Kirjalikult loov- ja praktikas ma / pg dip

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Kell Middlesex toetame ja kasvatada loovat püüdlusi kirjanikke erinevaid taustaga kirjanikud luuletajad, esseiste, biographers, ajakirjanike ja rohkem. Sellepärast oleme välja töötanud meie muidugi olla paindlik ja interdistsiplinaarne, toetub laia valikut professionaalsete kirjanike, kirjastajate ja meediatöötajate, mis võimaldab teil jätkata oma loomingulisi projekte ekspert juhised kirjalikult veenvalt, saada avaldatud ja edendada oma tööd.

Tuginedes meie £ 80 miljonit Meedia ja lavakunst School, siis uurib nii traditsioonilisi kui ka kaasaegseid võimalusi oma kirjutamise, arvestades uue meedia, online platvormide ja kuidas maksimeerida potentsiaali arenevatel turgudel. Meie tugevad sidemed Londoni elavat kirjanduslik üldsus, sealhulgas võimalused on osa Põhja-Londonis kirjandusfestival, mis aitavad teil koolilõpetaja oskusi, teadmisi ja tööstuse kontakte, et muuta oma kirjalikult tulus karjääri.

Muidugi Highlights:

  • Väärtuslikud õppima mitmesuguseid kirjanikke ja spetsialistid, kes saavad ülekantavaid oskusi loova mõtlemise, veenev kirjutamine ja publiku teadlikkust - State-of-the-art rajatiste, sealhulgas uhiuus digitaalse meedia sviiti, kus ekspert juhised digitaalsete platvormide nagu blogid, e-väljaandmine ja sotsiaalne meedia - Otsene osalemine koos Põhja-Londonis kirjandusfestival, mis meelitab kõlarid nagu Fay Weldon, Andrew Motion, David Nicholls ja Michele Roberts, pakkudes väärtuslikke teadmisi, võrgustike võimalusi ning meistriklasside mõnest Suurbritannia juhtivaid kirjanikke, kirjastajatele ja arvud - Õppejõud, kes on kõigi aktiivselt tegelenud kas kirjalikult, kirjastamine või teadus, mis tagab, et teil on juurdepääs uusimat mõtlemist, järelduste ja kaasaegse arutelud kirjutamine Creative ja Professional praktika - õppekava loomulikult struktuur, mis aitavad võimaldab teil teha koostööd õpilased, kes võiksid parandada oma loomingulisi projekte, nagu fotograafid ja graafilised disainerid - kuna üliõpilane selle käigus saate tasuta elektroonilise õpiku iga mooduli.
Viimati uuendatud November 2016

Teave kooli kohta

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop the ... Loe edasi

At Middlesex University, our students come first. As a forward thinking, global university, we empower students from all backgrounds by providing the opportunities to discover, shape and develop their own path to success. Informed by impactful research, and taught by internationally recognised academics and practitioners, our broad-range of contemporary courses are industry-informed and practice-based. Näita vähem
London , UK Online + 1 Rohkem Vähem