Keskkonnakaitse MA: jätkusuutlikkuse uuringud

Üldine

Programmi kirjeldus

Sustainability Studies

Uuringute kohta

Jätkusuutlikkus on enamasti määratletud kui praeguse põlvkonna vajaduste rahuldamine, kahjustamata seejuures tulevaste põlvkondade võimalusi oma vajaduste rahuldamiseks. Alt = "Jätkusuutlikkuse uuringud" uurib ja kritiseerib selle saavutamise viise ökoloogilise ja keskkonna tervise säilitamise kontekstis, luues samal ajal majanduslikku heaolu ja tagades sotsiaalse õigluse. Alt = "Jätkusuutlikkuse uuringud on interdistsiplinaarne programm, mille eesmärk on soodustada õpilaste arusaamist , tunnustust ja läbimõeldud probleemilahendusoskusi inimese ühiskonna ja keskkonna suhete ja vastastikuse mõju kohta. Uuringud annavad multidistsiplinaarse tausta, mis on vajalik, et mõista paljusid keerulisi väljakutseid, millega meie maailm silmitsi seisab, ning õpetab õpilastele oskusi, mis on vajalikud nende probleemide lahendamiseks.

1

Eesmärk

Jätkusuutlikkuse uuringute eesmärk on tagada, et programmi lõpetanutele oleks teada, kuidas toime tulla jätkusuutlikkusega seotud keerukate küsimustega. Nelja semestri magistriõppes õpitakse meie õpilastel jätkusuutlikkust kahelt teineteist täiendavast perspektiivist, st teaduslikust ja humanistlikust. Esimesed aitavad neil mõista looduskeskkonnas toimuvat protsessi, samas kui viimane annab neile vahendid, mis on vajalikud looduskeskkonna terviklikuks mõistmiseks ja tõhusaks probleemide lahendamiseks.

Õppekava on spetsiaalselt kavandatud nii, et õpilased saaksid omandada interdistsiplinaarse õppimise, laiendades humanitaar- ja loodusteaduste erinevaid valdkondi. Interdistsiplinaarne õpe annab õpilastele keskkonda, et arendada oma paindlikke mõtlemisoskusi ning suutlikkust mõelda laiemast perspektiivist - kaks tegurit, mis on kõige olulisemad jätkusuutlikkuse ja keskkonna küsimuste käsitlemisel.

Karjäär

Jätkusuutlikkuse uuringute lõpetajad on tulevased juhid ja kõrgelt kvalifitseeritud jätkusuutlikkuse eksperdid. Nad on hästi valmis töötama:

- rahvusvaheline ärikeskkond;
- keskkonnaorganisatsioonide töötajad / juhtimisosakonnad;
- kohalikud, riiklikud, riiklikud või rahvusvahelised valitsusasutused;
- valitsusvälised organisatsioonid;
- RD sektor või akadeemiline ringkond.

Säästva arengu kasvav tähtsus on peamine põhjus, miks oleme loonud programmi, mis pakub kõrge kvalifikatsiooniga eksperte, kes suudavad eeldada juhtide rolli jätkusuutlikkuse suunas.

Mida me pakume?

  • Lühiajalised kohustusliku viibimise kohad kohapeal: 9-alt = "12 nädalat semestris.
  • Huvitavad klassid ja õppejõud paljudest riikidest.
  • Mugavad viibimise tingimused.
  • Stipendiumid neile, kes registreeruvad kiiresti ja mis on lubatud.
  • Juhendaja abi õpingute ajal.

Millal me hakkame?

Programmi tegelik registreerumine (õppeaastal 2020 / 202alt = "1) on: mai - september 2020.

(registreerimiskoht: https: // irk. UKSW .edu.pl / index.php? change_lang = et)

Täpsem info vt www.ecology. UKSW .edu.pl

Programm SuSt:

Sustainability StudiesSustainability Studies

MÄRKUSED:

E = eksam; GC = hindeline krediit

  1. 4-6 konkreetset teemat pakutakse igal aastal / semestris
  2. 3-4 erinevat monograafilist loengut
  3. Magistriõpe seminar
  4. Magistriõpe seminar 4 tundi individuaalsetest konsultatsioonidest enne MA eksamit
  5. Muud teemad, mida valida ülikoolis pakutavatel üldistest loengudest / klassidest
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw (UKSW) was founded on 3rd September 1999. The University was established on the basis of the former Academy of Catholic Theology (1954-1999). Cardina ... Loe edasi

The Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw (UKSW) was founded on 3rd September 1999. The University was established on the basis of the former Academy of Catholic Theology (1954-1999). Cardinal Stefan Wyszynski University is a public university with 32 fields of study (at 10 faculties), over 16.000 students, 737 academic teachers and 383 administrative staff. Näita vähem