Applied Business International Management - MSc

&nbsp

See on uus suite programmide Newcastle'i Business School ja praegu pakutakse ainult koos september alustada. Kursuse pikkus on umbes 20 kuud. Õpilased jälgida kahte esimest õpetas semestrit vastava MSc Business Management programm.

Õpilased seejärel üle täistööajaga ja palgatöö paigutuse asemel dissertatsiooni etapp. Praktika kestab umbes 8 kuud (õpilased, keda saab tööle alates juuni algusest aastal pärast nad hakkavad muidugi jaanuaril järgmisel aastal). Sellele järgneb töö põhineb projekti samaväärne magistri väitekirja ning kaasata akadeemilised kuid toetub töö ajal paigutuse.

Newcastle Business School ei saa garanteerida, et iga õpilane saaks tuleb asetada Lõpliku otsuse lasub tööandjate - aga meil on väga hästi toimiv Paigutused üksus kooli võrk äripartnerite ja oleme kindlad, et see, kombineeritud koos range valiku poliitika tähendab, et edukat paigutamine on väga kõrged. Üliõpilased, kes ei suuda leida sobiv paigutus võib üle traditsioonilise versioon kursuse ja täielik väitekirja.

See uuenduslik programm võimaldab õpilastel omandada väärtuslikke töökogemusi lisada oma magistri kraadi ja on tõeline äri kogemus, kus nad saavad rakendada, laiendada, ja mõtlema õppimise käigus.

Taotlejad, lisaks tavaline kanne kriteeriumid üldine kraadiõppe programmid, olema kohustatud näitama kõrge inglise keele valdamine (vähemalt IELTS 7.0 või samaväärne, kui kõik oma bakalaureuse kraadi õpetatakse ja hinnatakse inglise keeles) ning lisaks peab olema näost-näkku intervjuu töötaja Newcastle'i Business School või ülikooli International Office. Kohad on äärmiselt piiratud, nagu see programm on rullitakse.

Kuigi õppemaks Programmi jaoks on kõrgem kui standard muidugi (et katta tegevuskulusid Paigutuse Unit ja kulude katmiseks liikme akadeemilise personali tegemine vähemalt ühe külastuse ajal paigutuse jooksul) on kavandatud, et makstavat palka peaks ettevõte rohkem kui katta täiendavat tasu ja elamiskulud.

&nbsp

Kes on see programm?

On oodata, et see kursus on eriti sobiv Ühendkuningriigi ja Euroopa üliõpilastele, kes on hiljuti lõpetanud ja ei suutnud läbi tööpraktika osana nende esimese astme või rahvusvahelistele üliõpilastele, kes soovivad jääda tööle Ühendkuningriiki pärast oma kraadiõppe õpib Post Uuring tööviisa kava.

Mõlemal juhul kasuks viide alates olulise ajavahemiku täistööajaga palgatöö tunduvalt suurendada tööhõiveväljavaateid.

Rahvusvahelised ettevõtted võivad samuti soovida kasutada programmi personali arendamise eesmärgil, saates töötajaid välismaale õppima programmi ja viia läbi praktika jooksul Suurbritannias jagunemine organisatsioonis.

&nbsp

Programmi sisu

Allpool näed struktuuri iga etapi (kõik rada moodulite iseloomulike Applied Business International Management rasvases kirjas):

Semester 1

* Developing Self (10 krediiti)
* Ärikeskkonna ja strateegiline juhtimine (10 AP)
* Managing f või jätkusuutliku konkurentsieelise (40 AP)

Semester 2


* Analüüsimine Organisatsioonid (10 krediiti)
* Ärikeskkonna ja strateegiline juhtimine (10 AP)
* Business Research Analysis (10 krediiti)
* Pathway Moodul - International Human Resource Management (10 krediiti)
* Pathway M
odule - International Marketing Management (10 krediiti)
* Pathway Moodul - Ettevõtte ühiskondlik vastutus (10 krediiti)

Semester 3


* Doktoritöö - (60 ainepunkti)

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 18 kursust Northumbria University, Newcastle Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
20 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi