Omadused ja eesmärgid

Kursus kujutab endast keskkonnatehnoloogia esimese tsükli kraadi loomulikku lõpetamist eesmärgiga valmistada ette lõpetaja, kes multidistsiplinaarse lähenemise kaudu võtab arvesse erinevaid aspekte, st õiguslikke, keemilisi ja füüsilisi, geoloogilisi ja geotehnilisi, hüdroloogilisi ja hüdroloogilisi, oskab kavandada ja juhtida insenerilahendusi, millel on minimaalne mõju sotsiaalsele ja füüsilisele keskkonnale.

Lõppeesmärk on koolitada insenerid kõrgtehnoloogiliste ja teaduslike teadmistega keskkonnaalaste süsteemide või süsteemidega seotud erinevate füüsikaliste, bioloogiliste ja keemiliste protsesside vastastikuste suhete kohta; seetõttu saavad lõpetajad tõhusalt kavandada tööd, mille eesmärk on jäätmete (vedel, tahke ja gaasiline) töötlemine ja kõrvaldamine ning maa kaitsmine ja kaitsmine äärmuslike sündmuste eest; nad suudavad ära hoida keskkonna halvenemise ja ohu olukordi, hinnata ja jälgida territooriumi kaitset, samuti keskkonna eri vormide kvaliteeti, et tagada loodusvarade säilitamine ja saastunud keskkondade taastamine, sealhulgas teadusstrateegiate ja / või tehnoloogiasiirde arendamine.

Tööalased võimalused

Peamised erialased võimalused, vastavalt omandatud oskustele, on järgmised: keskkonnakaitse ja / või maakasutuse asutused ja organisatsioonid; riiklikul, piirkondlikul, provintsi- ja munitsipaalasandil; tahkete, vedelate ja gaasiliste jäätmete töötlemise valdkonnas tegutsevad ettevõtted ja teenindusettevõtted; avaliku ja erasektori uurimiskeskused; professionaalsed teenused iseseisvalt või koostöös interdistsiplinaarsete professionaalsete rühmadega; disaini- ja konsultatsioonifirmad; ehitusettevõtjad, kes tegutsevad maa kaitse ja keskkonna taastamise valdkonnas.

Sissepääs

Sissepääsuks lubamiseks peavad taotlejad:

1) on teeninud välisriigi kvalifikatsiooni, mis kehtivates õigusaktides tunnustab esimese tsükli / bakalaureusekraadi (BA või BSC) võrdväärset taset 31. juuliks 2019;

2) täidab õppekava erinõudeid ja vastavalt ministri dekreedi nr. 270/2004, on piisav hariduslik taust;

3) täitke ja esitage registreerimistaotluse online-vorm (käesoleva teatise punkt 2) 28. veebruaril 2019 kell 13.00 kohaliku aja järgi (GMT 1).

Välismaal elavate kolmandate riikide kodanikele kättesaadavate kohtade arv, õppekavavajaduste hindamine ja kandidaatide hariduse tausta hindamine viiakse läbi vastavalt kooli esitatud teabelehtedele.

Stipendiumid

Tänu Padova rahvusvahelisele tipptasemel stipendiumiprogrammile pakub University of Padova stipendiume väga andekatele tulevastele rahvusvahelistele üliõpilastele, kellel on mitte-Itaalia kvalifikatsioon ja kes soovivad jätkata bakalaureuse- või magistrikraadi, mis on täielikult inglise keeles.

Konkursikutse, sealhulgas üksikasjalik teave abikõlblikkuse nõuete ja valikumenetluse kohta, on kättesaadav veebilehel: http://www.unipd.it/en/scholarships Palun pange tähele, et eraldi taotlust ei ole vaja täita ega täiendavaid dokumente täita. esitama.

Teave teiste University of Padova või teiste organisatsioonide pakutavate stipendiumivõimaluste University of Padova on kättesaadav aadressil: http://www.unipd.it/en/scholarships.

Peale selle pakub University of Padova kuni 100 tasu maksuvabastust andekatele tulevastele rahvusvahelistele üliõpilastele, kellel on mitte-itaalia keele kvalifikatsioon, kes soovivad registreeruda täielikult inglise keeles peetud kraadiõppesse. Üksikasjalik teave on kättesaadav taotlusvoorus, mis avaldatakse veebilehel: http://www.unipd.it/en/feewaivers.

Pange tähele, et eraldi taotluse esitamiseks ei esitata eraldi taotlusi. Teave University of Padova pakutavate University of Padova on esitatud veebilehel: http://www.unipd.it/en/fee-waivers

Lisaks edendab University of Padova tipptasemel programmi, Galileani kõrgkooli. Lisaks tavalistele üliõpilastele värbab Galileani kõrgkool kuni 4 (neli) kõrgelt motiveeritud rahvusvahelist üliõpilast, kes osalevad University of Padova ; valitud taotlejad saavad osaleda Galileani üliõpilastele reserveeritud kursustel ja seminaridel, nautides samas mitmeid eeliseid, sealhulgas tasuta tuba ja laud ning spetsiaalsed toetused.

Konkursikutse, sealhulgas sisenemisnõuete üksikasjalikud selgitused, akadeemilised kohustused ja õigused, taotluse esitamise kord ja tähtaeg avaldatakse lehel: http://www.unipdscuolagalileiana.it/en/content/call-foreign-students teave Galileani kõrgkooli kohta on kättesaadav kooli veebilehel: http://www.unipd-scuolagalileiana.it/en/

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 18 kursust University of Padovais »

Viimati uuendatud Märts 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,600 EUR
Tasud ay 2018/19 eest. Tasusid saab märkimisväärselt loobuda teie „Ekvivalentse majandusliku seisundi indeksi - ISEE” alusel.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date