1967. aastal loodud ülikoolide ja teaduse (asutatud 1978. aastal) ühendati ja Ehime University teadus- ja tehnikaalane kõrgkool algas 1996. aastal. See kõrgkool korraldati 2006. aastal ümber.

Peamine haridusalane eesmärk on pakkuda üliõpilastele professionaalse arengu ja karjäärinvesteerimise võimalusi loengute ja teadustegevuse kaudu, mis ulatuvad laialdaselt põhiteadusest praktilistele inseneriteadustele. Samuti võib läbi viia teaduse ja tehnoloogia vahelisi interdistsiplinaarseid teadusuuringuid, samuti rakenduskõrgkoolide koostöö- või projektiuuringuid.

Keskkonnateadused

See jaos tegeleb füüsika, keemia ja bioloogia ning nende interdistsiplinaarse valdkonna põhjal kõige uuemate uuringutega rannikuvete keskkonna ja ökosüsteemide struktuuri ja muutuste mehhanismide ning nendega seotud keskkonnaküsimuste ning ohtlike kemikaalide reostuse ja toksiliste mõjude kohta piirkondlikul ja ülemaailmsel tasandil. Õpilased saavad põhiliselt uurida keskkonna dünaamikat, keskkonna keemiat ja keskkonna bioloogiat.

Uurimisvaldkonnad

  • Kuroshio simulatsioon, Kuroshio ja rannikuvee koostoime, Seto sisemere merekeskkonna ennustus
  • Kaugseire ja hüdrograafiliste vaatluste abil ja ookeanivoolude varieeruvuse uuringud rannikumerealadel.
  • Kvaternaarteadused - kliima, mere- ja järve ökosüsteemide pikaajaline varieeruvus
  • Ökotoksikoloogia eluslooduse ja liikide mitmekesisus katkemiseks rakusignaalimisele Pathway poolt keskkonnakemikaalidest
  • Uute, hormoonilaadsete aktiivsusega keskkonda saastavate analüütiliste meetodite väljatöötamine ja nende rakendamine ökotoksikoloogiale
  • Uuringud eluslooduse keskkonnareostusainete ksenobiootilise ainevahetuse suutlikkuse liikide erinevuste kohta
  • Veekeskkonna ökosüsteemide, sealhulgas rannikualade, jõesuudmete ja rannikuäärsete mereökosüsteemide materjalitsükli ja energiavoogude analüüs.
  • Kalade nakkushaiguste puhang mehhanismid merekeskkonna muutuste kaudu
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust Ehime Universityis »

Viimati uuendatud October 18, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
apr 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
apr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

apr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date