Kliinilise psühholoogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Kuidas saab kõige paremini uurida ja ravida vaimse tervise probleeme, nagu ärevushäired, traumajärgne stressihäire, depressioon ja leinavuse probleemid? Kuidas saaksime vältida nende tekkimist, parandada ravitulemusi ja ennetada tagasilangust? Nende ja samalaadsete küsimuste käsitlemisega tegelete kliinilise psühholoogia magistriõppes. Te omandate ja arendate tõenditepõhise psühhoteraapiaga seotud põhiteadmisi ja oskusi ning tutvuge kliinilise psühholoogia valdkonna uurimismeetoditega.

Läbi uuringute ja kliinilise kogemuse

Selle magistriõppe õppejõud töötavad kliinilises praktikas ja / või Utrecht University kaasaegses teoreetilise või rakendusliku uurimistööga. Selline teaduse ja praktika integreerimine on selle programmi õpetamise aluseks.

Õpi töötama multidistsiplinaarselt

Kliiniline psühholoogia suhtleb alati teiste valdkondadega, kuna see tekitab käitumis- ja terviseprobleeme. Näideteks on meditsiin, bioloogia, neuroloogia, farmakoloogia, majandus, sotsioloogia ja sotsiaalne psühholoogia. See on seega tähelepanuväärne tähelepanu keskmes. Mõned loengud õpetavad ka (erinevad distsiplinaarsed taustaga) (külaliste) õppejõud. Ja lõpuks töötate sageli ka multidistsiplinaarses kontekstis oma internatuuri ajal. See tähendab, et kliinilist praktikat tuleb teha emakeeleorganisatsioonides, mis välisüliõpilastele sageli vajab praktikat mujal. Nende jaoks soovitatakse tungivalt proovida praktikakohta kohe pärast taotluse saamist.

Rahvusvaheline iseloom

Kliinilise psühholoogia magistriõppes õpitakse peamiselt inglise keeles. Mõned oskustele suunatud õpetused õpetatakse inglise ja hollandi keeles. Meie programmi sisu ja kontekst on tugev rahvusvaheline ja teil on palju võimalusi rahvusvahelisele orientatsioonile (doktoritöö, praktika, sümpoosionid). Peale selle on meie üliõpilaste arvukus erinevatest riikidest ja kultuuridest pärinevate inimestega. See annab tugeva aluse meie programmi ja meie kogukonna rahvusvahelisele ja mitmekesisusele suunatud iseloomule.

NIP-i põhisertifikaat psühho-diagnostikas

Kliinilise magistri kraad pakub hollandikeelsetele tudengitele võimaluse omandada NIP-i psühhiagnostika alusdokumendid (BAPD). Võite taotleda ka erinevaid magistriprogramme (tervishoiu psühholoogia, hollandi keeles: GZ-psühholoog) või taotlema doktorikraadi. positsioon. Rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks peab ametlik akrediteerimine toimuma individuaalsel tasandil riikliku psühholoogide liidu kaudu.

Programmi eesmärk

See programm võimaldab teil areneda akadeemilise kraadiga. Teil on laialdased teadmised tänapäevaste teaduslike teooriate ja vahendite kohta ning ennetus-, psühhoteraapia- ja poliitika kujundamise oskused tervise, haiguste ja psühhopatoloogia psühholoogilistes aspektides. Te olete tuttav uurimismeetoditega vaimse tervise juures ja oskate seda teadmisi praktikas edasi anda. Tead, mis on multidistsiplinaarse meeskonnaga töötamine.

Karjääri väljavaated

Pärast selle magistriõppe programmi täitmist täidate nõudeid põhioskuste psühholoogiks saamiseks (Hollandi psühholoogide ühendus (NIP)). See annab Hollandi õpilastele suurepärase lähtepositsiooni nooremal tasemel töökohal. Meie rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks valmistab programm ette kas karjääri akadeemiliste ringkondade või väljaspool neid. Teie karjäärivõimalused sõltuvad osaliselt teie spetsialiseerumisest ja sellest, millist riiki soovite oma karjääri jätkata.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... Loe edasi

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. Näita vähem