasaegsete linnade planeerimise ja jätkusuutlikkuse kontseptsioone ja valikulist eriala moodulit. Kolmas semester on eriala valikul põhinev väitekiri. Iga semester võimaldab 60 ainepunkti, mis annab kokku 180 ainepunkti täieliku MSc auhinna.

Kuidas teid hinnatakse?

Sellel kursusel on erinev hindamisviis, sealhulgas aruannete kirjutamine, essee kirjutamine, suulised ettekanded ja grupitöö ülesanded. Väitekiri on individuaalne juurdlus, mille üliõpilane uurib valitud eriala järgi. Kõik hinnangud on 100% kursuste jaoks ilma eksamitest.

Mida sa õpid

1. semester:

Ruumi analüüsil on kaks peamist komponenti. Esimeses osas analüüsitakse ehitatud ja looduskeskkondi eelkõige kaitse seisukohast. Mooduli teine ​​osa keskendub linnade skaalal asuvate andmete sotsiaalmajanduslikule analüüsile ja selle olulisusele planeerimisel.

Seadusjärgne planeerimine. on praktikapõhine lähenemisviis planeerimisprotsessi ja arengu juhtimise õpiprotsessidele.

Kinnisvaraarenduse protsessid käsitlevad kinnisvaraarenduse keerukust ja väljakutseid ning erinevate sidusrühmade rolli.

2. semester:

Ruumiplaneerimise mõisted panevad õpilastele ette planeerimise ja planeerimise süsteemide rolli. Selle mooduli teine ​​osa tutvustab õpilasi erinevatele planeerimise teooriatele ja nende asjakohasusele praktikas.

Uuenduslike linnade jätkusuutlikkus uurib mitmesuguseid probleeme, mis seisavad silmitsi linna kasvuga maailmas ja nende mõju linnade ja maapiirkondade planeerimisele.

Kolmanda semestri moodul on vabatahtlik sõltuvalt valitud erialast. Õpilased valivad ühe spetsialisti mooduli järgmisest:

  • Keskkonnamõju hindamine
  • Mereala ruumiline planeerimine
  • Säästev linnaehitus
  • Linnakaitse
  • Rakenduslikud geograafilised infosüsteemid ja geograafiliste andmete analüüs

3. semester:

60 krediiti väitekirja valitud eriala järgi

Karjäär

Meie magistrikursuse programmid võimaldavad õpilastel omandada mitmesuguseid oskusi, mis on vajalikud ruumilise planeerimise valdkonnas, nagu sidusrühmade kaasamine, taastuvenergia, linnaplaneerimine, linnade kaitse, kinnisvaraarendus, eluaseme arendamine, avaliku korra ja keskkonnamõju hindamine. Enamik meie lõpetajatest töötab Ühendkuningriigis ja kaugemalgi. Tüüpiline töö on seotud avaliku ja erasektoriga, mis on seotud erinevate ehitiste ja looduskeskkondadega. Üldjuhul pöörduvad rahvusvaheliste sihtkohtade õpilased tööandjate poole, et nad saaksid uusi väljakutseid või hakata uusi võimalusi pakkuma.

Ülikooli karjäärinõukogu jätkab meie koolilõpetajate toetamist kuni viis aastat alates programmide lõpulejõudmisest.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel on tavaliselt sobiva distsipliini korral kõrgharidust omandav diplom või samaväärne. Arvesse võetakse üksikisikute taotlusi, millel pole autasud, kuid millel on oluline ruumilise planeerimisega seotud töökogemus.

Inglise keele nõue

IELTS Üldiselt 6.5

  • Kuulamine 5.5
  • Lugemine 5.5
  • Kirjutamine 6.0
  • Rääkimine 5.5

Inglise keele programmid

Pakume eelseisundi ja sihtprogrammi (programme) kogu aasta vältel. Need on ette nähtud Ühendkuningriigi ülikooliõppe ettevalmistamiseks, kui te ei ole veel täitnud keeleküsimusi otsese kraadiprogrammi sisenemiseks.

Dundee kohta

Fantastiline kultuur, ilusad maastikud ja suurepäraselt sõbralikud inimesed ... Scotlandil on kirg ja innovatsioon oma südames ning need on vaid mõned põhjused, miks see on suurepärane koht elamiseks ja õppimiseks.

Dundee asub Šotimaa idarannikul Tay jõe kallastel. See ilmub korrapäraselt Suurbritannia elukvaliteedi uuringute ülaosas, pakkudes kõike seda, mis on linna elus hea, kuid mis on sõbralik, kompaktne ja hõlpsasti navigeeritav.

Wall Street Journal nimetas Dundee üheks kümnest kuumast sihtkohast 2018. aastaks.

Dundee elanikkond on umbes 150 000 inimest. Kui õpilased moodustavad ühe viiest elanikkonnast, on meie linn suunatud üliõpilaselule.

Meie ülikoolilinnak asub otse Dundee elavast ja lõbusast West Endi südamest, kus on kõik oma kodu-poed, kauplused, restoranid ja restoranid.

"Šoti inimesed on toredad ja sõbralikud. Ma mäletan, et esimene päev, kui ma saabusin, ei olnud veel kolleeg, kes pidas mind kohtuma. Taksojuht kukkus maha, ma uksesin ukse sisse ja ta ei olnud seal, nii et ma ootasin väljas. Keegi tuli ja küsis, kas ma olin okei ja kutsus mind, kui ma ootasin. Ta tervitas mind ja andis mulle toitu ja juua, nii hakkasin ma esimesest päevast, mil ma tulin, armastan Dundee ja Šotimaalasi. " Willy William Mrema on Tansaaniast ja õpib MSc Geotechnical Engineering.

Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... Loe edasi

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. Näita vähem