Kliinilise psühholoogia ja psühhoteraapia magister (M.Sc.)

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriprogrammi kliinilise psühholoogia ja psühhoteraapia (M.Sc.) eesmärk on pakkuda psühholoogia üliõpilastele vajalikke teadmisi ja praktilisi oskusi ja võimeid, mida nad vajavad eduka karjääri jaoks. Õpilased peaksid õppima tundma empaatiat ja avatust oma õpingute ajal, tegema diferentseeritud meditsiinilist ajalugu, mõistma ja kirjeldama raviplaane ning rakendama kliinilise diagnostika meetodeid.

Võimalikud kutsealad on psühhosotsiaalsed ja meditsiinilised vahendid, juhendamine, diagnostika ja nõustamine, inimressursid, kriminaal-, liiklus-, spordi- ja tervisepsühholoogia, meedia ja kommunikatsioon, akadeemiline õpetamine ja teadustöö.

34348_MHB_foto2.jpg

Akrediteeritud magistriprogrammi põhirõhk on isiklikul psühhodünaamilisel psühholoogial ja käitumuslikel lähenemisviisidel.

Rohkem kliinilist praktikat ja patsiendi viidet ei ole võimalik!

Õppesisu uurimine toimub väikestes gruppides, kus on kaasaegsed interaktiivsed õpetamis- ja õppimisvormid, eelkõige "probleemile orienteeritud õppimine" (POL), mis teenib struktureeritud teabevahetust ja arvamusi ning iseenesest suunatud, sisuliselt motiveeritud teadmiste omandamist. Tegelike juhtumite põhjal soodustab POL üliõpilaste enesekindlat ja iseseisvat õppimist ning tagab, et õppesisu paremini mõistetakse ja säilitatakse.

Lisaks tööga seotud teooria levitamisele ja tava tihedale kontaktile on keskne element nn eneseteadvus, eriti psühhoteraapiaõppes, MHB on üliõpilastel võimalus osaleda kuni 60 tunni pikkuses terapeutilises või grupikogemuses magistriõppe ajal. Siin töötatakse välja kaitstud keskkonnas enda kogemus ja käitumine, eriti keerulistes olukordades, ning neid arendatakse juhendaja juhendamisel. Eneseteadvus aitab kaasa terapeutilise interaktsiooni sügavamale mõistmisele ja suurendab isiklikke oskusi patsientidega tegelemisel.

vastuvõtu nõuded

Õpilaste valik põhineb isiklikel kriteeriumidel. Motivatsioon, praktiline kogemus ja isiksus otsustavad, kas taotleja võib alustada psühholoogia uuringut. Lisaks väga headele Bacherlorabschlusidele loetakse ka teisi tugevusi ja pädevusi. Ja me paneme sellele erilise väärtuse meie isikliku valikuprotsessi käigus.

Medizinische Hochschule Brandenburg viib läbi kaheastmelise valikuprotsessi. Pärast kirjalike taotlusdokumentide vaatamist kutsutakse teid isiklikule intervjuule. Valimiskomisjoni ülesanne on uurida individuaalset kalduvust ja motivatsiooni ning võimeid iseseisvalt ja iseseisvalt uurida.

Vastuvõtutingimus Ametlik kvalifikatsioon vastuvõtuks on esimene kutsealaselt kvalifitseeruv ülikoolikraad vastavalt psühholoogia paragrahvi 9 BbgHG Abs 5 ja 6 nõuetele. Üliõpilasesinduse üksus vastutab sisenemise nõuete kehtivuse hindamise eest.

taotlemise protsess

Lihtne rakendus

Teie taotlus õppekava saamiseks MHB toimub lihtsalt e-posti teel. Allpool on esitatud esitatavate dokumentide ülevaade. Kinnitame taotluse dokumentide kättesaamise e-posti teel. Kui oleme teie dokumendid kätte saanud, vaadatakse need läbi ja vaatavad need üle ning hindavad neid üle. Varsti pärast taotluse esitamise tähtaega saate meilt teate: kas teid kutsutakse isiklikesse valimisintervjuudesse või saate negatiivse otsuse.

Isiklik ettekanne valikupäeval Siin saame üksteist paremini tundma üks-ühele intervjuus. Omalt poolt on neil võimalus esitada küsimusi kraadiõppe programmi ja ülikooli kohta.

Pärast valikupäevade lõppu saate meilt meile tagasisidet selle kohta, kas me usume, et me sobime kokku ja kas pakume teile õppimispaika. Me palume teie arusaamist, et tühistamise korral ei saa me teile üksikasjalikku põhjendust anda.

Viimati uuendatud juuni 2019

Teave kooli kohta

Die Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane (MHB) ist eine staatlich anerkannte Hochschule in kommunaler und gemeinnütziger Trägerschaft. Sie steht für innovative Lehrkonzepte sowie für di ... Loe edasi

Die Medizinische Hochschule Brandenburg Theodor Fontane (MHB) ist eine staatlich anerkannte Hochschule in kommunaler und gemeinnütziger Trägerschaft. Sie steht für innovative Lehrkonzepte sowie für die Einheit von Forschung, Lehre und Patientenversorgung. Näita vähem