Kindlustusmatemaatika ja finantsjuhtimise magister (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven kindlustusmatemaatilise ja finantskorralduse magister hõlmab kindlustuse põhimõisteid, kvantitatiivse riskijuhtimise tehnikaid ning varade ja kohustuste modelleerimise põhimõtteid.

Struktuur

Magistriprogramm koosneb kahest aastast 60 EAP-st. Kohustuslik tuum koosneb umbes 90 EAP-st, millest 24 on akrediteeritud magistritööle, ülejäänud EAP-d koosnevad kohustuslikest kursustest, mis on korraldatud viiel suuremal teemal:

  • Kindlustusmatemaatika: elu, tervis ja pensionid (18 EAP)
  • Kindlustusmatemaatika: andmeteaduse meetodid (12 EAP)
  • Riskitehnika (18 EAP)
  • Finantskorraldus (12 EAP)
  • Regulatsioon (4 EAP)

Te täiendate kohustuslikke kursusi valikainetega mööda viit sama valdkonda, mis koosnevad nii ettevõtlusele kui ka teadusele orienteeritud teemadest, et hõlmata oma huve. Võimaluste hulka kuulub ka vabatahtlik praktikakoht, uurimisprojekt LRiski teaduskeskuses või suvekool.

Tugevused

  • Te omandate täpsema koolituse finantseerimisasutustes riskide modelleerimise ja juhtimise alal ning õpite neid teadmisi eri valdkondade vahel kombineerida ja muuta need kasulikuks lahenduseks kindlustuse, pensionide ja finantsriskide juhtimise väljakutsetele vastamiseks.
  • Aktuaar- ja finantskorralduse magistri diplom võimaldab õpilastel liituda aktuaaride erialaliitudega: IA | BE (Belgia Aktuaaride Instituut) ja (IA | BE kaudu) IAA (Rahvusvaheline Aktuaaride Assotsiatsioon).
  • Rahvusvaheline kogemus: saate teise magistriaasta esimese semestri veeta välismaal ühe meie rahvusvahelise võrgustiku partnerülikooli juures nii Euroopas kui ka väljaspool. Lisateavet leiate rahvusvahelise büroo veebisaidilt . Lisaks kaasate 10 EAP valikainete kursusi kindlustusmatemaatiliste teaduste programmidest ULB-s või UCLouvainis .

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
Külasta kooli veebisaiti