Loe ametlikku kirjeldust

Kursus annab lõpetajate tõenduspõhise õppe lähenemisviisi, et luua oma kohaliku omavalitsuse töökoha kõrge mõju ja juhtimine. UTS kohalike omavalitsuste keskuse teadusuuringute ja suutlikkuse tõstmisega seotud kursus annab interdistsiplinaarse õppe- ja õppustegevuse programmi, mis ulatub üle õppejõudude ja nende vahel. Haridusprogramm on välja töötatud nii, et see vastaks iga osaleja individuaalsetele vajadustele, ja aineid saab uurida intensiivse blokeeringu kaudu või mõnel juhul veebipõhise edastamisrežiimi kaudu.

Kohaliku omavalitsuse magistrandi kaudu pakutava hariduse ja kutsealase arengu eesmärk on rahuldada individuaalseid vajadusi ja pakkuda võimalusi kohalike omavalitsuste praktikutele, kes soovivad oma teadmisi ja oskusi laiendada, tuginedes avaliku teenistuse tugeva aluse ning demokraatlikele väärtustele ja põhimõtetele. Kursuse lõpetamisel on lõpetajatel hea arusaam praegustest probleemidest kohalikel omavalitsustel ja erinevates kogukondades ning oskus seostada need teadmised oma töökohtadega. Nad saavad uurimis- ja stipendiumipädevusi, mis võimaldavad neil jätkata oma erialast arengut lühikeste kursuste või täiendavate akadeemiliste õpingute kaudu, sealhulgas doktoriõppes.

Kursus sobib hästi professionaalidele, kes soovivad oma karjääri edendada kohalike omavalitsuste tippjuhtide ja juhtidega. Samuti on see äärmiselt soovitatav avaliku sektori administraatoritelt ja poliitikakujundajatelt teistelt valitsustasanditelt ning valitsemissektori juhtidelt, kes partnerivad korrapäraselt kohaliku omavalitsusega ja soovivad paremini mõista kohaliku omavalitsuse põhimõtteid ja tavasid.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 99 kursust University of Technology Sydneyis »

Viimati uuendatud November 25, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
1.5 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
11,700 AUD
AUD-s 24cp-seansi kohta
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date