Kinematograafilise ja teatrifestivali magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

ESCACi filmi- ja telefilmi stsenaristika magistrikraad on professionaalne ja silmapaistvalt praktiline kursus, mis on mõeldud õpilastele, kes töötavad algusest peale telesarjade ja mängufilmiprojektide kallal.

Seminarid, meistriklassid ja projektiõpetused täiendavad praktilisi töötubasid mängufilmi või telefilmi stsenaariumi kirjutamiseks vajalike tööriistade, teadmiste ja oskustega, lisaks tutvustatakse neid kirjutamisele.

Peamine eesmärk on tutvustada õpilastele nii filmi kui ka televisiooni töökeskkonda, et nad saaksid audiovisuaalseid ilukirjandusi kirjutada.

Kes see on?

Magistriõpe eesmärk on kõik lõpetajad või ülikooli lõpetajad, kellel on huvi ja / või kogemus audiovisuaalse väljamõeldise kirjutamisel nii filmis kui ka televisioonis.

pädevusi

Magistriõppe lõppedes saab üliõpilane:

  • Struktureerige lugu kõige tõhusamal viisil, võttes arvesse teabehaldust, narratiivset rütmi, vaatenurga määratlust ja vaataja emotsionaalset teekonda.
  • Lõputöö ja narratiivse kavatsuse edastamine, mis süvendab lugu ja muudab selle efektiivsemaks ja selgemaks.
  • Valdab kinematograafilist dialoogi, töötades selle rütmi ja konkreetse stiliseerimise kallal.
  • Valda tegelaste konstrueerimist, hoolitsedes nende sisemise, välimise ja kontekstilise mõõtme eest ning määratledes selgelt nende konfliktid.
  • Saate paigutada žanrisse (või žanrite kombinatsiooni) mis tahes audiovisuaalse skripti, teades selle reegleid ja valdades neid.

metoodika

Master põhineb õppimise teel tehtaval metoodikal: õpilased viivad kogu kursuse jooksul läbi telesarja projekti ja mängufilmi projekti, mille kaudu nad integreerivad teadmisi kontseptuaalne ja tehniline. Ülejäänud erialad on hõlmatud teoreetiliste ja praktiliste teoreetiliste tundidega.

129724_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpgHelloquence / Unsplash

struktuur

  • Algne idee ja audiovisuaalne projekt

Master alustab teadusuuringute ja projektide loomise töötoaga, kus tutvustatakse, töötatakse ja jagatakse ideid, mis tudengitel on telefilmi ja mängufilmi kirjutamiseks. Selle lõppedes on igal tudengil võimalus esitada oma ettepanek vastava sektori spetsialistidest koosnevale kohtule, kes otsustab, millised ideed lähevad kirjutamise ja projekti väljatöötamise etappi.

  • Telefilmi stsenaarium

· Projekt · Televisiooni ilukirjanduse teooria ja praktika · Televisiooni ilukirjanduse intensiivsed jutustamis- ja kirjutamisseminarid · Meistriklassid

  • Mängufilmi skript

· Projekt: Mängufilmiprojekti loomine · Kinematograafilise ilukirjanduse teooria ja praktika · Intensiivsed kinematograafilise ilukirjanduse jutustamise ja kirjutamise seminarid · Meistriklassid

Registreerimine

Kandidaadid peavad täitma sellel lehel oleva registreerimisvormi ja saatma selle aadressile mastersypostgrados@escac.es .

Oluline on kaasata sisseastumiseks vajalik dokumentatsioon.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de J ... Loe edasi

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de Jurassic World II), Oscar Faura (DP de Imitation Game), Bernat Vilaplana ( Montador de Hellboy II), Oriol Tarrago (Diseñador de sonido de Jurassic World 2), Kike Maillo (Diretor de EVA), Marc Coll (Directora de 3 días con la Familia) y más de 40 premios Goya, Gaudi, Bafta y Ariel entre otros. Näita vähem